Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/379 anonim ***** válasza:

Jaj, Shrek, hagyjuk már! Annyira intelligens vagy, hogy a papagájként ismételgetett állításaid mellett 20 oldal alatt nem tudtál felhozni egy érvet se. Állítás: Nem vagyok kövér. Érv: Nem vagyok kövér. Állítás: Nem vagyok alkesz. Érv: Nem vagyok alkesz. Ezzel egy érettségin elhasalnál, nemhogy egy állásinterjún🤣

Azt, hogy a nagybácsikádnak sikerült benyomnia a kukások közé, ne nevezzük mar sikernek, meg karriernek🤦🏽‍♀️

2023. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/379 A kérdező kommentje:

#227


Ja értem, tehát te okosabb meg jobb vagy mint ő, még is dirigál neked és ő keres többet. Érthető, gratulálok!

2023. febr. 4. 13:44
 233/379 A kérdező kommentje:

#231


Ti irkáljatok ezeket, én csak rácáfolok.

Gondolj bele ha valaki oda menne hozzád minden nap és azt mondaná, hogy drogos vagy. Mosolyognál és helyeselnél vagy esetleg elmondanád, hogy nem így vagy, stb stb. ?!

2023. febr. 4. 13:46
 234/379 anonim ***** válasza:

#233! Hol cáfoltál rá, muti már?! A "nem vagyok" az nem cáfolat te borsóagyú.

Bármikor csinálnék egy drogtesztet, ami BIZONYÍTJA, hogy nem fogyasztottam drogot. Ellenben azzal, hogy "nem vagyok drogos".

#231

2023. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/379 A kérdező kommentje:
Én is bármikor megfújom a szondát nap közben. Ennyi erővel sose iszok mivel 0-t fújok.
2023. febr. 4. 14:07
 236/379 anonim ***** válasza:
Nem biztos!
2023. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/379 anonim ***** válasza:
#235! A bármikort természetesen úgy értettem, amikor ő akarja, hiszen valamire alapozza, hogy drogozom. Tehát, amikor SZERINTE drogoztam. Mivel sose szoktam, mindig negatív lenne. Rólad ez ugye nem mondható el.
2023. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/379 A kérdező kommentje:

#237


Én sem drogozom tehát elmondható rólam, hogy bármikor negatív lesz a tesz.t

2023. febr. 4. 14:14
 239/379 anonim ***** válasza:
#238! Hú, te tényleg nagyon intelligens vagy!🤦🏽‍♀️ Bonyolult lett volna megfejteni, hogy esetedben ugyanez alkohollal.
2023. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/379 anonim ***** válasza:
Mivel bekorlátoz a jelenlegi lokációm, hogy többet keressek igen. Kevesebbet keresek, de 3 hónap múlva ez megváltozik. Egyébként sem nagy az eltérés az ő és az én fizum közt. Max annyi, hogy ő faszverésből és mások kibeszéléséből keresi a pénzét. Őt is csak kiemelték, mert senki sem olyan hülye, hogy egy ilyen helyre vezetőnek jelentkezzen. A kocsija is szar és albérletben nyomorog. 🙂💰 Én nem hitelből élek és van egy újépítésű lakásom. Még sem nézek le senkit, csak próbálom megérteni mégis mire fel lenéző a másik.
2023. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!