Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
 41/97 anonim ***** válasza:
46%
34: ja igen, ez is klasszikus, hogy az ajtónyitás, azaz az alapvető illem csak a csinos csajoknak jár ezektől a hímnemű képződményektől (de szerencsére nem minden férfi ilyen... és nők közül is van olyan, aki mindenkinek megtartja, szerencsére).
márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
100%

Engem utoljára iskolában gúnyoltak ki a kinézetem miatt merthogy mandulavágású szemeim vannak és kínai/mongol meg mit tudom én milyen származású vagyok miatta.

Olyan is volt aki bár dagadt disznó volt engem gúnyolt, hogy milyen szőrös a karom. Igaz, vagyis biztos, hogy a nőket átlagosan nézve szőrösebb típus vagyok, de a karjaim nem fogom borotválni senki miatt és mondtam neki, hogy akkor ne nézegesse a karjaim, arra már nem szólt semmit.

Én szerintem átlagos kinézetű vagyok, de tuti, hogy vannak olyan emberek vegyesen akik szerint csúnya és munkahelyen nem lehet mindenkivel jó kolléga, vagy akár baráti viszonyt kialakítani.

Engem kifejezetten zavarna, hogy jóformán az összes férfi legyeskedne körülöttem szex/párkapcsolat nevében és aztán én lennék a durva, flegma qrva mert elutasítanám őket, vagy a nők szemében qrva aki minden férfinak szétrakja.

Egyébként teljesen tök mindegy hogyan nézel ki, lényeg, hogy fogadd el magad, hozd ki a maximumot magadból, igényes légy. Mert hiába vagy csúnya, átlagos, szép, gyönyörű akkor is léteznek olyan emberek akik be fognak szólni neked, csúnya szemekkel vizslatnak.

márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
86%
Leírtam neked a másik kérdésnél is: lefogadom bármibe, hogy te sem mosolyogsz. Ekkora önbizalomhiánnyal ilyen kis "bocs, hol élek" módon viselkedhetsz, és az emberek általában tükrözik azt, ahogy hozzájuk fordulnak.
márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
14%

Hát én is lefogadnám bármibe, hogy nem bőven vagy szimpatikus és ha még valakinek az esete is vagy inkább be se próbálkozik annyira taszító a kisugárzásod.

Irigy vagy a többi nőre, irigy vagy, hogy a férfiak benyalnak nekik mert azt szeretnéd, hogy utánad fetrengjenek. De ahhoz le kéne fogyni - ha kövér vagy, kihozni kéne magadból a legjobb verziót és főleg nem kéne keserű, irigy, mosolytalan uborkának lenni. Az semmi, hogy muszájból mosolyogsz kérdező.

Az meg már megint sok hogyha a férfi segít más nőnek helyetted akkor rögtön azt hiszed, hogy azért mert jó nő, vinné. Nem mindegyik férfi egyforma. Eléggé egysíkúan gondolkodsz.

márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
63%

43: ez nem feltétlen van így. Simán csak van sok bunkó, aki csak azzal kedves, akire felizgul. Ez van.


Nekem is van ismerősöm, aki pincérnőként dolgozott... ugyanolyan kedves, mosolygós volt 50 kilósan is, meg amikor 75 kilósan visszament szülés után ugyanarra a helyre... régebben minden pasi kedves volt vele, utána meg ugráltatták össze-vissza, foghegyről beszéltek vele. A törzsvendégek is.

márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
77%

Olvasva a válaszokat pár dolog felmerült bennem.


1. Többen írták a segítség nyújtást munkahelyen. Ez visszafele is igaz? Ti segítetek pasiknak pl. elromlott gépnél? Vagy bármilyen munkában?


2. A munkahelyi levegő nagyon arra van kihegyezve, hogy a pasik hogy bánnak ott a nőkkel. A nők hogy bánnak veletek? Az miért nem számít? Ti hogy bántok másokkal?


3. Ezek szerint létezik férfi friendzone is, ebben volt néhány válaszoló. Nem lehet mindenkinek tetszeni


4. Az hogy ti nem látjátok, attól még elég sok nő bunkó a ronda pasikkal. De nem is kell rondának lenniük, ha nagyon nyámnyila, akkor is, stb. Ez csak azért mondom, hogy lássuk, nemtől függetlenül vannak bunkó emberek


5. Nagyon hasonlít ez az egész kérdés az incelkérdésekhez, csak nő oldalról. Hol van a rengeteg "fejlessz magadon" válasz?

márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
42%

#44: "Az semmi, hogy muszájból mosolyogsz kérdező."


