Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/379 anonim ***** válasza:
100%
Shrek-et biztos szeretik a gyk-nál, mert generálja a forgalmat. Már ha nem egy házi trollt tisztelhetünk a személyében.
2023. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 282/379 anonim ***** válasza:

#280! Persze, ez egyértelmű volt, már többen leírtuk neki, orvosilag alkoholista és elhízott. Ezek az objektív tények, tök mind1, ő mit mond.

Amúgy duplán alkesz, hisz mindkét jellegzetes forma illik rá. Rendszeresen iszik esténként és "ha lenne nője, akkor nyilván nem inna."😂

#279

2023. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/379 anonim ***** válasza:

#282

Persze tudom én ezt, csak én egy lépéssel előrébb haladtam: senki nem írta le pl. az alkoholizmus vagy kóros ivás jelentését (hiába tudta mindenki, hogy ez alapján mindenképp az), illetve nem számolták ki (vagy legalábbis ide nem írták le) Shrek BMI-jét, hogy a saját szemével is lássa a BMI-kalkulátor eredményét.

Ezt a rést tömtem be, mert számokkal és hivatalos definíciókkal már nem lehet vitába szállni.

2023. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/379 anonim ***** válasza:

#283! Kedves tőled, de úgyse fogja fel, menthetetlen az ürge. Nagyon remélem, hogy troll, ennyire csak nem lehet valaki sötét.

#282

2023. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 285/379 A kérdező kommentje:

#271


Miért ne történne meg egy nővel? Talán egy nő nem szereti kényeztetni a párját? Vagy az az oké ha a nő fekszik mint egy döglött hal aztán elvárja a férfitől az összes munkát az ágyban is?


#273


Ha már felszedtem meg tudnám tartani.


#275


Nálad többet..


#280


Emberfüggő ez a BMI számítás. Nem mindegy, hogy mennyi izom van az emberen és mennyi csak zsír, milyen vázizomzattal rendelkezik stb. Most ha beütöd mondjuk egy izompacsirta nagy darab erős ember értékeit rá is azt fogja kidobi, hogy el van hízva miközben nem így van. Az izom nehezebb mint a zsír.


Ennyi erővel egész Magyarország alkoholista csak az nem aki sose iszik.

2023. febr. 5. 16:20
 286/379 anonim ***** válasza:
fogd már be a pofád!
2023. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 287/379 A kérdező kommentje:

#283


Semmit nem bizonyítottál. Ha mondjuk ennek a képen látható férfinek beütöd az adatait őt is elhízottnak fogja mutatni.


[link]

2023. febr. 5. 16:23
 288/379 anonim ***** válasza:
sosem lesz nőd fogd már fel!
2023. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 289/379 A kérdező kommentje:

#288


Bármikor lehetne nőm, csak egyenlőre olyan nem amilyet én elképzelek. És én nem adom alább az igényeket mint egy átlag férfi.

2023. febr. 5. 16:26
 290/379 anonim ***** válasza:
100%
de te átlag alatti vagy.
2023. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!