Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön tényleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön tényleg az összes nő egy kattos utolsó selejt?

Figyelt kérdés

Ráadásul döbbenetes igényekkel...


Nem állítom, hogy nincsenek ott normális lányok, pl. nekem is van 1 darab ismerősöm, akit normálisnak tartok és fent volt, amíg a férjét meg nem találta. Sőt, én is találkoztam olyan nővel, aki talán normális volt, csak nem jöttek össze a dolgok. Nade a többség...

full beteg. Párkapcsolatra alkalmatlan selejt.



Másnak is ez a benyomása?


júl. 16. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hallottál már arról, hogy hasonló a hasonlót találja meg?

elgondolkodnék, hogy ha csak xy tipusok jönnek mindig velem szembe, akkor hol is van a probléma forrása?

komoly önismerettel le lehet ásni a mélyre myfriend, és nem a másikra kell mutogatni közben, csak azt kapod amilyen vagy..és ha büdös sorry akkor kezd el sürgőssen magadba nézni.

1 bites gondolkodású 1 bitessel találkozik, matematika :-)

júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokszáz beszélgetés és legalább 100 első randi alapján a nők (ha nem is jelentős) többsége egészen normális, pusztán csak egy idő után masszívan elegük van a hozzám hasonló kattosoktól/ból.
júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#1


Akkor is zavarna, ha úgy lenne a kérdés feltéve hogy miért selejt az összes férfi a társkeresőn? Ha zavarna, hangot is adnál neki?

júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
És akkor még örülhetünk ha gyárilag nők.
júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Soha eszembe nem jutott volna társkeresőn ismerkedni. Sőt még úgy sem, hogy barátok, ismerősök "hoznak össze" valakivel.

N

júl. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azokból a sztorikból amiket hallottam, azt állapítottam meg, ezek az oldalak inkább szexpartner keresők, társtalálásra nem igazán alkalmasak! Akinek mégis sikerült, annak óriási szerencséje volt.
júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Az internetes társkeresők őse az újságokban feladható házassági hirdetés volt. Mondanom sem kell, hogy a hirdetők és a válaszolók töredéke akart házasságot, de még kapcsolatot sem. Egy barátnőm próbálkozott ezzel, a pasi még a telefonszámát sem volt hajlandó megadni. Nem is tartott sokáig.
júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!