Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sakkban 1541-es értékelés...

Sakkban 1541-es értékelés milyennek számít?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 26. 17:46
 1/5 Baluba ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ezt az értéket hol, milyen körülmények között érted el.
2022. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó 😅 Tegnap egy cuki srác mellett ültem a buszon és kilestem, ahogy sakkozik a telefonján 🤗🤗 Ott láttam ezt az értéket. De nagyon ügyes volt, úgy láttam mintha szinte komoly gondolkodás nélkül verte volna ez ellenfeleket, többet is játszott, de kb. egy percig sem tartotak a játékok.
2022. ápr. 27. 07:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát függ az oldaltól is hol játszott chess.comon nehezebb elérni lichessen könnyebb. 1541 elégé belépő szint de tény, hogy azért már elég energiát bele kellet fektetni.


Sakk klubba szerintem kicsit kevés lenne,de olyanokat akik nem jártak soha versenyre nincs sakk klubjuk és online sem játszanak 10/10 elverné.

2022. ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ahogy az előző is írta, függ az oldaltól.

1541-es szint egy középhaladó szint, annak inkább az alja. De tény, hogy ehhez már minimum néhány hónap gyakorlás szükséges. Szóval biztosan nem tegnap kezdte az illető, de azért nem egy hihetetlen teljesítmény. Elismerendő, de nem kimagasló.

2022. máj. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak Én tartanék már ennyinél, és bárcsak cuki fiú is lehetnék! Még csak a 700-hoz közelítek.
2022. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!