Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkereső oldalakkal van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkereső oldalakkal van a baj vagy velem?

Figyelt kérdés
Már 3 társkeresőre is regisztráltam és legalább 100 embert like-oltam de úgy néz ki senkit nem érdeklek pedig egy nagyon korrekt profilokat raktam össze (jó képekkel, őszintén, stb.). Most akkor velem van a baj vagy minden oldal ilyen? Van valakinek már tapasztalata ilyesmivel?

júl. 14. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát nekem van egy szerintem közepes profilom, átlagosan nézek ki, 1 hete regisztráltam tinderre de azóta összejött vagy 30 like, ebből kb 10 lánnyal matcheltem.

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy én komolyat keresek, ezt fel is tüntettem, lehet ezért jött össze ennyi. Ha alkalmit keresnék valószínűleg senkit nem érdekelnék xd

júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Javarészt szenny selejt emberekből áll.
júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

1#

Igazi Gigachad vagy, gratulálok!

Komolyan felnézek rád, über mázlistának születtél úgy látom

A külsőd makulátlan ezekszerint

júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A párkereső oldalak egyértelműen felhígúltak. Míg régen volt 2-3 ilyen, most már van vagy 50-100, ha nem jóval több. A minőség is egy vicc lett. A különböző "kategóriákkal" meg "prémium" meg akármilyen szintekkel csak mégjobban megosztották a célközönségeket. Van amire egy nő például áldoz pénz, egy férfi viszont nem és fordítva. Nagyon nehéz ezt eltalálni, ahogy a való életben is, de a párkereső helyeken ez hatványozottan így van.


Én nem gondolom ideálisnak, és tudom mit beszélek hiszen kb. 14 éves korom óta és több mint 20 éve ismerkedek online, ilyen rossz mint manapság, talán sose volt. Én azt gondolom nem ez a megoldás.

júl. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

#3 ha elolvasod amit írok tök enyértelműen kiderül, hogy nem nézek ki jól, a fejem legalábbis biztos nem a "hűdejóképű" kategória. Izmosnak izmos vagyok, de olyan képet meg nem raktam fel amin ez látszana.

Szóval ne gyere nekem az incel dumáddal, én is egy full átlagos srác vagyok.

júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
5-ös nem vagy izmos, max hájas. Ha izmos lennél nem itt irogatnál :D.
júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Hány profillal nyomod 5#?
júl. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Az izomnak semmi köze ahhoz hogy itt írogatok.

Sőt ahhoz sincs köze hogy nincs barátnőm. Tudod ez nem csak a külsőségeken múlik.

júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%
8-as kit akarsz etetni ? Magasság cm? Testzsír?
júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Senkit nem akarok etetni, és ezzel be is fejeztem az értelmetlen vitát, de tessék: magasság az 173, elég alacsony xd Testzsír meg 10% környékén lehet.
júl. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!