Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egyre több nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egyre több nő a társkereső adatlapjára, hogy "Olyat keresek, aki sikeres a munkájában/karrierjében"?

Figyelt kérdés

Ha párt keres akkor nem mindegy?


Ha kollégát vagy alkalmazottat keres, akkor azt meg miért társkeresőn?


júl. 18. 11:01
 61/92 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a monológodból inkább úgy tűnt, hogy nem akarod érteni.


Azt is megmondom hogy miért:


Ha érteni akarnád, szimplán megkérdeznéd. De te írtál hozzá variációkat is, amik közül egyik életszerütlenebb a másiknál. Így most zavarban vagyok, hogy válaszolhatok magamtól is, vagy csak azok közül választhatok, amit felvetettél?


Ha meg érdekel a valós ok, miért írsz lehetséges (és életszerűtlen) variációkat rá? Az érdekel, hogy ezek közül melyik? Mert ha csak az éredekel, akkor abból egyértelműen kiderül, hogy nem akarod érteni.

júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
24%

Mert párkeresés során kb ez a nők álszent hozzáállása az anyagiakhoz:


Nem kell a pénzed de legyél olyan anyagi szintem, hogy eltudj tartani.


27F incel

júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem a monológodból inkább úgy tűnt, hogy nem akarod érteni.



Azt is megmondom hogy miért:"



Megmondod hogy mit és miért gondolok, hurrá, többé nincs szükségem elmélkedésre!:)


Sajnos válasz ezúttal sem érkezett, nyilván nem véletlenül, úgyhogy elengedem ezt a kérdést, mert már nagyon izzadtságszagú a terelés.


További kellemes idegeskedést.

júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
17%
Akkor most nem is válaszolhatok, vagy mi?
júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
2%

A mellékkérdéseid jók, viszont:

Hiába is ugatja sok nő, hogy nem a manika a fontos, holott de - nekik.

júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
10%

#63 Ha most azt hiszed hogy a felesleges sértődéseddel megakadályozod hogy válaszoljak, tévedsz. Mellesleg inkább magadat égetted be vele, mint hogy engem oltottál le. ;) Ja és saját választ adok, nem a tieidből választok. ;)


Az ezzel a baj, hogy már nem csak az a luxusréteg csinálja ezt, amit korábban, hanem a nőknek a jelentős része, de már az átlagosak is, meg azok a szürkébb kategóriák is, akikre az ember ránézésre azt mondaná, hogy "Na ez biztos aszexuális" (Na mindjárt jön a bepróbálkozott és félremagyarázott hiszti, hogy mit szidom az aszexuálisokat, miközben nem szidom, na mindegy). És hogy ne csak külső tényezőkről beszéljünk: Azok is, akik karrierben sehol sincsenek, olyanok is, akik olyan zárkózottak, hogy a kommunikációjuk kimerül az egyszavas válaszokban. A férfi joggal kérdezi meg hogy az említettek "mire föl?", így nyugodtan ignorálhatjuk azt a kifejezést, hogy célközönség.


Egyébként is ronda dolog az anyagiaskodás, pláne olyanoktól, akik mire föl, de ilyen az, amikor indokolatlanul megugrottak az igények. És ami a legszomorúbb, hogy ez sokszor olyanok közé ver éket, akik amúgy tök jól kijönnének. Jelentéktelen. Szóval ezt úgy beállítani, hogy kb. CEO nőt keres egy árú feltöltő pasi, és nem érti, hogy miért nem kell a CEO-nak, hányinger, mert nem ekkora különbségek vannak azért. Ilyen szélsőséges különbségeket a femcelek szoktak önigazoló példának hozni. :)


A másik, hogy egy férfi ha tudja hogy a nő nem csak a személye miatt van vele, tudja, hogy ha rosszabbul mennek a dolgai, akkor a nő mondvacsinált okkal lelép, és ez nem vall túl nagy érzelmi biztonságra. Szóval még ez a része is jogos.

júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
75%

Én nyiltan vállalom, hogy nekem fontos a pasi egzisztenciája is. Ha nem keres elég jol, hogy fog működni a kapcsolat? Egy párkapcsolatnak, vannak költségei

Én állom a rámeső ktg.ek részét, de ha a pasi nem tudja az övét, akkor minek pocsékoljam rá az időt?

júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
8%
A rád eső részét? Vagyis hogy vagy neki, és rá fordítod az idődet, nem pedig más pasira?
júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
64%

"Mellesleg inkább magadat égetted be vele, mint hogy engem oltottál le. ;) "

Kívülállóként én úgy látom, hogy pontosan inkább te égetted be magad.

Lehet a fejedben erről egészen más, de az egyenes út a bolondéria felé.

júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
15%

Mivel égettem be magam? El tudod mondani?


Mert én el tudom mondani, hogy te mivel. Sőt, részben már el is mondtam.

júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!