Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/379 A kérdező kommentje:

#196


Ezt meghagyom a párodnak, kérlek vele gusztustalankodj, nálam ezt hanyagold.


#197


Támadásra nyilván reagálni fogok. És igen, én a tényekről beszélek.

Ti viszont ahogy a többi dologban ebben is hazudtok és erősködtök, pl. kövér ,alkesz, stb vagyok amik szimplán TÉNYSZERŰEN nem igazak.


#198


Az a csúnyácska nő, hogy mit akar nem érdekel. Illetve csak itt mondja, hogy nem akar tőlem semmit, a való életben más lenne a leányzó fekvése, viszont én nem kérnék belőle.


#199


Természetesen "irigylem" a jóképű férfiakat, minden férfi szeretne jobban kinézni. Ebben mi a meglepő? Te talán nem szeretnél nagyobb mellett/szebb pofit/jobb fogsort/másabb alkatot/másabb magasságot/stb stb. Ne áltasd magad.


Ahogy engem is irigyeltek ti is és más férfiak is amiatt, hogy vezetői beosztásban dolgozok elég jó pénzért, illetve az utcán is látom a szemeket amikor néznek a kocsira amiben ülök. Ilyenkor azért mindig örömmel nézek körül az esőben a bicikliző meg a járdán elázó nőkre, főleg amikor összenézünk és tudja, hogy ő a bicilin ül én meg egy autóban ami ráadásul annyiba kerül mint a kis lakása, na igen, olyankor is biztos azzal jönnének, hogy van egy kis pocakom támadásként ahogy itt is, mivel nincs lőszer, nincs érv. De ez legyen a legnagyobb örömük.


#200


Nem akartam kérkedni a sikeremmel, ti vittetek rá a folyamatos provokálással és támadással. Sokáig el se mondtam szándékosan, mennyit keresek és mi a pozicióm.


De ezek szerint az összes itteni nő és válaszoló egy senki, köztük te is?


Nem mondanám el 50x, de mivel válaszolok a támadásokra amiben ez a téma, így muszáj.

2023. febr. 3. 19:23
 202/379 anonim ***** válasza:
100%

#201! Na, kezdek megnyugodni, Shreknek lesz társa a zárt osztályon😂

Először is sorold már fel azokat a válaszolókat, akik azt állították, hogy Shrek ízlésének megfelelően szépek. Aztán pedig íratkozz vissza szépen 5.osztályba és gyakorold kicsit a szövegértést.

Amúgy meg nem akarlak elkeseríteni, de húgom pont olyan, mint amit leírtál, minden pont igaz rá. Ülj le, mert sokkolni fog! Rendszeresen olvasta a gyakorit. (Már nem gyakran, mert kisgyereke van, mellette nem ér rá.)

2023. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/379 anonim ***** válasza:
100%

De, el vagy hízva! Alap 20-30 kg van rajtad. Ha valami, akkor ez egyértelmű tény, amit te folyamatosan tagadsz, bizonyítva hogy nem vagy sem okos, sem intelligens. Nyugodtan kérdezd meg bármelyik orvost, hogy 170 centihez a 100 kg sok-e. Egyértelmű lesz a válasz. BMI alapján is el vagy hízva.

Aki rendszeresen, majdhogynem mindennap dönti magába befelé az alkoholt, az alkoholista. Ez a definíciója. Újabb tény. Te akarsz másokra megjegyzést tenni meg te prédikálsz “igazságról”, miközben a nyilvánvalót is tagadod.

Nem vagyok csúnya nő, de ha az lennék is inkább halnék meg egyedül, semmint egy magadfajta végtelenül korlátolt, ocsmány szexista véglénnyel legyek együtt. Nem vagy te abban a helyzetben, hogy válogass a nők közül, de cuki hogy elhiszed.

Szopkodod itt saját magad és dicsőíted az értékes belsődet, közben meg elfelejted, hogy a mérhetetlen beképzeltség, mások lenézése, ismeretlenek degradálása, nők megvetése es társai NEM pozitív tulajdonságok.

2023. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/379 A kérdező kommentje:

#203


Felesleg van rajtam, de nem vagyok kövér. Nem mindegy mennyi az izomtömeg és mennyi a zsír. Egy átlagos 170 centis férfinél 100 kilónál valóban kövérnek tünhetne, csak éppen egy átlag férfinek olyan vázimozata van mint nekem.


Nem, nem vagyok rászokva az alkoholra = nem vagyok alkoholista. Semmilyen elvonási tünetem nincs ha nem iszok.


De abban a helyzetben vagyok, hogy válogassak. Csúnya vagy átlagos barátnőm lehetett volna már rengeteg, de nekem nem elfogadható kategória ez.


Való életben másik énemet mutatom, így ez nem releváns.

2023. febr. 3. 19:36
 205/379 anonim ***** válasza:
100%

#204! Te szerencsétlen! Akkora IQ-bajnok vagy, de a 8 általános megvan? Biológia órára jártál-e? Mitől lenne már izomtömeged??? A kanapén vedeléstől?😂 Rossz hírem van, azt se te határozod meg, hogy mi az alkoholizmus. A kijelenteseidnek a valóságtartalma nulla, azaz 0! Ez van, ha tetszik neked, ha nem. Egy hájas alkoholista senki vagy.

