Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja ki egyre több nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja ki egyre több nő a társkereső adatlapjára, hogy "Olyat keresek, aki sikeres a munkájában/karrierjében"?

Figyelt kérdés

Ha párt keres akkor nem mindegy?


Ha kollégát vagy alkalmazottat keres, akkor azt meg miért társkeresőn?


júl. 18. 11:01
 31/92 anonim ***** válasza:
0%

"Megengeditek hogy őszinték legyünk és az aranyásókat a nevén nevezzük?"


Igen!


"Elég világos, el kell engedni


De hogy ha ezt megteszi mi marad?"


"Marad" alatt a nőkre gondolsz? Talán ne kezeld őket egy szinten a kajáddal amit a tányéron hagysz. :D


Mert ha nem engedi el jobb lesz? Jobb itt vergődni? Ahelyett hogy élné az életét? Nő nélkül is van élet. Akinek nincs az eleve életképtelen.

júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
4%
És még csak nem is a 10-es skálán 10-eseknél látni ilyet (de legalább 8-as), akinek mind a 10 ujjára jut 2 pasi, és 2 nő, akikre van akkora hatással a kisugárzása, hogy még ők is bevállalnák, hanem ilyen tök átlagos meg szürke nőknél is.
júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
9%

#31


Köszönöm szépen. Tehát az ilyen nők aranyásók. ;)

júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
26%

"Két hete kiposztoltam egy mémet"

Hová posztolsz ilyeneket, ha megkérdezhetem?

júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 A kérdező kommentje:
#30 Azért láttam már többet is.
júl. 18. 11:58
 36/92 anonim ***** válasza:
0%
Karrierjünkben sikeres jól keresők 🩷🩷🩷🩷🩷
júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
66%

Most mindjárt megkapom a #nőgyűlölő és #incel meg hasonló kedvességeket, de nem érdekel.


Ha egy ilyennel találkozol a társkeresőn, húzd balra!


Ha téged jelöl be egy ilyen, húzd balra!


Ha rád ír egy ilyen, töröld!


És akkor nincs gond. :)

júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
12%

""Marad" alatt a nőkre gondolsz?"

Hiába kötsz bele a semmibe is, én teljesen jól fogalmaztam, és pontosan úgy kezelem a nőket mint az embereket általában, emberként

"Nő nélkül is van élet."

Persze hogy van. Láthatjátok itt mennyire gyalázatos életek vannak itt nő nélkül, nem győzitek gyalázni őket

júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
76%

"#31



Köszönöm szépen. Tehát az ilyen nők aranyásók. ;)"


Szívesen! Jobban vagy? Változott az életed ettől? :D

júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
74%

"Láthatjátok itt mennyire gyalázatos életek vannak itt nő nélkül, nem győzitek gyalázni őket"


Az ilyenek egy nő mellett is defektesek lennének. Csak nem a nőket szidnák hanem a főnöküket, a szomszédjukat, vagy bárkit aki böki a szemüket.

júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!