Még egyet is értettem volna, de ezzel elvágtad magadat teljesen. Mi az hogy ne mosolyogjon muszájból? Vagy szerinted minden embernek szívből jön? Aligha... Ha nem áll jól neki az álmosoly, mert túl erőltetettnek látszik, akkor mit csináljon? Az emberek általában érzik a különbséget, semmi értelme úgy tenni, mintha nem és akkor annyi az elméletnek, miszerint szimpatikusabb leszel tőle.

márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy változtasson magán és akkor lehet, hogy jobban "segítőkészek" lesznek a férfiak vele szemben. Azért idézőjelben van mert a kérdező nem azt akarja, azt akarja, hogy végre valaki leteperje. De hát ahhoz úgyis kéne kinézni, viselkedni, hogy valaki egyáltalán nőként tekintsen rá. És neki is a saját szintjén kéne ismerkedni, vagyis nem Brad Pittre vágyni hanem az átlagos/csúnyább Józsefra.

Abban is biztos vagyok, hogy túlnyomórészt nagyon elutasító, hideg az emberekkel maga körül és még akinek tetszik is meggondolja magát mert nem akar jégcsappal kikezdeni.

márc. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:

"nem úgy kell elképzelni hogy leprásnak néznek,csak egyszerűen érezhető mennyivel kevésbé segitokeszek,mosolygósak"


Versus


"Mi az hogy ne mosolyogjon muszájból? Vagy szerinted minden embernek szívből jön? Aligha... Ha nem áll jól neki az álmosoly, mert túl erőltetettnek látszik, akkor mit csináljon? Az emberek általában érzik a különbséget, semmi értelme úgy tenni, mintha nem és akkor annyi az elméletnek, miszerint szimpatikusabb leszel tőle."



Ha így van akkor a férfiak miért legyenek mosolygósabbak a közelében, vagy kedvesebbek amikor nem tetszik nekik?


Ha nem várható el a kérdezőtől, hogy álmosolyt varázsoljon amit írtam is, hogy kevés! akkor a férfiaknak miért kéne megjátszani magukat?


Tudtommal a munkahely munkahely és nem ismerkedésre való 100%, de ha valaki ismerkedik is akkor hadd tegye már olyannal, aki tetszik neki!!!


Ha olyan csúnya akkor hozza rendbe magát kívül belül és ne játssza meg magát miközben egy irigy, keserű uborka.

márc. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
86%

"Nekem is van ismerősöm, aki pincérnőként dolgozott... ugyanolyan kedves, mosolygós volt 50 kilósan is, meg amikor 75 kilósan visszament szülés után ugyanarra a helyre... régebben minden pasi kedves volt vele, utána meg ugráltatták össze-vissza, foghegyről beszéltek vele. A törzsvendégek is."


Leírtam azt is a másik kérdéshez, hogy én el voltam szinte egész életemben hízva, pár éve nézek csak ki emberformaként. 156 centihez 98 kg voltam legnehezebben. Nem vonzódtak hozzám, nem kezdeményeztek nálam, ami teljesen érthető, de mindig normálisan szóltak hozzám férfiak is, nők is, mert én is normális voltam velük.


Ennél az elhízásnál már a fej is torzul, szóval azt sem lehet mondani, hogy szép volt az arcom. (Amúgy nem az.) És almatípus voltam, akkora volt a belem, mint egy hóembernek, seggem meg semmi.


De pénztárnál, boltban "tudsz/tudna segíteni", futárra, postásra, szomszédra, járókelőkre ha megszólítom őket, mosolygok, és ritka kivétellel mindig mosolyt és kedves bánásmódot kapok vissza. Mindenkivel röviden elcsevegek, szép napot kívánok. Ahova jártam kávézni a régi munkahelyemen, a barista már mondta magától a rendelésem, a férfiak is folyamat előre engednek és tartják az ajtót.


Sokkal könnyebb kedvesnek lenni.

márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!