"De ezek szerint az összes itteni nő és válaszoló egy senki, köztük te is?" Látom a szövegértés se megy. Idézd kérlek, én hol kérkedtem a sikereimmel?🤔

#200

2023. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/379 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze és bárkinek is el kéne hinnie, hogy a rendszeres sör meg a “finom ételek”, amiket tolsz magadba nem zsírként öltenek formát. Ennyire nem lehetsz ostoba. Te ekkora súly felesleggel igen is erősen túlsúlyos vagy. Bezzeg azért neked kizárólag a vékony nő kell. Képmutatás felső fokon.

Láthatólag annyira mégsem vagy intelligens, hogy tudd nem az az alkoholizmus egyetlen jellemzője és feltétele, hogy remegsz a pia után. Épp elégszer részletezted, hogy minden este rendszeresen lecsúszik pár sör. Ez bizony alkoholizmus, ami a te fröcsögéseddel ellentétben valóban egy tény és amit millió és egy tanulmány támaszt alá. Az, hogy te a nyilvánvalót tagadod, téged minősít újfent.

Egyáltalán nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass, mint azt a való élet is igazolja, hisz nem véletlen vekengsz mindennap azon, hogy miért a jóképű férfiakat választják a nők. Érdekes, ahogy cicomázod a sztorit, eddig szó nem volt róla, hogy csúnya meg átlagos nőd lehetett volna, hisz oldalakat sírtál tele, hogy MINDEN nőnek KIZÁRÓLAG a külső számít. Nos akkor ismételten ügyesen magadra cáfoltál, hisz ha nálad próbálkozott átlagos meg csúnya nő, akkor teljesen nyilvánvaló, hogy nem minden nőnek a külső számít kizárólag. Ahogy ezt eddig is tudta rajtad kívül mindenki. Bár ezek fényében te tökéletesen megérdemled, hogy életed végéig egyedül legyél. Csinos nő soha nem fog leállni egy túlsúlyos, átlag alatti faszival, aki nem mellesleg alkoholista és a belseje is undorító, miközben bármelyik ujjára kaphat tíz jobbat. Ha ennyi felszínes vagy és átlag alatti külsővel is az átlag feletti nőket vagy hajlandó csak elfogadni, akkor te csak ne szidd a nőket, hogy milyen felszínesek meg válogatósak, hisz te magad is pontosan ugyanilyen vagy. Egyetlen fokkal sem jobb. Olyat vársz el, amit nem tudsz cserébe nyújtani, mint pl vékony, sportos alkat, helyes arc és társai.

2023. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/379 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se alkoholista, se kövér.


A helyes archoz pedig születni kell. Voltam régen sportos és jobban adtam a külsőmre.


De az itteni nők irigykedését és vergődését látva egyre jobban élvezem ezt a kis pocakot hiszen belegondolok, hogy a munkahelyen is női beosztottjaim ezen morfondíroznak, hogy egy pocakos férfi aki nem tetszik nekik irányítja őket. Ez most mosolyt csal az arcomra.


És aztán egy ilyen nő feljön ide és megmondja a tutit.

2023. febr. 3. 20:08
 208/379 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, amikor a nem létező érvek elfogynak és szembesítenek a valódi tényekkel, akkor kínodban inkább megpróbálsz hárítani és támadni, hogy ezzel nyugtasd magad. Ez a tipikus buta proli attitűd. Bizony hogy kövér vagy és alkoholista. TÉNYSZERŰEN az vagy. A tényekkel nem tudsz vitába szállni, kár is a gőzért.

Milyen érdekes, hogy akkor sem kellettél senkinek, amikor jobban adtál a külsődre, de hát nyilván nem benned keresendő a hiba, hisz itt mindenki hülye, csak te vagy a nagyon okos vezető, persze-persze.

Beosztottad meg max a bal és jobb kezed. Eldöntheted mikor melyikkel rántasz rá. :D

2023. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/379 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akartam kérkedni a sikeremmel, ti vittetek rá a folyamatos provokálással és támadással. Sokáig el se mondtam szándékosan, mennyit keresek és mi a poziciom.

Nem mondanám el 50x, de mivel válaszolok a támadásokra amiben ez a téma, így muszáj.Ezt írtad a #201kommentedben.

"De az itteni nők irigykedését és vergődését látva egyre jobban élvezem ezt a kis pocakot hiszen belegondolok, hogy a munkahelyen is női beosztottjaim ezen morfondíroznak, hogy egy pocakos férfi aki nem tetszik nekik irányítja őket. Ez most mosolyt csal az arcomra."Ezt pedig a #207-ben. A kettő között pont nulla hozzászólás érkezett karrier témában. Érthető, hogy muszáj volt reagálnod rá 😂

Ami pedig a hájadat és az alkoholizmusodat illeti, te leírtad 100x, hogy nem igaz. Mi pedig bizonyítékokkal alátámasztottuk, hogy miért igaz. Nem kérdés, hogy melyik a releváns, a bizonyított, vagy a semmi. A főnök úrnak ezt tudni kéne, nem gondolod? Tudod, ezt alap már a legalacsonyabb beosztásban is, 80IQ-val is😉

2023. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/379 anonim ***** válasza:
100%

"mivel nyilvánvalóan nem szép nők írkálnak a társkeresési problémák"


Leginkább röhögni járunk ide a hozzád hasonlókon. A legtöbbünk nem szingli és nem keresünk senki, legalább is itt biztos nem.

2023. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!