Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/379 A kérdező kommentje:

#249


Nem vagyok alkoholista.


Azért mert nem jóképűnek születtem.

2023. febr. 4. 16:09
 252/379 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk én sem értem, ha annyira el vagy alélva magadtól, akkor miért is vagy egyedül, mint a kisujjam? Nyilván mindneki hibás ebben, csak te nem. Önkritika 0. Te akkor sem ismernéd el a saját hibáidat, ha azok képen vágnának. Örökös tagadásban élsz.

Azért nem kellesz a kutyának sem az undorító belsődet és az átlagon aluli, túlsúlyos külsődet meg az alkoholizmusodat leszámítva, mert nálad könnyedén talál bárki EZERSZER különb külsejű és belsejű férfit. Ezt próbálhatod tagadni, épp csak a valóság rád cáfol.

2023. febr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/379 anonim ***** válasza:
100%
252 De az vagy. Aki rendszeresen, mindennap iszik alkoholista. Ez egy tény, értelmes, minimálisan értelmi képességgel rendelkező ember pedig nem tagadja a tényeket. Ebből következik, hogy te se értelmes, se intelligens nem vagy. Ebből adja magát a kérdés, hogy minek akarna bárki is kapcsolatot egy buta, unintelligens, nyilvánvaló tényeket tagadó emberrel?
2023. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/379 anonim ***** válasza:
100%
Sok tehetős és sikeres férfi nem jóképű, mégis szép párja van. Hogy is van ez?
2023. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/379 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem addig örülj, ameddig műszakvezető vagy. Mégegyszer nem lesz ilyen esélyed, mert egy aluliskolázott hülyegyerek vagy és a nettó béred sem éri el azt a szintet, amire te azt hiszed a nők ugranának. Téged is csak azért alkalmaznak ebben a pozícióban, mert kellett egy hülye. Mellette még ronda is vagy. :D
2023. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/379 anonim ***** válasza:
Ja és lehet jobb a fizud, mint a többi melósnak, viszont csóró vagy, mert semmid nincs. Nem is lesz, mert elzabálja a fizud nagyrészét az infláció. Olyan csóró vagy, hogy 30 éves hiteledet fogod nyögni egy 60 éves panelért. XD
2023. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/379 anonim ***** válasza:
100%

#242

Abszolút reális értékelés!

Ez a komment nagyon hiánypótló volt.

Pontosan jól írod: ez az ember képtelen alázatra, tiszteletre, folyamatosan a felsőbbrendűségi kártyát húzza elő. Aki nem keres annyit mint ő, nem felsővezető, azt automatikusan lenézi, és ezt takargatja élőben. De egy családi közösségben ezt kvára nem lehet eltakarni.

És pont ezt mondtam én is, hogy hiába is talál olyan csajt, akit akar, ezt sokáig nem lehet eltakarni. Elég egy közepes méretű veszekedés, és kijön belőle az "én vezető vagyok", "én feletted állok" típusú lenéző, felsőbbrendű mentalitás. Kijön belőle a nagyképű, beképzelt ember, aki földbe fogja döngölni szegény párját. Főleg olyan párt, aki mondjuk feláldozza a saját karrierjét arra, hogy hagyományos női szerepet töltsön be (övé a házimunka és a gyerekkel foglalkozás, stb.). Sajnos láttam már ilyet közvetlen közelről. Nem kívánom semmilyen nőnek ezt a megalázást, mind amit édesanyám szenvedett el. Isten mentsen titeket nők az ilyen lenéző, lekezelő férfiaktól!

Gusztustalan, hitvány ember az ilyen.


F/29

2023. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/379 anonim ***** válasza:

hagyjad. jó eséllyel semmije sincs a "remek" pozícióján kívül. Az ilyennek meg kell simogatni a buksiját, és azt mondani neki "ügyes kisfiú vagy!".

Egyrészt csak ebből ért, másrészt legalább csöndben marad.

De mégegykis ego törés. Egy biztonsági őr az osztrákoknál herevakarás mellett elkap 2000 eurót, ameddig te ennek felét sem. :D Bár neked lehet beszélni. Nyelvet sem tudsz. :D Az ilyen "remek" vezetőbeosztású embereket keresik wc pucolónak. XDDD

2023. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/379 anonim ***** válasza:

242. Azért egy gyk-s kommentből vagy kommentekből nem vonható le valós következtetés. Az itteni tevékenységem mondhatni szöges ellentéte az igazi énemnek. Itt csak kiadom magamból azt, amit a valóságban nem teszek vagy nem tehetek. Itt szinte mindenki valamilyen szerepet vesz fel, egy anonym fórum pont erre jó. Egy fényképpel rendelkező fb fiókkal már 100X meggondolja magát mit írjon az ember. A kérdező is itt előadja magát egy bizonyos karakternek, amit én minimum 10-zel osztok. Ugyanúgy az incelek, az incelelzők, a nő és a férfigyűlülő, de még az állhatatos szeretet tündéreket sem veszem komolyan. Ezek szerepek. Ugyanúgy vannak a pontozások is. Egyáltalán nem hasznosságról szól, hanem arról hogy mennyire van odamondva a másiknak, és az mennyire tetszik a fel/le pontozónak. Egy lepontozás is olyan mintha valaki egy pici győzelmet aratna valami felett. Egyszerűen jól esik a lelkének.


