Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
55%

"Nem akar incel lenni"



Vajon mit jelent az in az incelben????



40F incel

júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
81%
És mióta lettek olyan felszínesen a férfiak, hogy az átlag melósnak is modell kinézetű nő kell?
júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 A kérdező kommentje:

1


Azt jelenti hogy nem tartom magam rossz képességű selejtnek. Csupán mivel nem vagyok kiemelkedő, csak egy átlagoska ezért a nők ítélnek örök magányra amint incelnek mondhatunk.

júl. 8. 17:59
 4/124 anonim ***** válasza:
75%

"Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen."


Te és a többi lüke felszínes, érzelemmentes pöcs egyes egyedül arra vágyik, hogy minél több modell kinézetű/insta picha nőket tudjon megszoptatni, megbaszni punciba/seggbe és persze dicsekedni a haveroknak, hogy ez a kurwa meg az a kurwa is megvolt. Majd megállapodni némelyikőtök kb. olyan 40+évesen egy bombajó nő mellett aki sütne-főzne rátok, kimosná a retkes gatyáitokat míg ti vernétek a faszotokat a kanapén meg persze az insta pichákra. De valamelyikőtök félre is dugna nagyon szívesen feleség, gyermek mellett.


És akkor a nők felszínesek, pénzéhesek?


Valamit valamiért nyomika!


Ha nem tudsz nyújtani semmit, se pénzt, se érzéseket, se jóképű nem vagy akkor mit akarsz te a nőktől?


Menj prostizni azt jól van.

júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 A kérdező kommentje:

2


Ne anyukám példájából indulj ki. Nekem egy szintén melós korban hozzám illó, átlag nő megfelelne. Az se érdekelne ha 45,50 vagy 65 kg. Nem kell tökéletes arc, bőr,haj. Szóval tényleg egy szomszédlány tipus. És se vagyok ronda csak hasas vagyok. Szóval olyan átlag 28-40 közötti férfi 180 centivel, nem gyúrma meg nem tini fiú alakkal.

júl. 8. 18:02
 6/124 anonim ***** válasza:
81%
Azt hogy milyenek a képességeid haver - főleg fejben - már megítéltetett. Egyébként öcskös, fiatal korodban amikor mindenki csóresz diák volt mi gátolt meg abban hogy csajozz? Szerinted a fesztiválokon, egyetemi bulikon, hétvégi partikon azt nézték a csajok mindenkin hogy van-e slusszkulcsa vagy mi?
júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, a nem selejt, csak átlagoska nőket sem veszik észre a férfiak, nem kell szomorkodni!
júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
81%
#5 ha "hasas" vagy 0 kisugárzással, 0 élettapasztalattal, elég nagy nőgyűlölettel akkor még átlag nő SEM fog neked jutni. Szóval valamin változtatni kellene.
júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
74%
Amióta a legtöbb férfi (tisztelet a kivételnek!) szexmániás és felszínes.
júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
85%

Te talán nem vagy felszínes, amiért csak a nő szépsége érdekel, vagy legalábbis azt helyezed a fontossági lista elejére? Nevetséges a képmutatás.


"nők teszik azzá"

A nők nem tesznek veled semmit, hiszen nem foglalkoznak veled. Mintha azt írnád, hogy én teszek hajléktalanná valakit, amiért nem adok neki pénzt.

júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!