Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, neked annyira ismeretlen fogalom az, hogy kölcsönösség. Ezért nem lesz soha senkid, mert számodra nem létezik az, hogy egyenlő félként kezelj egy nőt, ezt pedig nem fogja senki eltűrni.
júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 anonim ***** válasza:
94%

"Ezért anyu a második gyerek megszülése után már nem ment vissza dolgozni. És apu pénzéből éltünk a 5 tagú család"


Megkérdezhetem, hogy ha te találnál olyan nőt, amilyet szeretnél, és komolyra fordulna a kapcsolatotok, akkor a jelenlegi - vagy szüksége esetén nagyobb - albérletedben el tudnál tartani a családodat, amíg a feleséged gyesen, gyeden van egy vagy két, esetleg három gyerekkel évekig?

júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 A kérdező kommentje:

61


Nem tudom miből veszed ezeket. Rosszabbra gondolsz mint ami a valóság.


62


36 évesen én már nem akarok gyereket. Én se azért járok dolgozni mert annyira imádok ott lenni. Szóval olyan amúgy se lehetne hogy a párom csak egy hetet kihagyjon az ő munkájából. Dolgozzon ő is és minden költségnek a fele az övé. Én nem fogok ingyen tartani senkit. Nekem is kényszer a munka időt kitölteni.

júl. 9. 12:22
 64/124 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a házimunkából is fele-fele arányban kivennéd a részed, ugye? Nem csak néha, hanem mindig.
júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/124 anonim ***** válasza:
85%
Úristen de jó parti vagy 😂😂😂😂😂
júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/124 anonim ***** válasza:

" És annyira elhíztam hogy jelenleg ha szó szerint egy falat kaját nem eszek hetekig, akkor se változik a súly."


Mi volt a leghosszabb időszak, amikor egy falat ételt nem ettél hetekig?


Milyen magas vagy, és most hány kg?

júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 A kérdező kommentje:

64


igen. amúgy mosni meg porszívózni kifejezetten szeretek. Meg a kertben dolgozni. Szerelni, barkácsolni stb

júl. 9. 12:30
 68/124 A kérdező kommentje:

66


Volt hogy 28 napig nem ettem szilárd ételt. Elájultam a buszon a munkából hazajövet. És egyszer mentőt hívtak rám. Nagy butaság volt! De akkor egy lovardában dolgozó fiatal csajjal ismerkedtem a neten. És annyira meg akartam neki felelni az első találkozóra. Sose találkoztunk mert visszament az exéhez.

júl. 9. 12:33
 69/124 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem lehet tervezni, akkor mi a jó benned?

Nagy a farkad?’

Jóképű vagy?

Nagyvonalú ?

Mi a jó benned?

Te elgondolkodtál már ezen????

júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 anonim ***** válasza:
79%

Mert amiről te hablatyolsz , az lakótárs.

Mindenki dolgozik önmagára, mindenki veszi magának az élelmiszert , főz magára, számlákat is fizetik fele fele arányban.

Egyetem alatt éltem így 2 barátnőmmel.

Mi elharmadoltuk a költségeket .

De még így is volt amikor meghívott az egyik egy fagyira, legközelebb az én kontómra hamburgereztünk.

júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!