Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
 11/97 anonim ***** válasza:
14%

Azért bunkók mert a férfi-női viszonylatban a párkeresésben a nők abszolút fölényben vannak, amit a férfiak lekezelő stílussal igyekeznek kompenzálni és leplezni. Mivel fájó hogy le vannak értékelve, ezért azon nökön vezetik le a frusztrációjukat, akik teljesen érdektelenek a számukra.

Emellett biztosítani akarják magukat ezen csúnya nőkkel szemben magukat, azaz a bunkósággal elejét vehetik annak hogy ezen (számukra nem kívánatos) nők próbálkozzanak, esetleg zaklassák őket, sőt akár keresztbe tegyenek a többi nővel való ismerkedésnek.

Utóbbi fontosabb is mint az előbbi, hiszen gondoljatok csak bele: ha a srácok a rondább nőkkel is ugyanúgy viselkednének, akkor kevésbé tudnának azokra a nőkre fókuszálni akik ténylegesen bejönnek nekik.

A kérdés teljesen jogos, azonban a válasz is az, ne "zavarj bele" a társas életébe, mert nem vagy oda illő. Ennyiben (is) sz@r a nőknek, hogy ha igazán ronda vagy, akkor kevésbé kaphatsz tiszteletet is mint ha legalább olyan ronda férfi lennél. Csak a tisztelet önmagában nem jelent sokat, tehát ugyanott vagytok mint a ronda férfiak, csak nektek összejöhet egy kósza numera, míg a srácoknak kevésbé

márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
45%
Szóval csordaszellem. Idiótákkal dolgozol, ennyi a megfejtés.
márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 anonim ***** válasza:
77%
Az olyan férfiak akikkel érdemes kezdeni, nem bunkók a számukra nem vonzó nőkkel. Ez egy egész jó szűrő.
márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
69%

5, 8: Akkor egy kis ízelítő. Csak úgy mindennek a kezdetétől: neked nehezükre esik köszönni vagy fogadni a köszönésed. Látszik rajtuk a "ez mi a faszt akar, minek jött ide?" hozzáállás. Míg az előtted vagy utánad érkező szép nőre hatalmas mosoly, lelkes köszönés előre, "miben segíthetek?".

A kötelező minimumot teljesítik az általad kért dolog kapcsán, egy konstruktív gondolatnyival sem többet. A minősége ennek a kötelező minimumnak is kifogásolható pl. szerelős dolgok esetén, és nem azért, mert eleve rossz az adott szakember.

A munkahelyet említi a kérdező, ott sokszor van egy vegyes közösség. Csini Vikihez odamennek dumcsizni, együtt kávéznak, ez-az, hadd ne soroljam. Hozzád még véletlenül sem, szintén már az érkezéskor vagy távozáskor történő köszönés is csak ímmel-ámmal megy, ha lehet, el is marad. A hátad mögött kibeszélnek, lefikáznak, hogy hogy nézel ki, olyanokkal basztatják a párkereső kollégát, hogy ott vagy te... Valamihez szükséges az együttműködésük, emiatt hozzájuk fordulsz, nem hajtanak el, mert nem tehetik, de ha tehetnék, azonnal megtennék, így csak meglátszik rajtuk, mennyire nehezen viselik, hogy Csini Vikike helyett veled kell "foglalkozniuk".

És ugye vannak a konkrét beszólások, bunkózások, ezeket szerintem nem kell tételesen felsorolnia senkinek...

márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
67%
Én senkivel nem vagyok bunkó csak akivel úgy gondolom, hogy megérdemli. (Nem, ez nem a külsőtől függ.)
márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 A kérdező kommentje:

Ugyanazt tapasztalom mint a 14es

Örülök paranoiás gondolatok hogy te nem. Üdítő folt vagy akkor. Bár én is biztos rossz helyen vagyok,de akkor is nagyon zavaró.

márc. 26. 13:06
 17/97 anonim ***** válasza:
39%

#14 fuh ez durva :/ Szomorú, hogy ilyenek, én a nem vonzó pasikkal is kedves vagyok, emberszámba veszem őket.


Pedig én az a nő vagyok, akit a vadidegen kollégák is megbámulnak és hangosan köszönnek rá. Meg 4 hónapja vagyok csak itt, de már kettővel randizgattam, egyikkel össze is járok xd

márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
53%

#14,


Te nagyon sarkítasz.. és szerintem ugyan az vagy aki magát ronda arcú nőnek mondja az incel kérdésnél.


Akkor most elmondom, hogy különösebben helyes én sem vagyok és mégis sehol nem szoktak velem bunkók lenni. Évente talán egyszer előfordul, de ilyen megesik mindenkivel.


Tehát ez mese/képzelgés, hogy leprásként kezelnek.


Azt elhiszem, hogy a csini nőknek biztos mindig lesz pár bájgúnár aki csapja a nemkívánt szelet.

márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:
Attól hogy te nem hiszed el hogy ezt tapasztaljuk sajnos létező dolog...nem úgy kell elképzelni hogy leprásnak néznek,csak egyszerűen érezhető mennyivel kevésbé segitokeszek,mosolygósak
márc. 26. 13:14
 20/97 anonim ***** válasza:
69%

16: Nehogy elhidd, hogy te vagy rossz helyen, sajnos ez az általános. "paranoiás gondolatok"-ra se vegyél mérget, hogy TÉNYLEG kivétel, nem pedig pusztán csakazértis alapon ellent akar mondani, hogy aztán lehessen tovább nyomni, hogy a külső nem számít, biztos a személyiséged olyan szörnyű, amiatt kapod a nyakadba a sok szart...

17: Na igen, a 2. bekezdés gyönyörűen alátámasztja, hogy mennyire másképp állnak egy szép nőhöz... Egyébként te nőként lehet, kedves vagy a nem vonzó férfiakhoz is, már ez sem tipikus, de a fordítottja szinte kizárt. A férfiak sokkal "érzékenyebbek" a nők külsejére, semleges helyzetekben is ég és föld a különbség a viselkedésükben, bánásmódjukban, hozzáállásukban, ha egy szép nő áll előttük meg ha egy ronda.

márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!