Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
 71/124 A kérdező kommentje:

69


Mi ez vizsga? Mondhatnám hogy egyik se! Benned mi jó? Egy férfi miért veled kezdjen? ugye hogy tök kellemetlen ez a kérdés? Mintha egy bevásárlólistának kellene megfelelni.

júl. 9. 12:48
 72/124 anonim ***** válasza:
53%

Bennem?

Jó alakom van, kerek fenekem, vékony derekam van.

Szép arcom, nem vagyok leharcolt külsejű.

Istenien főzök, nagyon jó anyuka vagyok, okos vagyok, motivált ( most is tanulok ),

az ágyban pedig ördög!

Ezt a férjem gondolja.

Az ő számára ilyen vagyok.

júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/124 anonim ***** válasza:
80%

Eddigi leiras alapjan mem vagy jo parti.

Kover vagy igenytelen es tul magas elvaras a 68kg no neked aki veletlenul se akarjon gyereket. Erd be a korodbeli molatt anyukakkal.


A fiatal jo csajok a jo pasiknak valok. Teged meg havernak se akarna egyik sem.

júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 anonim ***** válasza:
23%

"Ezt a férjem gondolja"



Kerdezd meg a ferjed, hogy mit gondol arrol, hogy idegeneknek akarsz tetszelegni a neten......



40F incel

júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/124 anonim ***** válasza:

A városból én biztos senkivel nem voltam , de ez egyébként sem tartozik ide.

A dagadt kérdező kérdezte h mi a jó bennem.

júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
91%

"Kerdezd meg a ferjed, hogy mit gondol arrol, hogy idegeneknek akarsz tetszelegni a neten....."


A kérdező által feltett kérdésre válaszolt egy anonim fórumon.


Szívesen.

júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 anonim ***** válasza:
Nem baj, megfogták a lényeget 🤷🏼‍♀️
júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/124 anonim ***** válasza:
91%

"Mintha egy bevásárlólistának kellene megfelelni."


Nem szeretném megbántani az érzésedet, de amikor - a saját bevallásod szerint komoly túlsúllyal, és ezzel összefüggő egészségügyi problémákkal - ott van az elvárásaid között, hogy a nő ne legyen túlsúlyos, legyen 26 és 35 közötti úgy, hogy te 36 éves vagy, és ne akarjon gyereket, akkor tényleg nem tudatosodik benned, hogy konkrétan te is összeállítottad a saját "bevásárló listádat"?


Ne érts félre, nekem egyáltalán semmi problémám azzal, ha mindenkinek megvan az elképzelése, elvárása attól, hogy milyen nőt vagy férfit képzel el társának, mert a szíve joga, még akkor is, ha mások szerint rosszul méri fel a lehetőségeit, és irreálisak az elvárásai. Az ő élete, az ő döntése, plusz nem árt vele senkinek.


Nekem csak az furcsa, ha valakinek ez magára nézve természetes, de azzal meg nem tud elfogadó lenni, hogy mindenki másnak is megvannak a saját párválasztási szempontjai és elképzelései.

júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/124 anonim ***** válasza:

Hasonló kaliberű nő rengeteg van mint a kérdező, de ő a felső polcról akar válogatni.

Plusz nem tud nyújtani semmit a nőnek.

Persze hogy nincs senkije.

Lehet hogy csak egy olyan személyt akar akivel egész egyszerűen megfelezheti a kiadásokat. Rezsit is.

Ehhez nem kell nő, simán oda vehet egy férfit is magához.

júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
94%

De ugyanúgy az én részemről is ezt gondolom, ha nincs udvarlás, nincs semmi ami jó nekem, akkor inkább barátnőkkel költöznék össze.

Mert hogy vagy van normális udvarlás, normális randikkal, vagy nem kell a pali.

júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!