Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/379 A kérdező kommentje:

#208


Nem vagyok kövér, sem alkoholista. Ezek tények.


De kellettem volna bizonyos nőknek, csak éppen én nem tartottam őket megfelelőnek. Márpedig ha nekem nem tetszik egy nő akkor nem jövök össze vele.


Ha téged ez nyugtat gondold ezt, de a valóságban hozzád hasonló nőket irányítok nap mint nap.


#210


Az már mutatja az agyi kapacitásod, hogy szerinted itt párt keresni van az ember. De nem baj, ezzel megmutattad, hogy nem csak a külsőd de az eszed sincs a toppon.


Most viszont mára berekesztem a válaszolást, mivel így péntek este a hetedik sör után nem bocsátkozom vitába, nem adok lehetőséget rá, hogy valamit félreírjak és utána ezen lovagoljatok hónapokon át.

2023. febr. 3. 20:39
 212/379 anonim ***** válasza:
100%

" Márpedig ha nekem nem tetszik egy nő akkor nem jövök össze vele."


A nők meg így vannak veled. Legalábbis azok, akik neked tetszenek. Ilyen rohadt egyszerű.

2023. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/379 anonim ***** válasza:
100%

“…a hetedik sör után” vs “nem vagyok alkoholista”. Hatalmas, esküszöm. 😂 Ő nem alkesz, dehogy, csak mindennap leírja hanyadik sörét issza éppen.

Te szimplán a levegőbe dobálózol és erősködsz, hogy nem vagy alkesz se kövér. Mi pedig bebizonyítottuk tényekkel, hogy igen is az vagy. Ez nem egyéni vélemény kérdése, ez egy egyszerű tény. Aki majdnem mindennap vagy ténylegesen mindennap iszik, az alkoholista. Aki 170 centihez 100 kiló, az pedig túlsúlyos. Főleg, hogy közben egy lusta szar is az illető, aki vedeli a sört és zabál egész nap. Ezen semmivel nem tudsz változtatni, a tények önmagukért beszélnek.

2023. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/379 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen tanácsot fogadjak meg? A sok támadást ami itt ér pár nőtől?"


Nem, természetesen nem a mocskolódó kommentekre gondolok. De sajnos valahol érthető ez a reakció, amit itt kapsz. Csak te nem látod magad kívülről, nem tudod magad reálisan felmérni (csak azt hiszed), ami igencsak súlyos probléma, ha valaki intelligensnek vallja magát. Neked pontosan tudnod kéne, mi a baja az itteni embereknek veled. Gyakorlatilag képtelen vagy mások fejébe képzelni magad kicsit.

Halvány fogalmad sincs (pedig nagyon egyértelmű), hogy miért érkeznek ezek a dühös reakciók. Ez itt az egyik legnagyobb probléma veled, hogy képtelen vagy a reális helyzetértékelésre. Az, hogy halovány fogalmad sincs róla, mi a probléma azzal, amit művelsz itt, és ahogy megnyilvánulsz, nagyon arra utal, hogy annak ellenére, hogy magas pozícióban vagy, az intelligenciád messze nincs azon a szinten, mint ahogy te látod magadon. De ez inkább az érzelmi intelligenciádat (EQ) minősíti, hogy képtelen vagy más emberek fejével gondolkodni. Miközben a válasz k*rva egyértelmű. Márpedig a nők igen nagyra értékelik, hogyha képes vagy az ő helyzetükbe, érzelmeikbe is beleképzelni magad. Rövidtávon lehet, hogy képes lennél erre, de hosszútávon igenis kibukna belőled, hogy nem az az ember vagy, mint akinek előadod magad. És nem, rohadtul nem igaz, hogy minden ember megjátszaná magát, és mást mutat magából. Óriási tévedésben vagy. Ez előbb-utóbb ki fog bukni belőled.

Például a hímsovonizmusod. Nagy tévedésben vagy, ha azt hiszed, ezt akár csak 1 évig is lehet palástolni. Nekem van egy nő ismerősöm, aki megtalálta álmai férfiját, de nagyjából fél év, egy év múlva jött a fekete leves: a srác palástolni akarta a hímsovinizmusát, de idővel egyre jobban kibukott belőle ez a tulajdonság. A nő konkrétan ezért szakított a pasival. Előbb-utóbb mindenkiről lehull a lepel.


Egy intelligens emberben fel sem merülne, hogy ilyen primitív módon nyilvánuljon meg, mint te. Mert ez az igazság rólad, én személy szerint egy primitív embernek gondollak. Egyben butának is.

