Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/124 anonim ***** válasza:
5%

Szokás szerint megy a férfimocskolás és a feleselgetés. Azt leszámítva, hogy a butuska femcelek szóról szóra visszapöntyögik azokat az egyébként tényleg létező kritikákat semmi magyarázatuk nincs semmire és nulla építő jellegű választ tudnak adni.


Senki nem kíváncsi a megkeseredett férfigyűlölő hazudozásaitokra 🤮🤮🤮🤮

júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/124 anonim ***** válasza:
29%

De hogy válaszolják a kérdésre:


Tanulj meg idegen nyelvet kérdező!

Majd dobbants külföldre és a magyar nőket nagyon messziről kerüld el. Nekem számos nővel volt párkapcsolatom (nagyrészt nyugat-európaiakkal). Viszont magyar nővel sosem sikerült semmi. Tényleg a leganyagiasabbak közt vannak. Illetve annyira férfigyűlölő nők kb csak az amerikai nőknél vannak. Az US és HU total elcseszett félresiklott társadalmak, az illusztrációi, hogy miért ilyen sz*r a 21. század és a liberalizmus.


Viszont Európa más részein sokkal jobb a helyzet. Emlékszem valami totál hihetetlen felemelő érzés volt amikor először éreztem, hogy szeret valaki engem. Nagyon boldog voltam és örültem, hogy végre lehet valaki akivel kölcsönösen szerethetjük egymást. Ilyet magyarországi nővel sosem tapasztaltam még nem, és ahogy elnézem őket soha nem is fogok. Egyetlenegy nap alatt nem-magyar nőktől sokkal több kedvességet és emberséget kaptam még egész életemben amennyit magyarországi nőktől összesen. Ahogyan egy magyarországi nő egy óra alatt annyi tömény undorító férfigyűlölő fröcsögést okád ki amennyit más nők tíz év alatt sem.


Kerüld őket. Hidd el jobban jársz.

júl. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/124 anonim ***** válasza:
81%

Mi a kérdező siráma? Közepes, csóró pasi is modellt érdemel. Hajrá!


102

Aztán gondolom rájött, hogy Európa leghimsovinisztább országához híven hozod a formád és kidobott. Tudod, ők még nem ismerik, milyenek a magyar pasik :D

júl. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/124 anonim ***** válasza:
15%

#103


Hazudozol. De nem is vártam többet itt.

Részemről erről ennyit.

A #102 válaszban kifejtettem és ennyi.

A femcel férfigyűlölő hisztis mocskolódós visításokra nem áll módomban tovább reagálni.


Az én szintemen itt fenn a ti visítozásaitok és hazudozásaitokból én csak egércincogást hallok.

júl. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/124 anonim ***** válasza:
58%

Nem szeretnék beszállni a nemekz közti háborúba, próbálok úgy írni hogy ne bántsak senkit.

Alapvetően a nők igénylik, hogy a férfire fel tudjanak nézni,a férfi legyen a vezér, ez ösztönös. De a mai férfiak egyre inkább ebben az "egyenlőség" szellemben vannak nevelve, tehát egy elérhető módja annak hogy fel lehessen nézni rájuk, az hogyha sokat keresnek. Mert a viselkedésük már nem olyan mint pl apádnak, egyre inkább eltűnik a férfiakból az, hogy tisztában vannak vele hogy ők a család feje. Arról nem is beszélve, hogy a nők pedig el lettek kényeztetve, a hollywoodi filmek által, romantikát várnak (=női gondolkozást egy férfitól, elég abszurd), valahol láttam azt a mondást hogy a mai férfiaknak 10x annyit kell teperni mint nagyapáinknak, de 10x rosszabb nőt kapnak. Gondolj az "elmaradottabb"(nak mondott) népekre, Afrika, Ázsia, vagy akár itthon a cigányokra, igaz sok helyen szegénység van, de jobban élnek náluk a hagyományos szerepek, nincs is nagyon köztük incel. Pedig ott se minden férfi gazdag (sőt), nem minden nő csodaszép, és valahogy mégis családot alapítanak kb 20 éves korukra.

Ez az incel probléma csak nyugaton van így elterjedve.

júl. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/124 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos azért amiért a férfiak is. A magyar keresetek borzasztóak.


A minimálbérnek kb. 500 nettónak kellene lennie, az átlagbérnek 1 milliónak. Ha ez meglenne akkor a nők és a férfiak is kevésbé lennének anyagiasak.


Emlékszem amikor nyugati nővel ismerkedtem teljesen más volt a hozzáállásuk. Itt Magyarországon a nők azt nézik hogy hogy tudnak lehúzni anyagilag hogy jól járjanak. Undorító ami itt megy.


39F incel

júl. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/124 anonim ***** válasza:
54%
Én azt látom, hogy a férfiak lassan nem tudják elfogadni, ha a nőnek vannak az anyagiakat érintő elvárásai. Szinte mindegy is, hogy micsoda. Nem azt vizsgálják, hogy jogos-e vagy racionális-e az elvárás, hanem azon vekengenek, hogy ne is legyen.
júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/124 anonim ***** válasza:
20%
107.Legtobbszor csak eleg az anyagiakat megugrani az hogy utana milyen lesz a kapcsolat mar kevesbe szamit.. A vallasok aranya sokkal magasabbak ott ahol a ferfi nagyon jol keres a nohoz kepest.. a no is csak a jo letben jon ra hogy hiaba van meg minden ha maganyos es nem tud osztoszkodni az elmenyeivel.. szerelemre kezd vagyni azt el megy dugni az indian segedmunkassal..
júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/124 anonim ***** válasza:
89%

Nem elég csak az anyagiakat megugrani.


Hallottál már a szükséges, de nem elégséges feltételről?

júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/124 anonim ***** válasza:

108: mert azt még férfinek lehet nézni, nem mosták ki az agyát ezzel a süket dumával hogy egyenjogúak vagyunk 🤣

És titokban minden nő pontosak tisztában van ezzel.

júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!