Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a probléma? Vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma? Vagy az online társkeresők többségével?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. A külsőmmel elvileg nincs baj, mert sokat adok magamra.

Nem járok el sok helyre, mert sokat dolgozok, de ha megyek is akkor koncertekre, vagy a törzshelyemre.

Én félénk vagyok egy pasit is leszólítani, sokkal szemezek, sokan megnéznek de sose jönnek oda. A kisugárzásom elvileg jó.

Így gondoltam marad az online társkeresés. 3 helyen voltam fent (Tinder, badoo, fb társkereső). Na hát hagyjuk.. mindenki csak egyéjszakásat keres és ez legtöbbször első randin derül ki. Én nekem nem megy a sz.x érzelmek nélkül, szóval ez nekem nem való. Azt meg nem játszom, hogy belekerüljek ilyen situationshipekbe. Komolyat szeretnék, nem bohócot.

Hol tudnék ismerkedni? Vagy mi lehet a baj?


júl. 13. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem igazán talász olyan férfit, aki csettintésre komoly kapcsolatba kezd.


A komoly kapcsolat kialakul, jobban mondva a kapcsolat egy idő után komollyá válik (válhat). Értem az igényedet, de nehezen fogsz olyan férfira akadni, aki a nulladik kilóméterkőtől komoly kapcsolatba kezd veled.

júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ám. Nem is ez az igényem. Annyi az igényem, hogy ha első randin nem fekszek le vele, ne hordjon el engem mindennek vagy ne ghostoljon. :)
júl. 13. 15:23
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nem kéne online ismerkedni mert a legtöbb férfi úgyis csak szexre megy. Persze élőben is sok az olyan, de ők a nőket főleg online csak egy darab húsnak nézik. Nem akarnak megismerni pláne nem komoly kapcsolatot nem szeretnének. Mégcsak 22 éves vagy, nem kell sietni sehova.

Maximum járj el más helyekre is emberek közé, legyenek új ismerőseid akik bemutatnak újabb ismerősöknek akikkel eljárkálhatsz időnként ide-oda és lehet köztük lesz olyan férfi aki nemcsak dugni akarna és nemcsak ghostolna.

júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Azért ez picit sántít nekem... Én is társkeresőztem, volt néhány első randim, amik hol jobban sikerültek, hol rosszabbul, de szex pont egyikből sem lett. (Pedig én nem zárkózom el előle, de valahogy egyetlen első randi végén nem kötöttem még ki senki ágyában.)


De engem sosem aláztak meg emiatt, és a kapcsolat sem szakadt meg.


Azt készséggel elhiszem, hogy vannak gyökér férfiak, és azt is elhiszem, hogy te pont kifogtál egy iylet. Na de hogy te MINDIG ilyeneket fogsz ki... Ez azért minimim furcsa, nem gondolod?

júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Veled
júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen nem veled. Éretlen, szexéhes, tiszteletlen senkik a mai "férfiak" sajnos. Kevés a normális.
júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

#4

Nem olyan furcsa, ha azokkal a fiúkkal randizik, akikkel a többi lány is tipikusan akar.

Náluk alap, hogy lesz szex is, és ezt a lányok is tudják.

júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem kicsit uncsi már ez a sztereotípia a csúnya-gonosz társkeresőző férfiakról.

Olyan, mint amikor minden nőt irígy, gonosz pletykafészeknek próbálnak beállítani egyes férfiak.


Igen, nyilván vannak idióták, és megértem, hogy frusztrációt szül, ha valaki összetalálkozik eggyel.

De társkeresőztem én is, társkeresőzött több barátnőm, és nem, nem tapasztaltuk, hogy a férfiak többsége nyílt tiszteletlenséget mutatott volna. Nyilván 85%-ukkal hamar elhalt a beszélgetés vagy nagyon erőltetett mederben folyt. Nem egyszerű műfaj az internetes társkeresés.


De azt azért én elképesztően furcsállom, hogy a Gyakorin emlegetett rémségeknek én még csak hírét sem hallottam a valóságban.


Ismétlem, elhiszem, hogy előfordulnak durva esetek, de kicsit mondvacsinált már nekem ez a "hülye társkeresőző férfiak csak dugni akarnak, mindegyik selejt" álláspont.

júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem írtam, hogy mindegyik csak dugni akar. Az éretlen, szexéhesek akarnak. A normális férfiak mást is akarnak és azokat megtalálni főleg online nagyon nehéz. Többet érne azzal ha inkább hanyagolná az online tért mert mire megtalálná addigra teljesen kiégne.
júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

De akkor hogy lehet, hogy én egyszer sem botlottam olyanba, aki megalázott volna amitt, hogy nem feküdtem le vele az első randin? És hogy lehet, hogy egyetlen barátnőmmel sem fordult elő ilyen?


Ez tényleg olyan, mint amikor egyes férfiak nyávognak, hogy minden randipartnerük megkérdezi a fizetésüket. Egyszerűen nem életszerű... Vagy hazudnak, vagy ugyanazt a 10 idiótát cserélgetik maguk között.

júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!