Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/379 anonim ***** válasza:
Jó, és rajtad izomból van a többlet súly? Kizárt.
2023. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/379 A kérdező kommentje:

#291


Igen, átlagon felüli vázizomzattal rendelkezem.

2023. febr. 5. 16:35
 293/379 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogyne több az izom rajtad, mint a zsír, miközben liter számra öntöd magadba a köztudottan nagyon hizlaló sört, zabálsz össze-vissza és mellé döglesz a kanapén.😂😂 Hagyjuk már. Te SEMMIBEN nem vagy átlagon felüli, max a rohadvány belsődben. 20-30 kiló túlsúly pedig bőven nem egy “kis pocak” kategória. De ha annyira állítod, hogy te mennyire izmos vagy, semmint zsíros, akkor miért nem mutatsz képet arról hogy is nézel ki?? Hadd csodálja már meg mindenki azt a kamu kis pocakot, alias hordó hasat..
2023. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/379 A kérdező kommentje:

#293


Nem fogok soha feltölteni képet mivel tudom, hogy már csak azért is belekötnétek mindenbe. Még ha tényleg látszódna is az izom,stb. akkor is az ellenkezőjét írnátok és menne a sárdobálás.

2023. febr. 5. 17:31
 295/379 anonim ***** válasza:
100%

Milyen izom látszódna?:D Ami a sörtől lett oda? Hagyjuk.

Azért nem semmi, hogy valaki +20-30 kg túlsúllyal, amit sörből, egészségtelen ételekből és kanapén döglésből szedett össze képes azt hallucinálni, hogy rajta “izom” van.

2023. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/379 anonim ***** válasza:
100%
Az egyelőre, nem "egyenlőre" magas IQ-val rendelkező vezető uram.
2023. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/379 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azért használod rendszeresen rosszul az igekötő igéket. Nyilván az is “elírás”.

Megint itt az élő bizonyíték, valamit állítunk, amit aztán alá is tudunk támasztani, mint pl hogy sokszor nem elírás jellegű hibákat ejtesz, emellé persze vered magad, hogy milyen intelligens vagy, majd tagadod a nyilvánvaló.

Az meg külön gáz, hogy azzal büszkélkedsz, hogy te besörözve írsz úgy, ahogy. Igazi alkesz, egész hetet végig vedelni igazán szép “teljesítmény”.

2023. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/379 anonim ***** válasza:

#296

Én is észrevettem többször is feltűnő helyesírási hibákat nála. Nem mondom, hogy tömeges, de ilyen szinten azért tudni kéne leírni az egyelőre szót, vagy helyesen használni az igekötőket. Az "egyenlőre"-nek írni az "egyelőre"-t súlyos hiba. Egyenlőre a tortát vágjuk, az egyelőre meg 'jelen pillanatban'. Amit még észrevettem többször, hogy az igekötőket is hajlamos szarul használni.

Intelligensebb nők amúgy, csak mondom, kimondottan érzékenyek a helyesírásra társkeresőn.


Az én szakdogásaim közül az alacsonyabb szinteken lévőkre (FOSZ, BSc) jellemző az igekötők rossz használata (mesteresekre nemigen), de kimondottan idegesítő egy ilyen záródolgozatot/szakdolgozatot kézbe venni, mert az az ember érzése, hogy sötét az a hallgató. Példák ilyenekre: meg mondja, el megy, be zár, meg ír, stb.

2023. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/379 anonim ***** válasza:

Bocsánat, most láttam, hogy meg is előztek ezzel a kommenttel, 298-as már megemlítette, hogy hajlamos rosszul használni az igekötőket.

Ez viszont tényleg gáz, komám! Meg az egyenlőre is. Az ilyen jellegű helyesírási hibák már gázak.

2023. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/379 A kérdező kommentje:

#299


Nem helyesírási és fogalmazási versenyen vagyok hanem a GYK-n, ahol csak gyors megírom a válaszom és kész. Mindezt ráadásul sörözés közben, igyál meg 5-6 sört aztán válaszolgass perceként anélkül, hogy átrágod mit írtál és mit fogalmazz újra vagy máshogy.

2023. febr. 5. 18:18
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!