Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/379 anonim ***** válasza:
100%

189 Erős istenkomplexusod van, ahogy elnézem. Kérlek áruld már el ismeretlenül honnan a francból tudod, hogy mennyi a fizum?Honnan is tudod, hogy 300 ezer? Ne nevetess már kérlek. Te meg az “igazságod”. 😂 Az igazság közelében nem jársz. Minden szánalmas állításod meg lett már ezerszer cáfolva, milyen igazságról beszélsz? Ez egyre kínosabb. Te csak dobálózol szavakkal, amit igaznak képzelsz. De alátámasztani semmit nem tudsz, Mr. Intelligencia.

Inkább legyen egy munkájában kevésbé sikeres, kevesebbet kereső, amde emberileg értékes, kedves, a nőket tisztelő, normális párom, semmint egy ilyen hulladék, amilyen te vagy, hogy minden második kommentedben szidod a nőket, megveted és lenézed őket, plusz vered magad a szaros munkádra, miközben látod, hogy senkit nem érdekel. Semmivel nem vagy több senkinél.

2023. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/379 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, meg tudom mondani , mivel nyilvánvalóan nem szép nők írkálnak a társkeresési problémák topikban. "


Hát, én egyetlen kérdést sem írtam ide ki, nem keresek társat egyáltalán. Másoknak szoktam segíteni, válaszolgatni. Na meg az egész felnőtt párkapcsolatok topicot nézem ömlesztve, nem bontom le az alkategóriákra soha.


"Én pont azt veszem észre, hogy azóta vettetek fel ilyen támadóállást mióta kiderült, hogy sikeresebb vagyok nálatok és párotoknál is és ez bosszantja a csőrötöket"


1. Anonimitásban azt mondasz, amit akarsz. Aztán vagy igaz, vagy nem.

2. Még ha igaz is, és többet keresel nálam vagy a páromnál is, az sem érdekel. Telik kényelmes életre nekünk is. Meg hát nem akarod megérteni, hogy egy párkapcsolatban nem érné meg, hogy nem tetszel, de "cserébe" "sikeres" vagy, mivel a pénzhez nem vonzódik az ember szexuálisan.

2023. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/379 A kérdező kommentje:

#190


De igazam van, ez tény.


Ki mondta, hogy csak szinglik használják? Attól mert van kapcsolatod az hol változtat azon, hogy nem vagy szép és csinos nő mint amilyet én elvárok? Sok férfi kétségbeesett vagy ízlésficamos és leáll dagadt és/vagy ronda nőkkel is.


Érdekes lenne "egy bitesnek" lenni abban a munkakörben amit betöltök, de persze, vigasztaljon ez a tudat. De amúgy nyugodtan röhögjön rajtam a recepciós hölgy, az aktatologató és hasonló munkaköröket betöltő nettó 200-400 ezret kereső, amíg én sokszorosát megkeresem. Tehát ha még egy bitesnek is tartana akkor is a lábnyomomba se ér, nem ciki ez?

2023. febr. 3. 18:54
 194/379 anonim ***** válasza:
100%
És az nem ciki, hogy elvileg a lábnyomodba sem ér, mégis elokádná magát, ha hozzá mernél nyúlni? :)
2023. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/379 A kérdező kommentje:

#191


Senkit nem érdekel persze, csak minden válaszotok a munkámra irányul, süt az irigység.


Tudom, és nem is cáfoljátok mivel nem tudjátok, 1-2 kivétellel.


#194


Nem akarnék hozzányúlni, ezért irreleváns a feltevésed.

2023. febr. 3. 18:59
 196/379 anonim ***** válasza:
92%
Még a székletemet is megennéd, ha hagynám.
2023. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/379 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs igazad. Ez a tény.

Mégis miben lenne igazad? Hmm? Tessék, soroljad. És mindet támaszd szépen alá érvekkel meg társaival, mert fröcsögni bárki tud. Bár nagyon vicces, hogy te akarsz tényekről meg igazságról beszélni párkapcsolati témában, mikor az életedben nem volt még nőd.😆

Szerinted hol érdekel, hogy te minek tartasz? Egy hozzád hasonló elhízott alkoholista véleménye érdekelne a legutolsó sorban. Bőven elég, hogy én tisztában vagyok az adottságaimmal meg a külsőmet illető gyakori visszajelzések. Elhiszem, hogy fáj neked, hogy itt rajtad kívül a többség boldog párkapcsolatban el, amiben te a büdös életben nem fogsz, de ez a te egyéni szoc.problémád, nem kell másra kivetíteni a nyomorod.

Az pedig még gusztustalanabbá tesz, hogy ennyire fennhordod a kitalált munkádra az orrod és mindenkit lenézel, aki nem annyit keres, mint te. Ezt jobb, ha tőlem tudod: egyedül téged és az okadek jellemedet minősíti. Intelligens ember nem veri a pöcsét meg döngeti a mellkasát minden áldott nap egy anonim fórumon az állítólagos sikereire. Ha annyira sikeres és intelligens lennél, nem kene habzó szájjal bizonygatnod idegeneknek, sőt mi több, nem is éreznél ra késztetést.

2023. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/379 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarnék hozzányúlni, ezért irreleváns a feltevésed."

Na de ha egy általad csúnyának gondolt nő se szeretne tőled semmit, akkor mit csodálkozol, hogy top csajok még úgy sem? Miért kell erre naponta rácsodálkozni?

2023. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/379 anonim ***** válasza:
100%
Mucuka, belőled süt az irigység a jóképű, vonzó férfiak irányába, amiért nekik van barátnőjük még úgy is, hogy nem keresnek milliókat. Illetve süt az irigység és a rosszindulat, amiért a kutya sem választana soha téged. Semmikor. Hisz van nálad ezerszer jobb külsejű és fényévekkel jobb belső értékekkel rendelkező férfi. Ki akarna egy elhízott, a sört literszámba vedelő, hímsoviniszta prolival együtt lenni? Ne viccelj már.
2023. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/379 anonim ***** válasza:
100%

😂Figyelj Shrek! Nekem már csak egy tanácsom van neked mára. Vedd be a gyógyszered!

Azt látom, hogy egyre jobban pörögsz a nemlétező sikereiden. Ennek zárt osztály lesz a vége 😔

Ott bukik az egész sztorid, hogy egy valóban intelligens és sikeres ember, soha nem jönne a gyakorira általa lenézett nőknek kérkedni a sikereivel. Tudod miért? Mert megkapja az elismerést a való életben a takarítótól a felsővezetőig mindenkitől. Ezt kizárólag azok teszik, akik a való életben is senkik. Vagy te tényleg azt hiszed, hogy nincs más vezető beosztású ember az országban? Egy se? Mutass már egyet itt a gyakorin, aki naponta 50x elmondja! Na, vajon miért nincs?🤔

2023. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!