Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/379 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg belső ember a kérdező. Minden kérdésére jön 10+ oldal válasz, csak kattintásokat generál. Az se biztos, hogy nő.
2023. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/379 anonim ***** válasza:
93%
Fagyis férfi :D
2023. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/379 anonim ***** válasza:
100%

" "jajj hát nekem igazából az a fontos, hogy kedves, humoros legyen a többi nem számít, nem a külső alapján döntök, stb stb.. ""


Ilyent SOHA, SENKI nem fog mondani. Vagy ha igen, akkor úgy érti, hogy önmagában nem elég a külső. Egy párkapcsolathoz kell a fizikai vonzalom. Akkor is, ha fejen állva pörögsz.

2023. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/379 anonim ***** válasza:
96%
#171 Nekem is megfordult már a fejemben. Máskülönben egyszerűen döbbenet és felfoghatatlan, hogy a moderátorok mi az istenért nem vágták még ki innen a halál büdös fszara. Állandóan provokál, már a kérdésről ordít, hogy ez megint ő, ugyanazokat a szánalmasan keserves sallangokat fújja újra es újra 40 oldalon keresztül. Hiába jelentik itt többen, az ég világon semmi nem történik. Ez is csak az oldalt minősíti, mást már a legkisebb dologért törölnek emg tiltással fenyegetnek, ezt az IQ nulla zsírdisznót meg hagyják minden áldott nap itt trollkodni 40+ oldalon át. Szánalom a köbön.
2023. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/379 anonim ***** válasza:
100%

170-es vagyok.


Még egyszer, utoljára elmondom, és ezzel részemről be is fejeztem, hogy adjam alád a lovat: a problémádra EGYETLEN megoldás van.


Az, hogyha többet adsz a külsődre, és ezzel egy lépéssel közelebb leszel a szép nőkhöz.


Mondom ezt úgy, hogy TE MAGAD írod be majdnem minden kérdésedbe azt, hogy "pocakos vagyok". Vagyis, ezt a problémát TE MAGAD érzed fontosnak, ezen pont tudnál is változtatni. Mégsem teszed. Egy racionális, felsővezetői szinten lévő embernek kell magyaráznom, hogyha valahol probléma van, azt meg kell oldani? Ezért mondom, hogy irracionálisan gondolkozol.


Fogyás + többet adni a külsődre, ez az egyetlen megoldás a problémádra, ha már mindenképp a külsődben látod a probléma forrását. Amiben tudsz fejleszteni a külsődön, ott fejlessz!! PONT. Ennyit tudsz tenni. Biztos sosem lesz a siker, de a valószínűsége nagyobb lesz.

2023. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/379 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes, a valóságban mindenki az ellenkezőjét látja, csak itt erősködtök azzal, hogy "éjsötét" lennék."

Érdekes, hogy szerinted itt csak ronda, max.átlagos nők írnak, akik ugye buták is. A valóságban meg mindenki látja, hogy te milyen okos vagy. A szuperintelligenciád arra mégsem terjed ki, hogy ezeket a magvas gondolataidat azokkal oszd meg, akik arra érdemesek. Tudjuk, a szép nők nem állnak veled szóba, na, de ha itt is rondáknak írogatsz, akkor miért nem azokkal beszélgetsz, akik szintén rondák, de legalább elismerik nagyszerűséged, a tökéletes belsőd, meg hatalmas intelligenciád? Jobb azokkal beszélgetni, akik szerint sötét sz@r vagy?🤣 Ja, igen, ehhez már azért kene egy 60-as iq, azért segítettem.

Kedves válaszolók! Azért lássuk be, valahol igaza van Shreknek. Mi vagyunk a hülyék, hogy az összes beteg kérdésére hosszú oldalakon keresztül válaszolgatunk. Miért? Tegye fel a kezét, aki a való életben leállna akár 2 szóra is egy ilyen gusztustalan belsővel rendelkező, undorító, alkesz hájtömeggel!

2023. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/379 anonim ***** válasza:
47%
176. Van az a penz.. lattam mar ilyent is.
2023. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/379 anonim ***** válasza:
100%

#174

Amúgy múltkor törölték egy kérdését. Egészen pontosan vasárnap reggelre. Akkor így szólt a kérdése:

"Hol lehet olyan szép és csinos nőket találni, akik szeretik a pocakos férfiakat?"

Csupán egy napot élt meg a kérdés, már épp helyeztem volna ki a fekete zászlót az udvaromba, R.I.P Shrek felirattal, de 2 nap múlva feltámadt a fickó, és újra támadásba lendült e kérdés formájában 😁


De kajak ez már olyan szürreális, hogy ezeket a kérdéseket és válaszokat le lehetne adni valami stand-up műsorba, vagy reggeli show-ba a rádióban 🤣

2023. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/379 A kérdező kommentje:

#170


Milyen tanácsot fogadjak meg? A sok támadást ami itt ér pár nőtől?


#174


Törölték már több kérdésem is hála a sikeremre irigy jelentgető nőknek. Viszont hála az égnek a moderátorok is láthatják, hogy ez a kérdés is jó példa arra, hogy én új témában teszek fel kérdést, viszont az itteni nők egyből rám támadnak, hogy "Shrek" és elviszik a témát másfele, ez had ne az én hibám legyen.. leginkább ezen nőket kellene törölni ha már ennél tartunk.

2023. febr. 3. 18:08
 180/379 A kérdező kommentje:

#175


Csak, hogy hiába dobom le a pocakot attól még nem leszek jóképű, márpedig úgy tűnik, hogy a női hazugságok ellenére a nőknek KIZÁRÓLAG a külső számít amihez jóképűnek kell születni ,egy sportos testalkat kevés ha mellette sikeres is az ember mint pl. én.


#176


Elég egyértelmű, hogy egy szép nő nem itt a társkeresési problémákban válaszolgat és hörög a sikereimre irigykedve. Az, hogy talán "okos" nők is írnak itt azt talán még elfogadom, de hogy szépek nem az biztos. Legalábbis olyan kategória ami engem érdekel biztosan nem.


#178


Az nap két kérdésem törölték egyszerre. De mindig kínosan ügyelek a szabályok betartására, és nem teszem fel ugyanazt a kérdést kétszer, az, hogy a nők itt egyből ugyanabba a mederbe terelik a témát, illetve személyes támadásokat intéznek felém, irigységből vagy ki tudja miből az nem az én és nem a kérdés hibája.

2023. febr. 3. 18:13
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!