Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
 81/97 anonim ***** válasza:
88%

Az tény, hogy sok férfi nem tudja megkülönböztetni az "emberszámba vevést" a kedvességtől, mert van, amelyiküknek akkor ember a nő, ha meg akarják baszni. DE akkor sem bunkók lesznek veled, csak teljesen semlegesek.


Az a baj, hogy annyira leköt téged a saját vélt vagy valós csúfságod, hogy mindenkire kivetíted. Én is ezt csináltam. Mikor álltam a metrón a peron végén, az elején valaki felnevetett, és fixen hittem, hogy rajtam nevet. Azóta tartja vissza, mióta elsétáltam mellette, és nem bírta tovább. Mindenkiről azt hiszed, veled van elfoglalva. Pláne munkatársak! Ők ismerik a személyiségedet. A szemükben az alapján emberként megszépülsz vagy megcsúnyulsz.


Szerinted aki ma látott téged, otthon mesélni a társának, hogy "te, ma olyan ocsmány nőt láttam, hogy majdnem behánytam". Marhára nem.


Ma voltam Aldiban, sokat járok oda, és meg nem tudom neked mondani, hogy férfi vagy nő volt a pénztáros. Vagy hogy férfi vagy nő állt-e mögöttem és előttem a sorban. A hajuk színét, arcukat nem tudom megmondani. És téged sem tud senki felidézni. Csak ha jót vagy rosszat teszel. Ha büdös vagy, emlékezni fognak rád. Ha kedves, akkor is.

márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
39%

"Én azért az itteni "csúnya" nőket szívesen megnézném... van egy olyan sejtésem, hogy nem igazán látják reálisan saját magukat."

Ne legyél már te is egy azok közül, aki ezzel az ostobasággal jön. Az ember lánya sem nem vak, sem nem hülye, hogy ne tudná eldönteni. Továbbá a velünk szembeni általános bánásmód is ezt támasztja alá. Még egyszer: általános. Tehát nem az, amikor egy random pénztárosnak a sok közül épp rossz napja van, és nekünk pont sikerült kifogni.

márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
100%
#82 Pedig erre pont hogy vannak kutatások is, ami azt támasztja alá, hogy márpedig vak. Legalábbis a realitásra biztosan. Ez egyébként általános emberi jellemző, az általad szépnek vélt emberekre is ugyanúgy igaz.
márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
62%

Az említett jelenség valós, magam is megfigyeltem

Én magam nem vagyok egy bunkózó férfi típus, viszont tapasztaltam már néhány - nők körében általában elég népszerű - férfitól hogy kifejezetten bunkók a rondább nőkkel szemben.

Emellett viszont azt is tapasztaltam, hogy legyenek ezek a nők akármilyen rondák is, akkor is jut nekik férfi a maguk szintjén legalább de még jobb is. Egyik ismerős egy több évtizedes kapcsolatában csalja a párját úgy hogy ő maga egy bűnronda fejű nő, tényleg gusztustalan a feje, nameg a jelleme is annyira. Másik egy 10 éves testi fejlettségénél rekedt meg szegényke, törpe és deszka alkatú is, kislányos érettséggel párosulva. Természetesen ez a nő is összejöhetett volna valakivel, de a nála próbálkozó incelgyereket elutasította nyíltan. Ehelyett próbálkozott nálam, de őt meg én utasítottam el. Így járt.

márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
22%

76. Ez nagyon igaz! Náluk az egymás közötti nyílt agresszió nem megengedett, ezért fúrják a másikat, úgymond "fű alatt" teszik el egymást, kavarják a xart. Egy felmérés szerint a nők támadásnak élik meg ha egy másik nő okosabb, szebb, csinosabb náluk, neadjisten sikeresebb a férfiak körében (mert ugye ez a lényeg). Ekkor indul be a xarkeverő hadjárat (pletyka, aláásás, stb.)!


A férfiaknál ott a nyílt összetűzés, látják hogy mit adnak és mit kapnak!

márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:

76. 2:48-nál ez elég beszédes!


https://www.youtube.com/watch?v=k1z5DZEse3I

márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 A kérdező kommentje:

Csak nálunk vannak nem nyílt,pletykás férfiak?😅😅😅


Itt ugyanúgy egymás háta mögött megy a kibeszélés mint a nőknél

márc. 27. 06:42
 88/97 anonim ***** válasza:
#84 Csak úgy mellékesen, pedig vannak akiknek tetszenek a pici törékeny alkatú nők. :D Szóval ilyen téren szerintem azért tud ő válogatni.
márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
100%

"Csak úgy mellékesen, pedig vannak akiknek tetszenek a pici törékeny alkatú nők. :D"

Nem mondom, jogos a feltételezésed

De amikor a csaj nyíltan "kis gnóm g.ci"-nek van becézve, emellett elzavarják ha ebédnél beleszól a beszélgetêsbe, akkor azért ez már kérdéses.

Huszonévesen is szűz lànyról beszélek, aki amúgy nagyonis akart férfit maga mellé. Még ő is válogatott, de ő ezt tényleg nem engedhette volna meg magának igazából

márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:

#89 Azért aki így hív egy nőt, az se éppen alkalmas bármilyen kapcsolatra...


Kíváncsi lennék a lányra, hogy vajon hogy néz ki.

márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!