Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/124 anonim ***** válasza:
53%
LOL, te az inceltársaiddal együtt egy szinten mozogtok a putris cigányokkal. A roma férfiaknak akik normálisan dolgoznak meg még a nyomukban sem vagytok.
júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/124 anonim ***** válasza:
19%

"16-17 cmes farkam kicsi"



Pffff, az enyem 12cm. Itt se sokat nyertem a genetikai lotton.



40F incel

júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/124 anonim ***** válasza:
60%

Atlag autoszerelo melos volt a parom amig meg nem halt 46 evesen ... 19 evesen jottem ossze vele. Akkor meg suliba jart.


De amugy mi az atlag melos??? Gyari 3 muszakos?

júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/124 A kérdező kommentje:

23


részvétem


Mindenki átlag melós aki nem diplomás, nem beszél idegen nyelveket (munkájában használva) és úgy kb 800 ezer nettó alatt keres. Vannak nyilván kivételek: egy magán válallkozó pl autószerelő aki 1-2 misit is összeszed, vagy akár egy villanyszerelő aki alatt dolgoznak 4 en (ő a fönök) vagy Irénke egy titkárnő is kereshet 500 ezret egy érettségivel és ő se számít igazán melósnak.

júl. 8. 18:46
 25/124 anonim ***** válasza:
Ma nagyon beakadt a le-le-le-le-lemez itt gyk :/
júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/124 anonim ***** válasza:
90%
22 azta tigris, ez komoly? Hogy miket tud meg itt az ember lánya 🫣 Ha jól tudom elég nagy túlsúlyod van, ha leadnád nagyobb lenne és nemcsak amiatt hogy eltűnik az ágyéki zsír hanem mert a vérkeringésed is jobb lenne. Magas is vagy. Nem volt nagyobb fiatalon? Vagy mindig túlsúlyos voltál?
júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/124 anonim ***** válasza:
24#🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦🤦
júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/124 anonim ***** válasza:
29%

"Vagy mindig túlsúlyos voltál?"



Igen, mindig. Gyerkkorom ota.



40F incel

júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/124 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom hogy off-e, nem is nagyon érdekel, de besz.rok,hogy itt még soha nem olvastam kérdést szimpatikus, értelmes, artikulált, komplex gondolkodásra képes férfitól. Olyan még nem volt hogy valaki őszintén, hiszti és vagdalózás nélkül beismerte volna a hibáit, és racionálisan képes lett volna számba venni az erényeit, és úgy kér tanácsot, hanem mindig ez van, hogy "én nyemmmm akarok incel lenni, de a nőőők azzá tesznek, mert minden nő rothadt lelkileg :("


Gáz + sohasem lesz csajod + szedd össze magad.

júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/124 anonim ***** válasza:
88%
#28 sajnálom. Kár mert akkor lenne motivációd a fogyásra ha tudnád hova akarsz újra eljutni. Nem próbáltál sose lefogyni?
júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!