Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/379 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolati szempontból iszonyatosan mindegy.

Lehet felőlem az atyaúristen, akkor sem fog kelleni, ha nem tetszik...

2023. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/379 A kérdező kommentje:

#220


Kvázi feletted áll. Te mondod, hogy "csak annyi a dolga" , hogy megmondja mi a dolgod.


Végülis az utcaseprő is magától sepri az utcát tehát senki nem áll felette.

2023. febr. 4. 12:08
 223/379 anonim ***** válasza:
100%

De nem fogod fel, hogy romantikus/szexuális szempontból ez lényegtelen?? :D


Nekem egy nem túl jóképű, alacsony, kicsit pocakos, 50 körüli angol faszi a főnököm. Nagyon tisztelem, jó ember, szakmailag is jó, de sose akarnék tőle semmit.

2023. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/379 A kérdező kommentje:

#223


Ez a lényeg, tiszteled, tudod ki az úr a háznál.


Jóképűnek lehet születni, de azért, hogy vezető legyél azért tenni kell.


Ezért is tartom magam sokkal többre mint az ilyen jóképűnek született pojácákat.

2023. febr. 4. 12:14
 225/379 anonim ***** válasza:
100%

224


Tisztelem, de nem azért, mert beosztásban felettem áll, hanem azért, mert kiérdemli a tiszteletet.


De még mindig mondom, hogy romantikus/szexuális szempontból ez semmi, lényegtelen.

2023. febr. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/379 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat az egyenlőségre és kölcsönös tiszteletre kell, hogy épüljön; nincs úr a háznál, csak annyira van, amennyire úrnő is.
2023. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/379 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt a melót, amit ő csinál bárki megtudná csinálni. A másik része a dolognak, iskolázottabb vagyok, mint ő. Ha a beosztással a nagyképűség is jár a csomiban, attól még nem leszel tanultabb, de értelmesebb sem. Vannak akik rossz helyen ülnek.

A benyalás, mint olyan nem nevezhető karrierista szemléletnek. A nyaligépek, talán viszik valamire az adott cégnél, de tanultabbak, mint én nem kívánok hosszabbtávon egy ilyen cégnél maradni. Ennél azért nekem több hivatott. Szóval vezetői poszt sem érdekel ott. :D Kinek mi. Ha ettől jobban érzed magad.. Viszont a nagyképű lenéző stílusnál egyenes út vezet ahhoz, hogy valaki pofántenyerel. Függetlenül attól, tanultabb vagy sem. Aztán majd lesel! :D

2023. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/379 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem 100 oldalig meg se álljatok. Agyrém amit itt össze kínlódtok.
2023. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/379 anonim ***** válasza:
47%
Mások minősítése az embert önmagát jellemzi. Valami más kártyát elő tudsz hívni? Gondoltam besegítek a 100-as álomhatár eléréséhez.
2023. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/379 anonim ***** válasza:

229


Ezt most kinek szántad?

2023. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!