Ha már te is villogsz a pénzeddel és a beosztásoddal, én meg elmondom, hogy olyan területen dolgozom (felsőoktatás), ami intellektualitás szempontjából a csúcsot jelenti (az akadémia után persze), már ha a tanárokra, professzorokra gondolunk, nem a hallgatókra. Hidd el, pontosan látom, mit jelent az intellektus. Te ettől nagyon messze vagy. És ez nem mocskolódás a részemről, csak a tárgyilagos véleményem.

Ahogy te megnyilvánulsz, ez nagyon alja szinten van barátom. Nagyon kis egyszerű és egysíkú lelki és érzelmi világgal rendelkezel. Oly' egyszerű lélek vagy, mint az egyszeregy.


Egy kicsit gondolkodj el saját magadon, végezz egy alapos önvizsgálatot. Ha pedig nem vagy hajlandó magadba nézni, ami egy igényes és intelligens embertől elvárható, akkor pedig szenvedj tovább.

2023. febr. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/379 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá lenne egy kérdésem hozzád. Visszatérek egy szóra az "adj többet a külsődre" témához. (163-as válasz). Divatosabb öltözködés, mutatósabb frizura, fogyás, tudod.


Az egyik múltkori kérdésedben azt írtad, hogy korábban, amíg 70-80 kilós, sportos testalkatú voltál, hosszabb és menőbb frizurád volt, akkor idézem: "akkoriban még kicsit átlag feletti is voltam külsőre".

Nos, ha te külsőre átlag feletti nőkre pályázol, akkor nem lenne célszerű visszatérned az akkori állapothoz? Hogy ismét átlag feletti külsővel rendelkezz?

Erre adj már nekem légyszi egy logikus és ésszerű magyarázatot.

Az nem válasz, hogy amiért sokra vitted, ezért neked jár a jó nő. Az sem, hogy "ha mindezt megcsinálom, akkor sem biztos a siker, akkor meg másba fog belekötni a nő".

Ésszerű és logikus választ kérek: miért nem térsz vissza az akkori, átlag feletti külsődhöz, ami JELENTŐSEN segítene a célodban?

Mert ez az, amit én nem értek benned az elejétől fogva. Ha növelheted az esélyeid, akkor miért nem teszed? Nem az a cél, hogy több esélyed legyen? Ennyi racionalitás kellene legyen benned, ha már magad annak vallod.


Várom a válaszod, kivéve a fent idézett kettőt.

2023. febr. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/379 anonim ***** válasza:
100%

+ még gyorsan hozzáteszem, hogy állításod szerint kizárólag gyönyörű prostikhoz jártál, akik közül többen is megjegyezték, hogy mi szükséged van neked prostikra, ilyen külsővel biztos szeretnek a nők! És meglepődtek, amikor azt mondtad, hogy nincs barátnőd, mert ilyen jó pasiknak szokott lenni.

Vagyis, amikor rendszeresen megcsináltattad a frizurád, sportos külsővel rendelkeztél, akkor a csinos nők is felfigyeltek rád (merthogy a prostik gyönyörű nők voltak, ahogy említetted).


Nincs itt egy k*rva nagy logikai bukfenc? Nem vagy hajlandó többet áldozni a külsődre, miközben határozott bizonyítékok vannak rá a múltadból, hogy sokat dobott rajtad? Mondom én, hogy ez számomra az elejétől kezdve homály, hogy miért nem ezt teszed... tényleg nem értelek.

2023. febr. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/379 A kérdező kommentje:

#213


Van rajtam felesleg, igen, kövér nem vagyok.


#214


Tehát 200-300 ezret keresel de te akarod megmondani nekem ki az intelligens és sikeres?


#215


Nem sanyargatom magam diétával és kondival csak azért, hogy majd hátha megfelelek egy nőnek..


#216


Akkoriban sem kaptam olyan csinos nőt akire vágytam, átlagos nővel pedig nem érem be, tehát nincs jelentősége, hogy egy csúnya vagy átlagos nő összeakarna jönni velem.

2023. febr. 4. 11:18
 218/379 anonim ***** válasza:
100%
Van egy krumpliforma műszakvezetőm. Nem kövér, de van rajta felesleg. Nem kövér, viszont krumpli. :D
2023. febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/379 A kérdező kommentje:

#218


Viszont feletted áll. Ez a nem mindegy.

2023. febr. 4. 11:49
 220/379 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy áll felettem. A munkámat nélküle végzem el. Csak annyi dolga van, hogy megmondja aznap mi a teendő. Nem isten ő, csak egy szargalacsin. :D
2023. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!