Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/379 anonim ***** válasza:

260. Pont ezért nem kell komolyan venni. Bemondásra meg én vagyok a jeti! :D Elhiszed? Nekem is már beszólogattak nemegyszer, én meg mondtam hogy oké, akkor találkozzunk személyesen. Szerinted? Nem balhé miatt mondtam, hanem hogy lássam hogy pofára esik. Sőt még meg is hívtam volna egy kávéra vagy teára. Amikor leírnak valami incelnek meg lúzernek az nagyon szeretem. Főleg amikor valami dagadt igénytelen majonak. Amikor mondom hogy családom van, igen jó egzisztenciával, felelős vezető beosztással, komoly hobbival és abban aratott sikerekkel, tökéletem BMI indexszel, több diplomával stb. akkor meg jött a szöveg hogy kamuzok. Én nem kamuzok, találkozzunk. Erre már nincs válasz. Én egyenes vagyok, oké, itt egy kicsit bunkó vagyok meg éles a nyelvem, de ez is csak egy szerep.


A baj ott kezdődik, amikor valaki gyk megszállott lesz, és komolyan is veszi a szerepét. Elhiszi. Fain lenne egy gyk-s találkozó, érdekes szituk alakulnának ki! :) Hidd el, ott fullra vissza venne mindenki az arcból. :)

2023. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/379 A kérdező kommentje:

#256


Saját ingatlanom van, nincs hitelem. Nem talált. A megtakarításaim pedig inflációkövető jelenleg évi 14,5% kamattal rendelkező állampapírban fialtatom, ami csak idén többet fog kamatozni mint a te egész éves fizetésed.

2023. febr. 4. 18:42
 263/379 A kérdező kommentje:

#257


De azért az jó a nőnek, hogy otthon elvan amíg eltartom nem?

2023. febr. 4. 18:43
 264/379 A kérdező kommentje:

#258


2000 euró? 2 hét alatt keresek annyit.


Illetve folyékonyan beszélük angolul.

2023. febr. 4. 18:45
 265/379 A kérdező kommentje:

#260


Szűznek? Szerintem több nővel voltam mint te. Lényegtelen, hogy fizettem e érte vagy sem mielőtt ezzel jönnél.

2023. febr. 4. 18:46
 266/379 anonim ***** válasza:
100%

#261


Tőlem amúgy nagyon távol áll ez a csípős, durva stílus, nagyon sokáig én írtam neki a létező legkulturáltabb válaszokat. De most már muszáj volt reagálnom erre a lenéző, lekezelő magatartásra, főleg úgy, hogy nekem közvetlen érintettségem is van a családban. Anyukám a saját karrierjét, függetlenségét arra áldozta, hogy hagyományos szerepet töltsön be a családban (minden házimunka az övé, gyerekekkel is ő volt, rokonokat is ő gondozta, egyszóval szinte minden munka rá hárult), apukám meg rendszeresen úgy viselkedett vele, mint ez a barom kérdező. Anyukámon meg láttam, milyen érzékenyen reagál erre. Csak végül apukámat elérte a karma, megtámadta egy nagyon súlyos mentális betegség. De olyannyira súlyos, hogy az ágyból sem bírt kikelni egy idő után, közeledett a végelgyengülés állapota a végére, mígnem kórházban kötött ki. A betegség ráadásul pont akkor érkezett, amikor 1-2 héten belül tervezték beadni a válópert. Szóval elég sorsszerű volt ez az egész. Anyukám 1,5 éven keresztül gondozta, napi szinten hallgatta reggeltől estig a problémáit, panaszkodását, kizárólag negatív dolgokat hallott egész nap, 1,5 éven át! Emellett a házi- és minden más munka is megkettőződött (pl. MINDEN NAP főzött apukámra, mert rossz volt a gyomra), robot üzemmódban tolta a szekeret végig a betegség alatt. Apám teljes mértékben ki volt szolgáltatva anyukámnak, arra az emberre kellett támaszkodnia, akihez azelőtt pontosan ugyanúgy viszonyult, mint ahogy a kérdező teszi más emberek felé. Ugyanez az istenkomplexus, lekezelés, lenézés. Aztán amikor végül nagy nehezen elindult a gyógyulás útján, bevallotta anyukámnak, hogy "nélküled már rég meghaltam volna". Végül teljesen átalakult a mentalitása ez ügyben, és jóra fordultak a dolgok. Emellett van egy nő ismerősöm is, aki a hímsovinizmusa miatt szakított a párjával. Ezt nem lehet elrejteni hosszú távon, nem véletlenül mondtam.

Az üzenetem nem kell félreérteni, nem arra akarok kilyukadni, hogy a kérdezőt is eléri majd a karma, bár elég erős karma neki már az is, hogy köze nem volt normál nőhöz soha életében, és ilyen szintű önkritikátlanság mellett valószínű nem is lesz jódarabig, vagy talán soha.

Csak rá akartam neki világítani, hogyha ő előhúzza a felsőbbrendű kártyát, akkor nyugodtan az orra alá lehet dörgölni, hogy mások meg ezzel mocskolhatnák, hogy mekkora szégyen, hogy valaki csak és kizárólag prostikkal volt egész életében. Mégsem teszik, mert itt az emberek bő többségében van annyi intelligencia, hogy nem ez az egyetlen érvük. Szemben a kérdezővel, aki szinte minden kritikára az istenkártyát húzza elő, hogy neki aztán a pórnép ne pofázzon. Természetesen a komplexusai palástolása céljából teszi.

Mellesleg elég bátor a faszi. Gondold el, ha mindezt látnák a beosztottjai, ezen csámcsognának naphosszat. Főleg azon, hogy még szűznek tekinthető.

2023. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/379 A kérdező kommentje:

#266


Nincs ilyen, hogy "szűznek tekinthető" , tényszerűen több mint 50 nővel voltam együtt. Többel mint te vagy egy átlag férfi.

2023. febr. 4. 19:03
 268/379 anonim ***** válasza:
100%
#265! Hogy lenne már lényegtelen, te nagyon intelligens?! Attól te még az általad áhított szép nők szemébn szűz vagy. Ténylegesen nulla tapasztalatod van az ágyban, ugyanis a prostinak nem volt feléd elvárása. Ők csak azt várták, hogy végezzél, már, fizess és húzz el. A szép nőknek villantani is kéne valamit, ami neked nem menne, már a hájtömeged miatt se.
2023. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/379 anonim ***** válasza:
100%

" Lényegtelen, hogy fizettem e érte vagy sem mielőtt ezzel jönnél."


Nem, nagyon nem mindegy. Egy prosti felé nem kell semmit nyújtani. Szexuálisan sem, más szempontból meg aztán még úgy sem.

Soha nem tanultad, tapasztaltad meg, milyen párkapcsolatban lenni, elfogadni egymást és alkalmazkodni.

2023. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/379 A kérdező kommentje:

#268


Villantson ő ha villogni akar. Azt szeretem ha hátrafekszek és úgy kényeztetnek , lovagolnak rajtam.

2023. febr. 4. 19:20
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!