Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkereső oldalakkal van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkereső oldalakkal van a baj vagy velem?

Figyelt kérdés
Már 3 társkeresőre is regisztráltam és legalább 100 embert like-oltam de úgy néz ki senkit nem érdeklek pedig egy nagyon korrekt profilokat raktam össze (jó képekkel, őszintén, stb.). Most akkor velem van a baj vagy minden oldal ilyen? Van valakinek már tapasztalata ilyesmivel?

júl. 14. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
10XD nem találnak rajtad fogást a blackpillerek. Már nézegetik a listát hogy mi legyen a következő kifogás.
júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én is csak ezért válaszolgatok, mert nagyon érdekel mit lehet még kitalálni xdd
júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező! Ezt nekem is írták az egyik kérdés alatt válaszban így neked leírom. Nem te veled van a baj elsősorban hanem a társkereső oldalon fentlévő elkényesztetett hercegnőkkel akik megtehetik alapon válogatnak összevissza. Gazdag faszit keresnek aki 1 hónapig nyomogatja őket aztán ott lesznek hagyva és a gazdag faszi a pénz miatt megengedhet magának egy másik nőt. Na a faszi otthagyta a lányt és utána az ilyen lányok jönnek erre az oldalra picsogni hogy mocskos férfiak, nincs normális stb. Normális pasinak nem jár nő de gazdag nődugónak igen aki a nőkre csak 1 db húsként tekint nem érzőlényként.

Legtöbb nőnél is hasonlót látok hogy mi pasik 2 lábon járó ATM-ek vagyunk a nők számára. Úgyhogy kérdező! Nem mi velünk van a probléma hanem az oldalon fentlévőkkel. Ghosting, visszaírni nem tudás, tiltás, flegma vagy bunkó viselkedés és még sorolhatnám.

júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Visszaolvasva a kommenteket én vagyok az első válaszoló 13-asként aki tényleg a kérdezőnek válaszolt és nem a masik kommentelővel/kel veszekedett. Még talán annyit kérdező a válaszokat elnézve hogy a mostani ismerkedés ami ennyire lehetetlen generációs probléma. Ezek akik itt egymással veszekedtek biztos nem 30 vagy 40+ os emberek lehettek az én véleményem szerint. Szégyen hogy a mai világban egy normálisan kiírt kérdésre sem tudnak értelmesen válaszolni már!
júl. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!