Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
 31/97 A kérdező kommentje:
30# kicsit azért ez hányinger 😔
márc. 26. 13:33
 32/97 anonim ***** válasza:
79%
27: Így van! Előbbit elkönyveli az ember magában egy amolyan kis "megértő"/elnéző mosollyal, hogy "jó' van, tudom ám, hogy amúgy...", és nem fog különösebben rossz érzéseket kelteni. De utóbbi? Azzal max annyit lehet csinálni, hogy visszabunkózol - tök jó kis légkör lesz belőle... A hangulatodon is sokat emel a sok ilyen megtapasztalás. Pláne amikor mellé látod, hogy bezzeg a szép nővel hogy bánnak, viselkednek, kommunikálnak, ő mit kap...
márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
36%
sajat magamrol tudva nem vagyok bunko.. de ha erezhetoen nyomulni akar akkor levegonek nezem. Azzal nincs baj ha haverkodni kell.
márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is volt részem ebben sajnos….pedig azért csúnya sem voltam szerintem, csak az a kis picsa nem voltam amilyenek után manapság szaladgálnak a fiúk/férfiak.

Csupán segíteni akartam egy fiúnak az üzletben( ha már eladó vagyok) és ő rám ordibált, hogy én hogy merek hozzá oda menni….nézzek magamra, ő 10/10es csajokra bukik. Mondom csak segíteni akartam…nem ismerkedni.,,de hát akkor is!! Ne legyen ennyi önbizalmam, hogy oda merjek menni hozzá.

Ui.: full átlag gyerek volt. Sőt picit büdös is volt.


Másik eset. Egy fiú próbált beszólni nekem, majd én visszaszóltam. Majd a válasza erre mire van ekkora egód??? Hát nem vagy szép, az ilyenek meg se szólaljanak. Nem vagy ám menő.


Vagy egyszerűen az utcán sétálva beakartam térni egy üzletbe. Ment előttem egy csajszi neki kinyitotta az ajtót majd beengedte udvariasan. Szorosan mögötte mentem a csajnak. Majd a gyerek bevág elém hirtelen és röhögni kezd.

márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egyáltalán nem jellemző minden férfira, hogy bunkó lenne egy olyan nővel, aki nem tetszik neki külsőre. Saját magamból kiindulva legalábbis. Plázapi...val már voltam bunkó, mert gyökérkedett, úgy hogy elküldtem a halál f...ára. :D Pedig alapvetően szép nő volt.


A másik meg, hogy attól kérdező, hogy szerinted te csúnya nő vagy, a férfiak nem feltétlenül látják ezt ugyanígy.

márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
86%

Vannak alapból bunkó férfiak és vannak nem bunkók!


Az nem egészséges , hogy általánosítasz!


Én, férfi létemre nem bunkózok se csinos se csúnya nővel!!!!

Ahhoz, hogy bunkózzak egyáltalán valakivel azt ki kell érdemelni!


Így ha te folyamat azt érzed veled minden férfi bunkózik érdemes önvizsgálatot tartani, hátha az ön készülékében van a hiba!?


Minden körülötted élő pasi csak nem lehet ilyen?????

márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
86%
Én se hiszem el, hogy az összes férfi körülötted bunkó veled. Nem nagyítasz egy kicsit? Vagy nem lehet, hogy bebeszéled magadnak?
márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
66%

#36: Szerintem is csak általánosítás, most nyilván vannak ilyen nyomorékok is, de én férfiként is tudnék mesélni, ki és hogyan volt bunkó velem, ha bezzeg egy szép csaj lettem volna, már a lábaim előtt hemperegnének, ha meg 10/10 pasi lennék, akkor tuti nem lennének seggfejek velem a nők sem. Pedig hozzáteszem, hogy nem nézek ki rosszul, mégis megcsinálják ezt velem és hülyének néznek, bunkóznak.


Szerintem a férfiak sokszor nekik "nem tetsző" idegen férfiakkal így viselkednek, nem csak a ronda nőkkel, ahogy sokan itt bepróbálják azt állítani. Na meg az is amit te mondasz, hogy sokan tök jó fejek és egyáltalán nem bunkók, mindenkivel kedvesek, megadják a tiszteletet.

márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
62%
A nők miért bunkók a ronda férfiakal?
márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
84%

Igazi csúnya nőként olvasva a kérdést, megosztok pár tapasztalatot, amivel igazolnám, hogy valós a kérdező problémája. (Csúnya, azaz esetemben túlsúlyos, erős vállú, pattanásokkal küzdő.)


1.) Új munkahely. Kedves mosolyt és érdeklődést villantok mindenki felé. A férfiak azonnal félreértik, jelnek veszik. Ijesztő jelnek, mert csúnya nőtől jött. Hirtelen hideg távolságtartást tapasztalok. Egyikük kijelentette: csak akkor hajlandó elkísérni egy hátsó helyiségbe ha munkáról van szó! A hátsó helyiségben egy műszer volt, ami gyakran adott hibaüzenetet. Csak akkor hívtam hátra bárkit, ha egyedül nem tudtam megoldani. Senkivel nem akartam összejönni. A csinos kolegina bármikor hívhatta, tőle nem félt.


2.) Éves találkozója egy adott érdeklődési körnek. Ketten voltunk nők a résztvevők között. A másik a férjével érkezett. Egy srác, akivel sokat beszélgettem aznap, sérelmezte, hogy nincsenek nők a találkozón. Néztem kicsit furán, hogy akkor én mi vagyok, de nem tettem szóvá. Ő kifejezte csalódását, hogy egy évvel korábban sok szingli nő volt a találkozón, idén meg egyikük sem jött el.


3.) Egy ismerős speciális sportot űz. Többen érdeklődtünk iránta, ezért egyszer egy baráti összeröffenésre elhozta a sporthoz való eszközt. Miközben ajánlgatta, hogy BÁRKI kipróbálhatja, egyértelmű volt, hogy leginkább arra a lányra gondolt, akinek csapta a szelet. Miután a lány nem igazán akarta kipróbálni, engem pedig érdekelt a sport, odamentem. Ő nem akart túlságosan bunkó lenni. Odaadta fél percre, de utána nagyon gyorsan lerázott és el is csomagolta az eszközt.

márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!