Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön tényleg az összes nő egy kattos utolsó selejt?

Figyelt kérdés

Ráadásul döbbenetes igényekkel...


Nem állítom, hogy nincsenek ott normális lányok, pl. nekem is van 1 darab ismerősöm, akit normálisnak tartok és fent volt, amíg a férjét meg nem találta. Sőt, én is találkoztam olyan nővel, aki talán normális volt, csak nem jöttek össze a dolgok. Nade a többség...

full beteg. Párkapcsolatra alkalmatlan selejt.



Másnak is ez a benyomása?


júl. 16. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, a nők ilyenek, de a férfiak kevésbé.
A férfiak és a nők is ilyenek.
A férfiak ilyenek, de a nők kevésbé.
A többség (férfi és nő is) szerintem normális.
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kérdés annyira szexista. Miért kell úgy feltenni, hogy a nők? Ha már ilyen sarkos véleményed van, miért nem veszed ki belőle a nemi jelzőt, és vonatkoztatod férfiakra és nőkre is egyaránt?


Nem, szerintem ennél bonyolultabb a dolog, a nők és férfiak nem egy homogén társaság. Keresik a párjukat több helyen, ebből lehet egy az app is, ahol találkozhatsz fura, kellemetlen emberekkel is, igen.

júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Írd le,hogy miket tapasztaltál
júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Hát ott csak a maradék van és általában okkal....
júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak a nők.
júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
A normális lányok hamar elkelnek így ök nincsenek fent a társkeresőn. Ma amelyik nő egyedül van, az vagy selejtes, vagy valami más redflagja van ami miatt kerülik.
júl. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Ezt így nem mondanám, csak max. azt, hogy használtak:):):):).
júl. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Amelyik nő egy kicsit is normális, azt folyamatosan ostromolják a férfiak, és nem szorul rá a társkeresőzésre.
júl. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

"Tényleg az összes nő...?"

"én is találkoztam olyan nővel, aki talán normális volt"


Mindez szinte egy mondatban.

Érted ugye, hogy mire célzok?

júl. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Ma már semmi értelme a kapcsolatoknak. Mindenki a pillanatnyi élvezeteket meg a jobbat hajkurássza, max addig állapodnak meg amíg ezeket meg nem találják.

A házasságok fele válással végződik, és abból a másik feléből szerinted hányan élnek boldogtalanul, de papíron együtt a gyerekek vagy a megítélés miatt? Vagy élnek együtt, de csalják szét egymást?

És mivel semmi értelme, mindkét nem selejt ebből a szempontból.

júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Többségében mindkét oldalról olyanok vannak fent, akikkel mentálisan baj van, vagy hátránnyal indulnak valamiért a társkeresésben és élőben nem kelnek el. 9-nek pedig igaza van, sajnos! Ma már mi van? Mindenki siránkozik, hogy nincs normális ember! Aztán ha sikerül is belebotlani egybe, megy az örök elégedetlenkedés, már minden kis nem tetsző dologért ott hagyják a másikat, mondván nem illünk össze. Hová tűnt az emberekből a tolerancia, a kompromisszumkészség, a konfliktus kezelés, a megbecsülés, hűség, az igazán szeretni tudás? Na meg ez a kémia duma. Jaj nem annyira vonzó már senki senkinek! Ideálkergetés van, semmi több!
júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!