Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért bunkók a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért bunkók a csúnya nőkkel? Emberileg miért nem lehet kedvesnek lenni akkor is ha nem tetszik neki a nő?

Figyelt kérdés
Ég és föld a különbség ahogy egy férfi a számára vonzó nőhöz viszonyul és ahhoz ha valakihez aki nem vonzó neki. Persze ez bizonyos szintig normális de miért van az hogy kifejezetten bunkók ha nem tetszik nekik a nő? Hol az alap kedvesség a másik ember iránt?
márc. 26. 12:28
 21/97 anonim ***** válasza:
89%

#19


Ez már tök más dolog, mint az hogyha valaki szándékosan bunkó veled. Most azt senki nem tagadja, hogy egy jó testű nőnek előbb fognak jópofizni meg legyeskedni a férfiak, mint olyan nőnek akin pl van felesleg, de ez nem jelenti azt, hogy utóbbival szándékosan bunkók is lennének.

márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
60%

#20


Igen, tudtam, hogy te vagy az, aki a másik kérdésnél is erőlködött. Nem, nem akarok pusztán ellent mondani és igenis fontos dolog a személyiség és nem csak a külső számít. De azt már most látom, hogy neked a személyiséged sem oké és a mentális állapotod meg végképp nem. Olvassa csak el mindenki a 90 válaszos incel kérdés utolsó pár oldalát és senkinek nem lesz kételye.


(és ezt nem azért mondom, mert olyan nagyon bunkó lennék, hanem egyszerűen nem normális amit csinálsz.)

márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:

Akkor ne azt mondjuk hogy bunkók,hanem hogy nem kedvesek

És ez igen szomorú mert akkor alapvetően nem is kedves az adott illető csak a fejét teszi... és nem vagyok egy bunkozo ember,a nőkkel általában jól kijovok és egy két tényleg kedves fickóval is.

márc. 26. 13:23
 24/97 anonim ***** válasza:
41%
22: Akadj már le rólam. Fogadd el, hogy nem mindenki hajlandó visszabüfögni, hogy nem a külső az elsődleges/legfontosabb. Nagyon kellemes kis gondolat, jól hangzik, jólesik a léleknek, meg minden, de egész egyszerűen nem igaz, ez van, ezt bizonyítják a tapasztalataink.
márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
67%

#23


Oké, ez helytálló. Na de akkor most megkérdezném tőled, hogy tényleg szükséged lenne bájgúnárok kedveskedésére akik azért "nyalnak" (értsd: kedvesek) neked mert meg akarnak dugni?

márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:
Nem 🫤😔
márc. 26. 13:27
 27/97 anonim ***** válasza:
60%
#25 még mindig jobb a hátsó szándékú kedvesség, mint az indokolatlan bunkózás :D
márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
70%

#26


Látod...

Aki úgymond vonzó csaj annak ugyanúgy szembesülni kell hátrányokkal az életben, csak épp pl azzal, hogy aki kedves és segítőkész és barátkozik vele az azért teszi-e mert tényleg kedveli és érdekli őt, vagy csak játssza magát, hogy hátha meg tudja majd dugni. Az esetek 98%-ban pedig ez van..


Szóval az élet senki számára nem olyan egyszerű, hogy azt gondolod, hogy számodra nehéz.

márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
76%

#27


Dehogy jobb :D

Inkább utáljanak, mintsem legyenek velem kedvesek és szúrjanak hátba.

márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
92%

Sztem az alapvetően oké, ha valaki kedvesebb olyannal, szívesebben beszélget olyannal, aki tetszik neki. Ez emberi természet... én is azt a macskát, kutyát simogatom meg legszívesebben, ami a legcukibb... ez nem tudatos dolog.


Ettől függetlenül van olyan férfiben és nőben is, aki kifejezetten tahó azzal, aki nem jön be neki, csak férfiben több... de nem az összes. Attól még sajnos van ilyen. Nekem is volt már olyan élményem, hogy egy eseményen én rohangálok, intézek mindent, a többi kollegina csak mutatóban van és lóg, cigizik, reszeli a körmét és vigyorog, aztán a meghívott vendégek közül a későbbi buliba a csini kolleginákat hívják meg, persze azzal a dumával, hogy "jaj, annyit segítettetek nekünk, ezt szeretnénk meghálálni", mellettem meg fapofával elmennek. Vagy amikor konkrétan fellökött egy pasas, hogy az 1 db zarás zacskóval "szenvedő" szőke csinibabának tudjon segíteni "cipekedni". Vagy épp amikor metrón egy férfi fellökött egy idősebb nőt, hogy le tudjon ülni az egyetlen szabad helyre, de amikor felszállt egy csinos nő, ott ajánlgatta neki a helyét a legnegédesebb vigyorral.

márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!