Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
 81/124 anonim ***** válasza:
94%

Ha pedig esetleg egyszer megbolondulok és az lesz a szenvedélyem hogy mossak főzzek takarítsak egy balfsz után, akkor ott a profession oldala, tele van házvezetőnői állásokkal. Van ahol nettó 350- et fizetnek érte. Miért nyújtanám ezt egy pasinak , mikor ő kijelenti hogy nincs semmi cserébe. Még betegállományba se menjek el ha netán eltöröm a lábam, vagy influenzás leszek, mert az kieső pénzt.

Semmilyen szinten , semmilyen szempontból nem éri meg.

Ráadásul szinte kötelező lenne széttennem a lábam egy dagadt embernek, akire soha nem tudnék felizgulni.

júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:

"Volt hogy 28 napig nem ettem szilárd ételt."


Még jó, hogy annál nagyobb bajod nem lett, mint amit leírtál, mert erre tényleg enyhe kifejezés, hogy nem volt jó ötlet.


És mennyit fogytál ez alatt a 4 hét alatt?

júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 anonim ***** válasza:
12%

Amugy en ezt a koplalos modszert kiprobaltam 10 eve, csak en nagyon pici adagot ettem. 10 kilot fogytam egy honap alatt, de fizikailag legyengitett, ami nem lett volna baj, ha monitorbamulos menocsavo lennek.....



40F incel

júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:

Érdekes én is koplaltam tizenévesen, de le is fogytam vele.

Bár ártalmas, nem jó a keringésnek se a gyomornak, de ha már belevágtam, volt eredménye!

júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező én egy 38 éves incel vagyok.


Két dolog van:


1) tök igazad van hogy a 65 kg nem vékony. Nem értem hol élnek a nők itt. 60 felett zsírosak.


2) mikor leszel pontosan 37?



Utóbbit azért kérdezem mert nekem 37 éves koromban sokkal több sikerem volt mint 36 éves koromban amikor nulla.


38F incel

júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/124 anonim ***** válasza:

Most már értjük miért emigrált kínába a kelet európai 40f incel:


Mert kicsi a farka, mikropénisze van és azt hitte az ottani vágottszeműeknek majd imponál a mikropénisze.

júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/124 anonim ***** válasza:
79%

"60 felett zsírosak."


Ha anyukád 140 cm magas, madárcsontú, minimális izomzattal, akkor ő lehetséges, hogy zsíros ilyen testsúllyal.

júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/124 anonim ***** válasza:
5%

88: ne zavarjon hogy a legtöbb nő nem 175-185 magas amihez nyilván tökéletes a 65 kg, hanem 150-170 között vannak. Ahhoz pedig ne haragudjál de baromi sok a 65 kg. Terhesen és idősebb korban nem, de 20-40 között azért elég durva a 160/65, láttál már ilyen stattal nőket? Elárulom, elég vizesek.


40F incel: a 12-13 centi abszolút rendben van. Egyedül a gyakori kérdéseken gondolják meg írják hogy a magyar átlag 16-17 centi, ez hülyeség. A magyar egy hazudós nép. A magyar átlag pont akörül van amekkora neked van, tehát olyan 12-13 centi körül.


Nyilván a nőknek ez kevés, és nagyfarkú Chadre mennek rá, náluk rajtengedély a 20 centis farok ( állva inkább legyen 25 cm )


38F incel

júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:
26%

"40F incel: a 12-13 centi abszolút rendben van"



Ha 20 centi lenne, az lehetne a sex appael-em :)



40F incel

júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
6%

90-es: igen, a 20 centire valóban rámennek a nők, de 12-13-al is lehet nőt szeretni csak akkor KP-val kell kipótolni :D, nettó 1 millió /hó a rajtengedély manapság.



38F incel

júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!