Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a probléma? Vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a probléma? Vagy az online társkeresők többségével?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok. A külsőmmel elvileg nincs baj, mert sokat adok magamra.

Nem járok el sok helyre, mert sokat dolgozok, de ha megyek is akkor koncertekre, vagy a törzshelyemre.

Én félénk vagyok egy pasit is leszólítani, sokkal szemezek, sokan megnéznek de sose jönnek oda. A kisugárzásom elvileg jó.

Így gondoltam marad az online társkeresés. 3 helyen voltam fent (Tinder, badoo, fb társkereső). Na hát hagyjuk.. mindenki csak egyéjszakásat keres és ez legtöbbször első randin derül ki. Én nekem nem megy a sz.x érzelmek nélkül, szóval ez nekem nem való. Azt meg nem játszom, hogy belekerüljek ilyen situationshipekbe. Komolyat szeretnék, nem bohócot.

Hol tudnék ismerkedni? Vagy mi lehet a baj?


júl. 13. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez az első randin nem fog kiderülni, hogy hosszútávút akar-e valaki mert azt mond mindenki amit akar.

A másik dolog meg, hogy legyen 3-4 óra egybrandi vagy több akár.

Az alatt nem igazán derül ki, hogy mennyire működőképes a dolog.

A közös élmények amik építhetik a köteléket két ember között.

Én szívesen mennék például egy nyaralásra is 1-2 hétre akár de szinte teljesen ismeretlenként elég valószínűtlen, hogy egy nő eljönne bárhova is.

júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
mindenki csak megdugni akar...igen azok akikkel szóba állsz.
júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
22 évesen még nem mondanálak nőnek. Tudsz-e nokedlit szaggatni?
júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

Pont a külsőddel van a baj! Pont a külsőddel vonzod be az olyan pasikat akik hanyatt akarnak vágni.

Én is társkeresőzöm és látom a női oldalt.


4 részre lehet felosztani:

1. Alig van rajta ruha, nőies vonalait erősen kiemeli = lehet bátran döngetni üzenete van.

2. Kicsivel szolidabb, de megvillantja magát = óvatos, de bevállal mindent.

3. Teljesen szolid, nem mutogatja magát, ügyel rá. Normális nő. Vele normálisan kell viselkedni. Nincs bunkózás!

4. Nem mutatja magát, túl óvatos, fél mindentől = vele nem lehet 1-ről a 2-re jutni.

júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!