Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 A kérdező kommentje:

35


Nem volt jóképű. Totál hasonlítok rá. Arcra, testalkatra (Még életkorokban is mindig épp hasonló volt a testalkata), személyiségre még a testi hibákban is. Az egyik lábujj ferdén áll. Neki és nekem is van egy ritka bőrbetegség ami csak a fejbőrőn jött ki. Plusz egy daganat a nyakon és mindkettőnknek meg lett műtve. Kisgyerekként és mikor beteg volt és öltöztetni kellett akkor láttam a péniszét és még az is úgyan az. Szegény szüleim már meghaltak de ez az átka annak hogy késői gyerek vagyok. A kérdésemben a lényeg az volt hogy régen egy átlag férfinek simán lehetett családja, csinos felesége. Ma már úgyan azokkal az adottságokkal meg örök magányba vagyunk taszítva.

júl. 9. 09:19
 42/124 A kérdező kommentje:

38


nem volt lakása. 71 évesen mikor meghalt még akkor se volt lakása. A családban senkinek nincs és sose volt! Csak az egyik nővéremnek van kertes háza de azt a férje vette a saját pénzéből.

júl. 9. 09:22
 43/124 anonim ***** válasza:
64%

"Két nővel is volt dolgom akik 170 centihez inkább a 50 eleji súlyhatárban voltak. Ők vékonyak voltak igen!"



De hiszen megiscsak kellesz a noknek, nem? :)



40F incel

júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 A kérdező kommentje:

43


Mert akkor 75 kg voltam.

júl. 9. 09:54
 45/124 anonim ***** válasza:
92%

Fogyjal le.

Itt az akadaly a sajat tomeged es akaratod nem mas nem a nok a hibasak ha keptelenek vonzodni egy 120kos himnemuhoz.

júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 anonim ***** válasza:
10%

"Mert akkor 75 kg voltam"



En hatodikos koromban voltam annyi.



40F incel

júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/124 A kérdező kommentje:

46


Hát nekem se volt egyszerű mert nem az a tipus vagyok.


1, alultpláltság - éhezés hónapokon át

2, akkor 3 műszakban dolgoztam és 10 órákat szándékosan még túl is hajtottam magam

3, minden szabad időmben futópad , kerékpár, edzőgépek

4, megvettem minden táplálékkiegészitőt, volt hogy 5 féle zsírégető dolgozott bennem. Mikor ez se volt elég akkor vettem szteroidokat amiket tűkkel szúrkáltam magamba


Volt egy csaj aki megsértett ekkor is hogy dagadt vagyok (75-78 kg al a bordáim kint voltak foghatóan) jött a depresszió, munkahely - életmód váltása. Szerintem össze is szedtem több hátráltató betegséget pl cukorbetegség. És annyira elhíztam hogy jelenleg ha szó szerint egy falat kaját nem eszek hetekig, akkor se változik a súly. Tuti a kor is benne van meg több betegség.

júl. 9. 11:16
 48/124 anonim ***** válasza:
84%

Azért pénzorientáltak mert eddig ők voltak alaposan kihasználva.

Mosol főzöl takarítasz egy balfszra, cserébe a nagy semmiért?

Te magad sem csinálnád!

Egy házvezetőnő meg 300-at megkeres és még dugnia sem kell hulla fáradtan!

júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 A kérdező kommentje:

Lassan 6 éve egyedül élek. Minden házimunka rám vár. Megszoktam. Ha lenne egy barátnőm akkor már a megszokás miatt is továbbra is csinálnám. vagy megosztanánk.


Amúgy nem kedvelem a nőket akik sírnak meg kihasználásnak veszik a főzést meg a házimunkát. Rengeteg példa családot ismerek ahol 2-3 gyerekkel az anyuka eljár dolgozni és otthon is takarít , főz...

júl. 9. 11:30
 50/124 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mi is rengeteg ilyen példát látunk.

Nem akarjuk követni ezt a példát, köszönjük!

júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!