Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lettek ennyi pénzorientá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettek ennyi pénzorientáltak meg felszínesek a nők?

Figyelt kérdés

Anyu magazin modell volt. Apu egy hétköznapi fickó. Közepes külsővel. Nem volt se lakása, se autója és személyi sofőrként dolgozott a 70 es évek elején amikor megismerkedett anyukámmal.


Ma elképzelhetetlen hogy egy átlag melósnak szép barátnője/felesége legyen. Nem magamat akarom sajnáltani de kb hasonló lettem mint apám. És már el is ment a fiatalságom és semmi esélyem a nőknél.


36F / (Nem akar incel lenni - nők teszik azzá)


júl. 8. 17:54
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/124 anonim ***** válasza:
29%

"nettó 1 millió /hó a rajtengedély manapság"



Azt nalatok egy taho kamionsofor is hozza. Egy burkolo, klimaszerelo is. Szerintem kihagytal egy nullat :)



40F incel

júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/124 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk? Hol nálunk te majom? Magyarországon a medián átlagbér 500 alatt van, BRUTTÓ. Miről beszélsz ember?


Itt a legtöbb ember csóró szegény, kivéve ha T-vel kezdődik a neve és Iborczzal végződik.

júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/124 anonim ***** válasza:
81%
De jól megbeszelik egymás között a nőt nem látott luzerek hogy mi mit akarunk🤣 igazi hiteles megbízható forrasok
júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/124 anonim ***** válasza:
5%

94-es na mert? Mit akartok valójában? Vallj színt!!


38F incel

júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/124 anonim ***** válasza:
75%
95# nem fogok minden nő nevében beszélni,mert lehetetlen. Amúgy meg a lehető legrosszabb embert kerdeztel ugyanis speciel én egy nőt🤣
júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/124 Anton Chigurh ***** válasza:
44%

Emberek!


Én azt látom, hogy sajnos a kérdezőre és a hozzá hasonlóakra ("incel"? Menjetek már, miért kell ezt erőltetni? lol) nem lehet hatni sem szép szóval, sem pozitív megerősítéssel, sem máshogy.


Kedves kérdező!


1: Igen, elment a fiatalságod. Bumm... kész, nincs mit tenni, ugye. Elkúrtad az időt, ennyire egyszerű.


2: Nem minden nő pénz-orientált, ne általánosíts!


Mint ahogyan köztünk, férfiak közt is vannak olyanok, akiknek nem csak a szex fontos, hanem a teljes énje a nőnek.


3: Te is tudod a megoldást, csak nem teszed: cselekedni.


Ennyit kéne tenned a nyafogás helyett..



31/Férfi

júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/124 anonim ***** válasza:
30%
20:00 "Nem minden nő pénz-orientált, ne általánosíts!" Egyetértek, sok Nőnek elég a top külső is! 36F Béta
júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/124 anonim ***** válasza:
83%

#56: "Ezt az ingyen cseléd dumát még anyukámtól is halottam amig élt és veszekedtek apámmal."


Nem tűnik föl, hogy ezzel konkrétan bebizonyítod, anyád jócskán ráfaragott azzal, hogy apádat választotta?


Az meg, hogy te azért születtél, mert apád a két nővéred után szeretett volna fiút: lényegében apád szexizmusának a végterméke és egyben áldozata is vagy.

júl. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/124 anonim ***** válasza:
70%
4 es azert az insta phitsa es a kover csunya nok kozott van egy atmenet is.. nem mu not akar a tobbseg de egy csunya kover malacot sem.
júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/124 anonim ***** válasza:
Szerintem arányaiban sok volt az előző generációkban a nem jól funkcionáló vagy nem is működő család. Ebből adódik az, hogy a női elvárások megnőttek mind a külső, mind az egzisztenciális helyzetet tekintve.
júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!