Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
 51/97 anonim ***** válasza:
65%

"1. Többen írták a segítség nyújtást munkahelyen. Ez visszafele is igaz? Ti segítetek pasiknak pl. elromlott gépnél? Vagy bármilyen munkában?"


Ha nem is az elromlott gépnél, de bármiben, amiben tudok, igen. Elég sok más lehetőségem volt megmutatni a segítőkészségemet. Sosem feltételeztem semmi mást arról, aki segítséget kért, minthogy a munkáját el akarja végezni.


A 2. ponthoz: soha senkivel nem viselkedtem emberhez méltatlanul. A 3. ponthoz: Nem vagyok benne érintett. (Még barátnak sem kellek XD)

A 4. ponthoz: Persze hogy vannak, de a kérdés nem arról szólt hogy hol mennyi a bunkó, hanem hogy miért bunkók a férfiak. Az 5. pont: A incelek párkapcsolatot szeretnének. A kérdező emberi bánásmódot. A párkapcsolatért fejlődni kell. Az emberi bánásmód születésedtől járna. Az illemet pedig az adott környezet követeli meg, pl. munkahely.

márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ha a férfiak viselkedése érdekelné akkor nem a társadalmi problémák kategóriában lennénk. Azért ne legyünk már buták, vagy vakok. Neki nem az a baja, hogy nem kedvesek vele, hanem az, hogy nem annyira mint a tőle szebb nőkkel és hogy nincs esélye párkapcsolatra velük.
márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
Társkeresési* 😂
márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
68%
Továbbra sem hiszem hogy a kérdező párkapcsolati szándék miatt tette fel a kérdést, de mondja meg ő. Mint érintett, nagyon jól ismerem a helyzetet. Én sem voltam belezúgva senkibe aki paraszt volt velem, de attól még szarul esett. És látni hogy emellett másokkal kedves, csak engem nem tart embernek, még egy pofon.
márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
56%

46: én mindenkinek mindig segítek, kivéve ha véges az időm - akkor udvariasan elmagyarázom, és akkor sem kivétel sem a nő, sem a férfi, tök mindegy, hogy néznek ki.


Az engem sosem zavart, ha vki nem kedves velem, ameddig udvarias, még ha hidegen is. A tahóság zavar. És nem, nem ismerkedni akarok, de egy minimális tiszteletet elvárnék mindenkitől, akinek nem tettem keresztbe.


Van olyan nő is, aki tahó a ronda férfival random is, nemcsak akkor, amikor lekoptatja, de azt tapasztalom, hogy ez gyakoribb a férfiak részéről. Legalábbis sokkal ritkábban látok pl. olyat, hogy hangosan cöcögve kibeszéljék nők azt, hogy hogy néznek ki a velük szembejövő mindenféle férfiak, hogy csövesek, irodisták egyaránt odakiabáljanak nőknek, hogy bálna meg tehén, vagy hogy ilyen lábakkal inkább ki sem menjen a házból, nem pedug miniszoknyát vegyen fel.

márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
(Amúgy ez a kérdés kezdettől itt volt, vagy csak átrakták? úgy rémlik nem itt böngésztem.)
márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
100%

LOL, de bunkók mindenütt vannak, még a pénztárnál is. Az elég, hogy valakinek rossz napja van és nem úgy szól hozzád, attól nem biztos, hogy mindenkivel az, csakis veled, mert csúnya vagy. Miért dönti el bárki, hogy valaki azért bunkó mert neked, nekem azt mondta, hogy takarodjak, vagy ronda vagyok mint a boszorka? Ott vagyunk vele élete végéig, végighallgatjuk, hogy kivel hogyan beszél? Egyáltalán nem változhat meg a bunkó? Dehogynem. Kedves, jószívű emberből is lehet bunkó és fordítva ugyanúgy.

De akkor is nem az a probléma, hogy őt munkahelyen lenézik, lehordják a szemébe minden görbe orrú boszorkának, kedvesek vele. Ő szeretné hogy ugyanolyan bánásmódot kapjon mint a tőle csinosabb nők! De lehetetlent vár el, mert alapvetően hozzá is kedvesek és nem lehetnek hozzá kedvesebbek, nem nyalhatják fel a padlót előtte hogyha nem tetszik a férfiaknak!

márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
81%
57: de basszus, van, amikor egyértelmű, hogy azért bunkók (nem, nem szimplán hidegen udvariasak, hanem bunkók), mert a nő ronda. Főleg ha munkahelyen vagyunk, akkor azért látjuk, hogy nap mint nap hogy viselkedik. Meg vannak az elég egyértelmű esetek (pl. én írtam olyan esetet, hogy a férfi fellökte a nénit a metrón, hogy ő ülhessen le az utolsó szabad helyre, aztán hirtelen egy csinos 20onéves nőnek meg felajánlotta... azért ilyet nem csinál senki azért, mert jaj, rossz napja volt).
márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas vekengés. Olyan ember társaságában legyél aki egy szinten van veled és emberszámba vesz.
márc. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
52%
59: ha megtehetném, azt tenném. De a munkahely meg a BKV-járatok nem kívánsághangverseny, nem válogathatom meg, hogy kivel akarok együtt dolgozni. És egy munkahely sem bunkómentes övezet sajnos.
márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!