Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszott már valaki a nyomozzv...

Játszott már valaki a nyomozzvelem.hu játéval? Van sok értékelés de elég gyanúsnak tűnik, volt már hogy belefutottam abba, hogy nem voltam elég körültekintő kamu oldalakkal.

Figyelt kérdés

#nyomozz velem #nyomozzvelem
2023. jún. 15. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legfrissebb értékelése mai, az alapján még nem voltak elég gyorsak a törléssel (még nem ellenőrzött). Állítása szerint manipulálva vannak a vélemények, és mind fals pozitív kamu. Enélkül is feltűnő, hogy kizárólag maximálisra értékelt és kifogás nélküli vélemények vannak.
2023. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. MINDEN ami .hu végződik játék az vagy kamu vagy 1 nagy kalap lutri.
2023. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Pont jött velem is szembe a napokban a hirdetés az este unatkozó csajjal és pasival :D , én is gondolkodtam rajta, de haveromék megvették és be se fejezték annyira gagyi volt. És megnéztem tényleg elképesztő, hogy írják a kamu értékeléseket ezerrel :D, Ráadásul van egy hasonló nyomozós játékokkal foglalkozó névben szinte ugyanolyan cég, nem nyomozzvelem.hu hanem nyomozzvelunk.hu. Még arra se figyelnek, hogy legyen egy egyedi nevük. Egyre több ilyen átverés van, vicc hogy utána kell nézni mielőtt veszel valamit.
2023. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Valóban már nem is látszik a negatív értékelés.
2023. jún. 17. 19:40
 5/6 anonim válasza:

Szia, mi a baratnommel kiprobaltuk, jelenleg ket jatekuk van egy bortonos meg egy urben jatszodo. Mind a ketto nagyon rossz volt mivel minden informacio es adat hirtelen csak elenk van rakva mi meg talaljuk ki a rengeteg informacio kozul hogy melyikbol kell epp dolgoznunk. Pl volt olyan hogy egy kodot kellett feltorni ami 4 darab ketszamjegyu szamokbol allt. Ott volt elottunk 30 darab lap semmi atvezetessel csak bizonyitekok amiket nem tudsz mihez kotni, tobb mint masfel orat ultunk csak a kod megfejtese folott es nem jottunk ra mivel vegtelen lehetosegunk volt.

Magara a gyilkosra es az inditekra mindig rajottunk de nagyon rosszul van atvezetve es felepitve a jatek igy sajnos nem elvezheto.

márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az elozo vagyok, ezeken a jatekokok kivul kiprobaltuk még a Detektiv kalandokat az nagyon elvezheto volt. Foleg a Madison ugyet ajanlom, mindenkepp probaljatok ki:)
márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!