Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
 321/379 anonim ***** válasza:
Szerintem te még szórakozóhelyen sem jártál, mert intro vagy és fix, hogy nincsenek barátaid.
2023. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/379 A kérdező kommentje:

#321


Téves. 20-as éveim elején minden héten mentem kocsmázni és/vagy szórakozóhelyre is az akkori haverokkal.


Jelenleg már valóban nincsenek barátaim mivel nincs szükségem olyan barátra aki a barátnőjét helyezi mindenek fölé.


Illetve most már nyilván nehezen lenne az is kezelhető, hogy mennyivel felettük állok a ranglétrán és ez konfliktust szíthatna főleg részegen.

2023. febr. 8. 16:18
 323/379 anonim ***** válasza:

Szerintem sétálj oda egy 10 fős társasághoz és mond nekik ugyanezt, hogy "mennyivel felettük állok a ranglétrán".

SZerintem verbálisan, és érzetre is érezni fogod, hogy nem állsz felettük a ranglétrán. :D Meg már írtam. Egy osztrák mekis fizetéssel, én nem lennék annyira elszállva. Magadból csinálsz hülyét! Gyk-n még annyira nem is gáz, mert nem látunk téged, de egy ekkora archoz egy kép is dukálna, mert te vagy a "példakép". Vagyis ezt hiszed magadról. Akkor küldj már képet!

A fizetés meg csak egy szelete annak, hogy szerinted jól élsz. Nekem egy 2023-ban épült lakóparki lakásom van hitelmentesen. Neked mid van? Anyádnál élsz? Úgy azért könnyű a tejbe aprítani. Kipaterolnak onnan, aztán mehet a fele fizud albérletre. :D Ott fogsz matekozni, hogy megvedd az akciós sört vagy ne.

2023. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/379 A kérdező kommentje:

#323


Jajj de buta vagy szegénykém, fejezd már be.


Miért mennék oda egy 10 fős társasághoz? Egyébként meg megállok mellettük a 30+ milliós BMW-vel kinézek rájuk, ők meg a kocsira és tudják mi a szitu.


Nem hinném, hogy a mekiben még Ausztriában is annyit keresnének mint én, de alapból irreleváns lenne az is ha 5 milliót keresnének ott mivel Magyarországon élünk és itt a te mekis fizetésed 250-300 ezer műszakpotlékkal.


Szintén hitelmentes saját ingatlanom van, de úgy néz ki újonnan kerülhettél ide ha ilyeneket vetsz fel.


A havi sör,étteremrendelés,cigi adagom többe kerül mint a havi fizetésed, szóval ne vergődj tovább kérlek.

2023. febr. 8. 16:37
 325/379 anonim ***** válasza:
323 fityesz berenc!
2023. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/379 anonim ***** válasza:
100%

Hiába a bmw, meg minden kutyafitty, akkor sem volt közöd nőhöz, csak ha fizettél érte.

Harmincas éveidre pedig egyedül is maradtál, mint a kisujjad, tekintve, hogy ide írogatsz folyamatosan "tanácsért", mert nincsenek barátaid, akikkel elbeszélgethetnél erről. Munkahelyen is csak azért állnak veled szóba, mert fizet nekik a cég érte.

Sokat elmond az ilyesmi az emberről... 🙄

2023. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/379 anonim ***** válasza:
326. Utaljak az emberek gondolom..
2023. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/379 A kérdező kommentje:

#326


Nyilván nem fogom a beosztottjaimmal kitárgyalni ezeket a dolgokat.


#327


Ahol nem utálja a főnököt a beosztottja az nem profitorientált cég. Egy munkahely nem játszóház. Ha jól dolgozik akkor rendben van, ha viszont alul teljesít vagy nem azt csinálja amit mondanak neki akkor nyilván lefogja cseszni a főnök és utána lehet utálni emiatt.

Természetesen itt is különbséget kell tenni a pótolható és a fontos emberek között, de általában a fontosabb poziciót betöltő és tapasztaltabb emberek nem követnek el rendszeresen olyan hibákat amiatt üvölteni kellene velük.


Egy főnök és egy beosztott sose legyen barát, amelyik főnök ezt elvéti azt kifogják használni. Engem nem fog kihasználni és érzelmileg manipulálni egyetlen beosztottam se. Egyébként meg nem hinném, hogy utálnak, de nem is szeretnek. De ez így van rendjén. Én sem szeretem őket, se nem utálom őket. Egy munkahely ne erről szóljon, ha erről szól akkor az gondot szül. Van is ilyen társosztály és rendszeresek a problémák a megengedő vezető miatt.

2023. febr. 8. 17:08
 329/379 anonim ***** válasza:
100%

Ha megállnál mellettem a 30 milliós bmwdel,nem tudnám belőni a kocsid értékét. Mint a karóra felvágás. Csak az tudja milyen értéke van, aki tudja. Én az audira sem tekintek úgy, hogy wow... Ha audis kocsibu*i lennék akkor max. Egy nő szerinted? Ők mennyire vannak tisztában vele?

Álmodban volt neked 30 milliós bmw-d! Xd Rakj fel képet! Úgy is szeretsz felvágni!

2023. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/379 anonim ***** válasza:
100%

"Ahol nem utálja a főnököt a beosztottja az nem profitorientált cég."


Ez nem igaz.

És semelyik dolgozóval sem kell üvölteni.

Ez valami múlt századi mentalitással rendelkező cég lehet.

2023. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!