Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jelent ekkora hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent ekkora hátrányt a társkeresésben, hogy utálom a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szép dolog ilyet mondani, de ez az igazság, az érzéseimet nem tudom megváltoztatni. Barátnőim közül többnek van gyereke, velük is lazult a kapcsolatom, mióta szültek. Nagyon szívesen találkozom velük, de akkor, ha nem hozzák a gyerkeket. Tesómmal is ugyanez a helyzet, pedig vele korábban nagyon szoros kapcsolatban voltunk, szinte ikrek vagyunk (13 hónap van köztünk). Ismerkedésnél már előre rettegek, hogy mikor hozza fel a pasi, hogy mikor szeretnék családot. Ha azt válaszolom, hogy 2-3 éven belül, majd hozzáteszem, hogy nekem egy francia buldog és egy ragdoll macska lenne az álomcsalád, természetesen egy férfival, akkor komolytalannak vagyok tartva.

2023. máj. 11. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
97%
Ne a kutyákat hozd fel családnak, mondd simán, hogy nem akarsz gyereket.
2023. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen igazad van.

Én ugyanígy látom pasiként. Nincs nem is lett és nem is lesz. Én viszont letokom mit szól hozzá a környezetem. Nem nekik élek.

2023. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nő is lehetsz. Nem gáz. 30/F
2023. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
91%

Jaa, folyt.

Már 50 vagyok és nagyon jó így 20 év mókuskerék nélkül, végigélveztem eddig az egész életem.

2023. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
92%
Figyi teljesen oké, hogy nem akarsz gyereket, megértem, de ez a kutyás hasonlat tényleg gyerekes, ismerkedésnél simán mondd meg, hogy te nem szeretnél soha gyereket. Ez komoly téma azért, fontos hogy ebben egyezés legyen közted és a pasi között
2023. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
87%

Egy dolog, hogy nem akarsz gyereket, egy másik meg az, hogy ezt hogyan kommunikálod.

Szerintem ezzel a szöveggel a gyereket egyébként nem akaró férfiak jelentős részét is elriasztod magadtól. Igen, ahogy 5-ös írta, ez nagyon gyerekes válasz.

2023. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
56%
A kutyás hasonlatod ultragáz. Egy dolog hogy nem akarsz gyereket, szíved joga. De az, hogy ezt miként kommunikálod és nem csak párkeresés sororán, de a mindennapokban is, az sem mindegy. Utálod a gyerekeket. Oké, de akkor hogy tervezed az életed? Soha egyetlen gyerekkel sem akarsz találkozni, egyetlen családi eseményen sem akarsz részt venni? Konkrétan eltaszítod magadtól a családod, a testvéred, csak mert gyereke van. Ez nagyon rossz hozzáállás. Nem kell gyereket vállalnod, ilyen mentalitással ne is, de el kell fogadnod hogy a gyerekek a mindennapi élet részei. Mondom ezt neked úgy, hogy én sem szeretnék gyereket. Ennek ellenére egészségesen állok hozzájuk és nem szakítom meg a kapcsolatot a testvéreimmel csak azért, mert nekik van.
2023. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne gyerekes ez a megfogalmazás? Őszintén közli, hogy ő állatbarát. Inkább hazudnia kellene? Ha találkozik egy másik állatbaráttal, legalább rögtön van is közös témájuk. Jobb ezeket az elején tisztázni, mert ha meg valami állatellenes emberkével kezd kavarni, a végén mindkettőjüknek szívás lesz.
2023. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
90%

Mondd hogy nem akarsz, es akkor nem fognak zaklatni tovabb.

En se szeretnek

2023. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
25%
Tuti hogy valami feltáratlan oka van annak, hogy ennyire utalod a gyerekeket, még a saját tesód gyerekét is. A helyedben ránéznék erre egy önismereti csoportban, hogy mi az oka.
2023. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!