Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/124 A kérdező kommentje:

6


Az akadályozott hogy csóró családból származtam. Gyalog jártam a suliba azt osztálytársaim meg autóval. olyan 90 kg körül mozogtam és már akkor is az volt a menő fiú, aki 70 volt. Aztán 20 on éves koromban eszembe vettem hogy a 16-17 cmes farkam kicsi vagy átlag, és mi lesz ha olyan lánnyal jövök össze akinek én csak egy tartalék bohóc : ha nincs ló jó lesz a szamár is leszek ez miatt. Aztán rájöttem hogy a méretemmel nincs baj és 25-28 éves koromban végre tudtam csajozni mert akkor sikerült húszoros szenvedéssel meg erős szteroidokkal lefogynom annyira hogy tudtam dugni nőkkel. Kapcsolat nem volt. Aztán egészségi állapotom a munkám miatt leromlott és kövérebb lettem mint valaha.

júl. 8. 18:10
 12/124 anonim ***** válasza:
77%
Milyen életkorú nőkkel próbálsz ismerkedni?
júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/124 A kérdező kommentje:

8


nőgyűlölett még nem áll fent. Inkább a fiatal vékony srácok iránt érzek dühüt.

júl. 8. 18:15
 14/124 A kérdező kommentje:

12


26-35

júl. 8. 18:16
 15/124 anonim ***** válasza:
84%

"25-28 éves koromban végre tudtam csajozni mert akkor sikerült húszoros szenvedéssel meg erős szteroidokkal lefogynom annyira hogy tudtam dugni nőkkel. Kapcsolat nem volt."


Most se akarsz kapcsolatban lenni csak dugni. Se csúnya, se szép nők nem fognak veled leállni még dugni se mert csóró dagadt disznó vagy és még nem is tiszteled a nőket. A nők nem igénytelenek mint egyes "férfiak", hogy még a guruló almába is beraknák.

júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/124 anonim ***** válasza:
78%

Mert a pasik kihasználják a nőket. Szex kell mas meg semmi aztán ghostolás meg barátság extrákkal meg szexkapcsi vagy egyutt járás elvesz éveket es utána lépnek le vagy csalják a másikat.


Ha nem lehet velük fejlodni épulni csaladot alapitani háat venni jözösen tolni az életet vagy szekeret, akkor egyszeruen nincs értelme veluk lenni ba nem nyujtanak semmit es csak használgatnak.

júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/124 A kérdező kommentje:

15


Ezt miből veszed? Kapcsolatot szeretnék egyetlen nővel aki tetszik külsőre és belsőre is. És ő is elfogadna engem.


Bár vicces de olyan nővel is csevegtem aki nem szereti az állatokat, nekem meg van egy kutyám és macskám. 2 macska nem kijárós és bent vannak. És ez is volt indok (lehet kamu indok) amivel megszakította velem az ismerekedést.

júl. 8. 18:21
 18/124 anonim ***** válasza:
77%
Aham. Te akarsz kapcsolatban lenni amikor a nőket hordod le? Debil tetszik lenni?
júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/124 anonim ***** válasza:
71%
Jó sokára jöttél ha a szüleid a 70-es évek elején jöttek össze de te ezek szerint 88-ban születtél. Anyukád jól megszedhette magát addig, Pataky Ági, Kruppa Judit és sokan mások elmondták hogy az akkori átlagfizetés tízszeresét keresték meg a rendszerváltás előtt. Ennek fényében kicsit fura a 11-es hsz-ed hogy csórók voltatok. Melyik a mese? A csóróság vagy a manöken anyuka?
júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/124 A kérdező kommentje:

19


késői gyerek voltam. a hamradik a sorban. utánam lett volna egy negyedik de elment a baba anyunak.


És nem C család azt ki kell emelni. Én csak azért lettem megtartva mert apu mindenképp szeretett volna egy fiút is! Mert 2 nővérem van.

júl. 8. 18:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!