Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelent ekkora hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent ekkora hátrányt a társkeresésben, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog ilyet mondani, de ez az igazság, az érzéseimet nem tudom megváltoztatni. Barátnőim közül többnek van gyereke, velük is lazult a kapcsolatom, mióta szültek. Nagyon szívesen találkozom velük, de akkor, ha nem hozzák a gyerkeket. Tesómmal is ugyanez a helyzet, pedig vele korábban nagyon szoros kapcsolatban voltunk, szinte ikrek vagyunk (13 hónap van köztünk). Ismerkedésnél már előre rettegek, hogy mikor hozza fel a pasi, hogy mikor szeretnék családot. Ha azt válaszolom, hogy 2-3 éven belül, majd hozzáteszem, hogy nekem egy francia buldog és egy ragdoll macska lenne az álomcsalád, természetesen egy férfival, akkor komolytalannak vagyok tartva.

2023. máj. 11. 11:02
 11/98 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell ezt túlmagyarázni. Ha szóba kerül a család, akkor megmondod, hogy pl. igen, hosszútávú kapcsolatban/házasságban gondolkodsz, neked fontos/nem fontos az elköteleződés, viszont gyereket nem szeretnél. Ennyi. A kutyát nem kell belevonni, nem is értem miért kéne. Nekem is van kutyám, mindig is voltak. Sosem hívtam őket "gyerekemnek", mert egyrészt egy háziállatot nem így kell kezelni, másrészt a gyereket akarnék, akkor az (is) lenne. A kutyám nem gyerekpótlék.


10-es, nem feltétlen van ennek bármi komolyabb oka. Én sem kedvelem a gyerekeket, mert idegesítenek. Tök mindegy kié. Más meg koncertre nem szeret járni, vagy nem szereti, hogy a közelében legyen kutya/macska/hörcsög/papagáj (nem gyűlöli az állatokat, csak zavarja, hogy hangos, szőrös, mászkál mindenhova, nagy, stb.) vagy írhatnék ide bármilyen példát, hogy ki mit nem kedvel.

2023. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
31%
Elég para, hogy ok nélkül kiszúrsz magadnak egy bizonyos ember csoportot, akit utálhatsz.
2023. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy van oka, csak mindenki rá van izgulva a kicsikre, és nem szabad őket utálni.
2023. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
19%
Valami oka van nálad. Nem lehet hogy az alakod félted? Úgy gondolod aki szül utána hányadék kövér lesz és úgy egy nő már értéktelen?
2023. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
4%
Mert a hím elvárása hogy gyermeket nemzzél neki.
2023. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egy gyerek hangos, nyálas, és nem szabad rászólni, ha nem tud viselkedni? Azt az embercsoportot utálja, akik még nem képesek betartani a társadalmi szabályokat ÉS a hozzájuk tartozó felnőttek nem tesznek semmit.
2023. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
34%
Más utálni dolgokat és megint más nem szeretni.
2023. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
76%
Nem tökmindegy, miért utálja őket? Nem ez volt a kérdés
2023. máj. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
22%

#16

Na, kezdődik. Nem azért nyálaznak, hogy téged idegesítsenek, hanem azért, mert jön a foguk. Ha nem tudnak viselkedni, azért meg utáld a szülőket, ha annyira utálni akarsz.

2023. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
10%

A társkeresésnek nem pont az lenne a burkolt célja, hogy a számodra a lehető legmegfelelőbb kvalitásokkal rendelkező partnerrel közösen hozzatok össze legalább egy saját gyereket?

Ha ez nem így lenne, akkor aki csak társat akar, de gyereket már nem, az simán, válogatás nélkül jöhetne össze bárkivel. Viszont az-az érdekes, hogy ehhez képest még ők is kőkeményen „szelektálnak” a lehetséges partnerek között.

Amúgy meg ha te nem tudod elképzelni a jövődet saját gyerkőccel, akkor tulajdonképpen miért is van szükséged egyáltalán emberi társra? Ahhoz nemhogy férfi, de még ember sem kell, hogy legyen kutyád, és/vagy cicád… :D

2023. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!