Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/379 A kérdező kommentje:

#159


Irreleváns, hogy te hány férfit kapsz meg, engem nem kaphatnál meg.

2023. febr. 2. 17:26
 162/379 anonim ***** válasza:

jóképűség egyáltalán nem egy kőbe vésett, objektív dolog, sőt! Szubjektív, kinek mi a jóképű. Ízlés, nem tudom hallottál-e már róla. Aki nekem tetszik, az nem feltétlen tetszik X-nek, Z-nek meg Y-nal és fordítva. Megannyiszor jött már fel a téma különböző helyeken, hogy egyik barátnőm odaszólt nekünk milyen jól néz ki az a srác"



Valakiknek te is csúnya vagy.

2023. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/379 anonim ***** válasza:
100%

#160

"Ha ledobom a pocakot, akkor jóképű férfi leszek?"

Nem figyeltél eléggé: NŐNI FOGNAK AZ ESÉLYEID. Tehát több esélyed lesz csinos nőre. Ezért mondtam, hogy egy fokkal előrébb lennél.


Egy csomó mindent tudnál még kezdeni a külsőddel. Ruházat, illetve korábban említetted a frizurát is. Ha hullik a hajad, pénzed bőven van hajbeültetésre, nekem is csináltatott egyik családtagom, azóta kinőtt neki a haja. Azzal viccelődött egyszer: "aki gazdag, annak kinő a haja".

Biztosan van férfiaknak is olyan jellegű tanácsadás, mint a nőknek, hogy mit lehet kihozni a külsőből. Engem is amúgy pont egy nő ruházott fel annak idején, mert a ruhatáram szörnyű volt.

Te is tedd meg, amit tudsz! Jóképűbb ugyan nem leszel, de még egyszer mondom: az esélyeid nőnek, EGY LÉPÉSSEL közelebb lennél a célhoz.

2023. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/379 anonim ***** válasza:
100%

Ki a halál akarna téged megkapni, ne szórakozz már. 😂 Nálad csak jobbat találni.


És de, a jóképűség igen is erősen szubjektív, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz! Mindenki a saját maga számára jóképű és vonzó férfit részesíti előnyben és nem azt, aki a szomszéd Józsi vagy Julcsa szerint a jóképű. Van, akinek a hosszú hajú pasik jönnek be, van akinél élből kiesik az ilyen. Van, akinek a szakáll tetszik, van akit meg a szakáll épp hogy taszít. Csak azért, mert neked valaki jóképű még nem feltétlen lesz a másiknak is az. Aki ezt nem képes felfogni, az inkább csak ne nevezze magát intelligensnek.

Érdekes nekem sosem (meg a legtöbb barátnőmnek) volt problémám számomra vonzó ÉS emellett kedves, normális, humoros férfit találnom, aki meg is becsül és emberszámba vesz, nem pedig zsigerből rühelli a nőket. De nyilvánvalóan te vagy itt a nagy mindenttudó igazságosztó, te akinek nője sem volt még a büdös életben.😅

2023. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/379 anonim ***** válasza:
162 És? Nincs olyan ember, aki mindenkinek tetszik. Mindazonáltal már 7 éve élek kapcsolatban, tehát nem különösebben ki-minek lát vagy nem lát. :)
2023. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/379 anonim ***** válasza:
nem különösebben érdekel*
2023. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/379 anonim ***** válasza:
100%

Pont erről papoltam, hogy ne azt nézd, hogy biztos lesz-e a siker, hanem, hogy egy lépéssel közelebb leszel.

Erre te visszaérvelsz azzal, hogy "attól talán jóképű férfi leszek?"

Vagyis, ezzel pontosan azt mondtad, amit előzetesen feltételeztem: hogy CSAKIS akkor vagy hajlandó többet adni a külsődre, ha úgy érzed, BIZTOS a siker. Merthogy nálad a BIZTOS siker egyenlő a jóképűséggel.


Szóval ha egy lépéssel közelebb lennél, az téged nem érdekel. De várom, hogy cáfolj erre rá, és végre azt halljuk, hogy igen, hajlandó vagyok pl. lefogyni, frizurát csináltatni, ruhatárat bővíteni divatosabb ruhákkal, stb.


Ha pedig nem így cselekszel, akkor egy szavad se legyen, hogy te milyen racionális ember vagy, a nők meg mennyire nem.

2023. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/379 A kérdező kommentje:

#163


Nem hullik a hajam, szimplán nincs már kedvem minden reggel ezzel foglalkozni, hogy beállítsam a sérót. Rövid hajjal nem kell vergődni.


#164


Te megrekedtél az átlag szinten abban a tekintetben, hogy ki néz ki jól és ki nem, pont ezt bizonyítod. Azon a szinten ahol én keresek nőt arra 100-ból 98 férfi azt mondja, hogy iszonyat jó.

De még az irigy nő is elismeri magában, hogy jó nő.


#165


Semmi gond ezzel, csak ne akarj tényeket megcáfolni úgy, hogy teljesen más dologról beszélsz. Mintha itt Ferrarikat szakértenék, te meg megszólalnál, hogy neked van egy Suzukid és így meg úgy. Értem, csak nem érdekel és nem szempont a vitában.


#167


De te ne kérj ilyet, hogy mivel és mivel ne érveljek. Tisztában vagyok mindennel e téren. Nem fogom sanyargatni magam azért, hogy utána másba kössön bele egy nő.

2023. febr. 2. 18:56
 169/379 anonim ***** válasza:
100%

Itt a te szánalmas “tényeid” lettek elég sokszor és elég szépen megcáfolva, csak sajnos ahhoz is túl sötét vagy, hogy ezt belásd. Egyszerűbb, ha a fejed a homokba dugod és megállás nélkül fújod ugyanazt. Attól, mert sokszor írod le a saját, szubjektív véleményed még nem lesz igaz.

Gyenge troll vagy, semmi tanácsot meg sem akarsz fogadni, azt keresed mibe köss bele és mit, hogyan forgass ki. El vagy hízva, amiből már egyenesen következik, hogy NEM vagy átlagos (egy átlagos embernek ugyanis a súlya is átlagos!), mégis az elvárásaid az egekben vannak. +20-30 kg-val a vékony, csinos, instamodell nőket várod el, de persze ezért egy gyufa szálat nem tennél odébb, döntöd magadba a liternyi sört, amitől csak nő a beled, közben meg sírsz hogy nem kellesz a vékony nőknek. Már miért is kellenél? Az ilyen kaliberű nők bőven válogathatnak a jobbnál-jobbképűbb férfiak közül, hülye lenne bármelyik is leállni veled. Jogod meg nem csak neked van igényeket megfogalmazni es támasztani a nők fele, hanem a nőknek is a férfiak fele, amit meg is tesznek és amibe te sosem fogsz beleférni.

2023. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/379 anonim ***** válasza:
100%

"De te ne kérj ilyet, hogy mivel és mivel ne érveljek. Tisztában vagyok mindennel e téren. Nem fogom sanyargatni magam azért, hogy utána másba kössön bele egy nő."


De akkor mégis mi célt szolgálnak a kérdéseid? Ha szó szerint semmit nem fogadsz meg, bármit tanácsolnak? Ha nem tanács kell, akkor mi? Panaszkodni szeretnél újra és újra? Vagy provokálni az embereket, mi a célod?


Pedig én egy teljesen racionális dolgot javasoltam neked, de a te hozzáállásod teljesen irracionális. Szó szerint csak panaszkodni, kiönteni a dühödet jársz ide. Nem erre való az oldal. Teljesen jogos lenne, ha kitiltanának a Gyakoriról.

2023. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!