Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/124 A kérdező kommentje:
lusták vagytok.
júl. 9. 11:46
 52/124 anonim ***** válasza:
96%

"Rengeteg példa családot ismerek ahol 2-3 gyerekkel az anyuka eljár dolgozni és otthon is takarít , főz..."7

Igen, ez a probléma. Hogy sok férfi ilyenkor sem veszi ki egyenlő részét a munkából. Ez az elkerülendő példa.

júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/124 anonim ***** válasza:
94%

Pont ez a gond kérdező!

Talán ha tudnátok gondoskodni magatokról felnőtt emberként, nagyobb eséllyel találnátok társat.

Minden pali eldarálja amúgy azt a monológot hogy ő szokott mosni főzni takarítani magára , de sajnos amint egy háztartásba kerülnek egy nővel, szépen kiderülnek a dolgok, hogy csak egy ingyen cseléd kellett, akit lehet használgatni este is.

júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/124 anonim ***** válasza:
87%

És te lustázod le a nőket, te aki túlsúlyos, mert gondolom annyit mozogsz, annyit porszívózol, felmosol, teregetsz, kerti munkát végzel hogy már le is fogytál közben, remélem.

Biztos nem a gép előtt döglesz munka után, vagy a fotelban a tv előtt, hanem kezded a második műszakot!

júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/124 anonim ***** válasza:
84%

Úgyhogy tessék szépen ellensúlyozni valamivel azokat a hátrányokat, amiket te hozol magaddal , egy rakás problémát és még több munkát egy nő számára.

Akkor legalább legyen annyi pénzed hogy néha elvidd ide oda, vagy meg tudjon venni magának egy parfümöt, táskát, csinos ruhát.

júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/124 A kérdező kommentje:

53


Szerinted ha 6 éve nem lenne kimosva , mosogatva,takarítva akkor nem egy szemét telephez hasonló dombon feküdnék ? Ki az isten csinálta meg akkor helyettem eddig? A macskáim? Gondolkozz már!


Ezt az ingyen cseléd dumát még anyukámtól is halottam amig élt és veszekedtek apámmal. nagyon sablonos.


ha jól értem a hercegnőt medugni nem lehet! Főzni se akar meg takaritani. Mégis mit csinálsz akkor egy kapcsolatban? Minden nap étteremben akarsz enni? Vagy a férfi munka után ágyba vigye neked a kaját? Mindent is ő csináljon?

júl. 9. 11:52
 57/124 anonim ***** válasza:
90%

Az önellátás a minimum. Mintha azért várnál elismerést, hogy magadtól tudsz rágni és lélegezni.


Részvétem édesanyádnak, úgy kellett meghalnia, hogy kihasználták.

júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/124 anonim ***** válasza:
87%

Miért? Én vigyem neki ágyba a kaját az én munkám után?

Én is dolgozom, én is elfáradok ugyanúgy ahogyan a másik.

júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/124 anonim ***** válasza:
95%

És valószínűleg ugyanolyan here mint a kedves papa volt.

Azért nincs senkije.

Ma már nem nézik el ezt a nők, meg ma már el sincsenek tartva mint annó.

júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/124 A kérdező kommentje:

58


Mégis mire vagy hajlandó egy kapcsolatban, együttélés alatt?


59


3 munkahelye volt 40 év felett. Az egyikben vezető beosztásban volt. Ezért anyu a második gyerek megszülése után már nem ment vissza dolgozni. És apu pénzéből éltünk a 5 tagú család. Jah here volt.. :D

júl. 9. 12:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!