500 oldalon arról vitatkozni hogy egy szerep mennyire élhető vagy mennyire szimpatikus, az meg nevetséges. A többség nem annyira f*sz vagy beteg lélek, mint amennyire előadja magát, de a szuper nők vagy pasik sem annyira menők, sikeresek, vonzók. Minden kérdés és válasz ki van sarkítva. Itt állandóan áldozatokról meg tettesekről olvasunk, meg ezek szerint bélyegeznek meg mindenkit.


Én is előadtam hogy jajj de sz*r az életem, de gyakorlatban marhára nem. Mennyien adják elő a hattyú halálát hogy pl. nincs szex, holott csak annyi van, hogy tegnap nem volt, aztán itt meg megy a durci.

Aki meg azzal jön hogy milyen csúnya vagy mennyire vonzó, az is pillanatnyi szubjektív állapot. Arról nem is beszélve, hogy sokan meg csak trollkodnak, kiadják magukat nőknek, nőként kérdeznek, nőként vitatkoznak.

2023. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/379 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező teljes érvrendszere ebből épül: ő felsőbbrendű, mi vagyunk a pórnép, akik butábbak, kevesebbek vagyunk nála.

Akármilyen kritika is éri, ő mindig ezzel vág vissza, hogy ő mekkora istencsászár. Racionális érvelés helyett ebből indul mindig ki.

Hát öreg, ha ezt fogod tolni a csajnak is, páros lábbal fog kib@szni, hidd el nekem.


Téged meg tudod, miért nézhetnének le itt az emberek?

Mert még soha többet életedben nem volt rendes barátnőd, csak és kizárólag prostikkal voltál életedben, amiért nyugodt szívvel röhöghetne ki, nézhetne le bárki téged közülünk, ugyanis ez egy kib@szott nagy szégyen öcsém, egy kocsmai társaságban ezért halálra aláznának, ha kiderülne, főleg ha még el is kezdenél menőzni magaddal.

Mégsem dörgöli ezt senki az orrod alá, míg te folyamatos lenéző üzemmódban vagy. Na ez mindent elárul a jellemedről.

Mivel fogalmad sincs a nőkről, hadd világosítsalak fel, hogy ezt a gusztustalan lekezelő, lenéző magatartást nem lehet ám sokáig takargatni. A nők, pláne az olyan nők, amilyenekre te vágysz, rövid időn belül páros lábbal fog kib@szni, mint macskát szarni.

Nyugodtan elhiheted, százszor jobban ismerem nálad a nőket, hisz neked még nőhöz közöd sem volt. Én viszont alig voltam szingli 16 éves koromtól mostanáig (29), és bizony vékony, csinos nőkkel voltam együtt, akikre te csorgatod a nyálad.

Ez az, ami számodra felfoghatatlan. Pedig az én keresetem a minimálbért közelíti, téged meg nyugodt szívvel nevezhetünk még szűznek. Elhiheted nekem, ha csak egyszer is így fogsz viselkedni egy (pláne) csinos nővel, páros lábbal fog kib@szni. Nagyon nem viselik a mai nők az ilyet. És igenis ki fogják szűrni elég hamar ezt a lenéző, alázatra képtelen, hímsoviniszta hozzáállást.


Szóval szerintem érdemes kicsit visszavenni ebből az istentelen nagy pofádból, mert itt mindannyian ezzel alázhatnánk a sárga földig, hogy milyen gáz vagy, hogy prostikon kívül SOHA nem volt még közöd nemhogy barátnőhöz, de még kalandhoz sem.

Nyilvánvaló, hogy ez a nagyképű, lekezelő, lenéző magatartásod ezt a szégyent hivatott takargatni. Életednek ezt a megalázó szégyenét. Ugyanis aki így viselkedik, arról igen sokszor ki szokott derülni, hogy ezzel palástolni akar valamit. Te ezt palástolod, még ha nem is ismered be, mert a hatalmas egód nem engedné, hogy beismerd.


F/29

2023. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!