Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯
 181/379 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, Shrek, hát, butább vagy, mint gondoltam! A kérdésem az volt, ha itt nem szép nők írnak neked, akik még el se ismerik a zsenialitásod, a való életben meg szintén nem szép nők állnak csak szóba veled, de ők elismerik, hogy intelligens vagy, akkor miért nem azokkal beszélgetsz, akik szintén rondák, nem kellenek neked, de legalább elismerik, hogy intelligens vagy? Na, sikerül értelmezni es válaszolni? Hajrá!

#176

2023. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/379 anonim ***** válasza:
100%

" De mindig kínosan ügyelek a szabályok betartására, és nem teszem fel ugyanazt a kérdést kétszer, az, hogy a nők itt egyből ugyanabba a mederbe terelik a témát,"


Mert a kérdéseid lényege ugyanaz mindig.

Ronda, kövér alkesz férfinek bomba nő kell, mert a nőknek semmi értékük nincs, csak a puncijuk, és úgyis sokkal kevesebbet érnek őfenségénél, vagyis nálad.

2023. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/379 A kérdező kommentje:

#181


Nem olvastam végig amit írtál, csak az elejére reagáltam, de egyébként meg itt nem közvetlen nőknek írogatok ahogy te fogalmazol, hanem egy nagyobb közönségnek. Az, hogy ti válaszoltok arról nem tehetek. De nem is kapcsolatot vagyok itt keresni nyilván, tehát irreleváns, hogy rondák vagytok e.


A beosztottjaimmal is beszélek pedig legtöbbjük átlagos vagy csúnyácskább nő, és?


Attól még, hogy nem szép egy nő beszélek vele, csak nem fogadnám el barátnőmnek.


Nem érdekel, hogy elismered e vagy másik itteni nő elismeri e, mivel tudom , hogy az vagyok. Illetve ti csak támadtok engem mivel nem szimpatikus nektek, hogy 1, mivel nem vagytok szépek így degradállak titeket 2, sikeresebb vagyok mint ti vagy a párotok 3, kimondom az igazságot a nőkről

2023. febr. 3. 18:31
 184/379 A kérdező kommentje:

#182


Ez amit te mondasz, viszont ez nem igaz.


A másik meg az, hogy se ronda, se kövér, se alkesz nem vagyok.

2023. febr. 3. 18:31
 185/379 anonim ***** válasza:
100%

Senki le nem szarja a nyilvánvalóan kitalált és megálmodott “kamu” sikeredet, nem hogy még irigykedjen is rá.😅 Te pörögsz állandóan a témán, mert bántja a pici egódat, hogy baromira letojjuk, hogy milyen pozícióban dolgozol.

A nőké pedig nem kizárólag a külső a fontos, hanem a külső IS! Hogy ezt tényleg ötvenezredjére sem vagy képes felfogni, pont azt tükrözi, hogy köszönőviszonyban nem vagy az intelligenciával. Milyen érdekes, akkor én miért látok napi szinten boldogan vigyorgó átlagos meg átlag alatti párokat sétálgatni az utcán?! Miért van tele ugyanilyen párokkal az ismerősi köröm? Nem, nem “megalkudtak”, nem mindenki olyan gusztustalanul felszínes, mint te, hogy csak az instamodellekre csorgatja a nyálát, főleg hogy a szépség nem egy objektív dolog.

2023. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/379 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mert te látatlanban megmondod, hogy itt ki mennyire szép. :D Annyira zseniális vagy, hogy paranormális képességeid is vannak.
2023. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/379 A kérdező kommentje:

#185


Én pont azt veszem észre, hogy azóta vettetek fel ilyen támadóállást mióta kiderült, hogy sikeresebb vagyok nálatok és párotoknál is és ez bosszantja a csőrötöket, főleg , hogy emellett még az igazságot is kimondom rólatok és rám nem tudtok hatni a szokásos technikátokkal.


Nem csak az hanem IS! Persze, nekem se csak a kocsi ára a fontos, csak az, hogy az 5 évnél ne legyen idősebb és prémium legyen legalább 200 lóerővel. De persze nem fontos, hogy milyen.


#186


Igen, meg tudom mondani , mivel nyilvánvalóan nem szép nők írkálnak a társkeresési problémák topikban. Ahogy nem milliomos vállalkozók írnak a munkátkeresek csoportokban sem munka után keresve.

2023. febr. 3. 18:38
 188/379 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, engem a legcsekélyebb mértékig sem tud érdekelni, hogy egy ilyen undorító ember szerint, aki az életében nem látott még, semmit nem tud rólam és azt sem tudja hogy nézek ki, szépnek vagy csúnyának tart-e.:D Bőven elég, hogy én tudom mi az igazság.

Ennyi ésszel a siker közelében sem jársz, az hogy kitaláltál magadnak egy kamu munkát még nem jelent semmit. De ha valóban olyan poziban is dolgoznál, mint amit itt írsz, nos az akkor sem jelenti azt, hogy te milyen sikeres vagy. Rengeteg éjsötét barom dolgozik vezetőként, ez önmagában még semmit nem jelent. Az meg egy dolog, ha munkában sikeres vagy. De minden más téren egy 0 vagy. Belsőleg, emberileg fényévekkel leköröz a párom (aki pluszban nem egy elhízott alkesz, mint te) és pont leszarom, hogy “csak” 600at keres és nem millió fölött. Van saját keresetem nekem is, nem vagyok más pénzére szorulva.

Semmilyen igazságot nem mondtál ki, pusztán vég nélkül ismételgeted a SAJÁT, SZUBJEKTÍV véleményed. Attól ez még nem lesz tény. Nem, akkor sem, ha még negyvenezerszer leírod.

2023. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/379 A kérdező kommentje:

#188


Kizárólag az igazságot mondom ki, nem szeretem a mismásolást.


Ha az ő 600 ezrét sokra tartod akkor a te kereseted nyilván jóval alacsonyabb, amiből persze megélsz, csak éppen amikor jön egy vagy több gyerek és kéne egy nagyobb lakás/ház az vajon a te 300 ezredből lesz megvéve vagy a férfi fizetéséből?

2023. febr. 3. 18:45
 190/379 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nyilván, ezt a te agyad kreálja és annyira “intelligens” vagy ugyebár, hogy a saját véleményed mindenkire kiterjedő igazságként akarod kikiáltani. Jelzem, ez nem fog sikerülni, mivelhogy nincs igazad.

A felnőtt párkapcsolatok topikot nem csak szinglik használhatják és kapaszkodj meg, de nem is csak a társkeresési problémák alkategóriája létezik. Újat mondtam? Mivel évek óta kapcsolatban vagyok, így nincs ilyen jellegű problémám, ellenben a fő kategóriát görgetve ezek a kérdések is megjelennek.

Engem aztán kicsit sem bosszant az elmebajod, sot kifejezetten jót röhögök egyik-másik égbekiáltó nagy baromságodon. Semmiféle igazságot nem sikerült továbbra sem leírnod, szóval hiába próbálod magad abba a tévhitbe ringatni, hogy itt bárkit is szembesítesz a kamu igazságoddal, valójában rajtad es a szánalmasan korlátolt, egy bites értelmi képességeiden röhögnek.

2023. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!