Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/379 anonim ***** válasza:
100%
Ja nagyjából 139, annyi különbséggel, hogy szerinte +20 kg túlsúllyal ő “átlagosnak” számít külsőre.🤦🏻‍♀️ Meg a rohadvány belseje plusz a tény, hogy mindemellett egy alkesz is szerinte felér a “kitűnő belső értékekkel”. Tehát szerinte az alkoholizmus, a szexizmus, a masszív nőgyűlölet és megvetés pozitív belső tulajdonságoknak számítanak. Ebből már ugye elég egyszerűen ki lehet következtetni, hogy esze is pont annyi van, amennyi látszik: semennyi.
2023. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/379 anonim ***** válasza:
139 Ezt nem fogja fel a korlátolt agyad: NEM HAZUDJUK AZT!!! Milliószor el lett mondva, de direkt nem akarod meghallani, mert ha valami nem téged támaszt alá, akkor elintézed annyival, hogy az kamu és nem is úgy van. Egyszer sem sikerült még alátámasztanod, hogy hol is hazudják azt “a nők” (mind a több millió) hogy nekik a belső értékek a fontosabbak. Nem egyetlen példából és nem is a celebecskékből kell kiindulni, akik azt mondják, amit mondaniuk kell.
2023. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/379 anonim ***** válasza:
Akarom mondani 140
2023. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/379 A kérdező kommentje:

#141


Egy túlsúly mindenkin máshogy oszlik el. Van olyan férfi aki mondjuk 180 centis és 130 kg viszont mellette egy izmos, jól kinéző férfi meg olyan is aki szétfolyik mivel semmi izom nincs rajta csak zsír.


Ezt így nem lehet kategorizálni. Rajtam is van nyilván egy kis felesleg ami nem izomtömeg a sörözés és a finom ételek miatt, de ettől még simán átlagos vagyok, főleg téli hónapokban ha kabátban látsz mondjuk.

De ha akarnám ledobnám magamról ezt a felesleget fél éven belül. De ha nincs miért akkor nem fogom sanyargatni magam az élvezetek halmozása helyett.


Mikor mondtam én olyat, hogy a sörözésem vagy ahogy ti mondjátok "alkoholizmusom" - hozzá tenném NEM vagyok alkoholista - tehát mikor mondtam, hogy ez pozitív belső tulajdonság?? Soha. Ez egy semleges tulajdonság, vagy pár nőnek negatív esetlegesen.


A jó belső tulajdonságaim a kedvesség, humor, jó beszélgetőpartner vagyok, stb..


Az észről meg annyit, hogy sokkal okosabb vagyok mint az átlag, kvázi az itteni válaszadók többségénél is jóval intelligensebb vagyok.

2023. febr. 2. 16:34
 145/379 A kérdező kommentje:

#142


Látom amit látok, egyedül itteni nőknél tapasztalható ez a magatartás, viszont itt általánosságban nem csinos és szép nők írnak , illetve itt jobban leírják az igazat anonim módon, viszont ha az utcán kérdeznék őket kamerába már zavarukba mosolyognának és mondanák, hogy "jajj hát nekem igazából az a fontos, hogy kedves, humoros legyen a többi nem számít, nem a külső alapján döntök, stb stb.. "

2023. febr. 2. 16:36
 146/379 anonim ***** válasza:
100%

Aha és higgyük is el, hogy a masszív sörözésed nem látszik meg hájként a hasadon… Nem véletlen van rajtad +20 kg. Az meg külön szánalmas, hogy azt hiszed, ha a kabát takarja a hasad, akkor az kvázi nincs. Egy dolog, hogy nem látni teljes valójában a kabát miatt, de attól még ott van.

Az, aki mindennap iszik, az alkoholista. Te többször emlegetted, hogy majd mindennap lecsúszik jó pár sör, van hogy 10+ dobozzal megiszol és szerinted ez semleges tulajdonság?? Nem pár, hanem rengeteg nőnek (a normális réteg nagy többségének) ez abszolút negatív tulajdonság és egyben kizáró ok is kapcsolatra.

Kedvesnek olyan embert nem lehet nevezni, aki megvetéssel, lekezelően, undorítóan beszél a komplett női nemről és folyamatosan sértegeti és alázza őket. A kettő kizárja egymást.


A nem létező intelligenciádat pedig minden egyes kérdésnél bemutatod, mármint pontosabban annak hiányát. Intelligens ember nem viselkedik úgy, mint te. Nem az az érvelési rendszere, hogy a saját szubjektív véleményét általános érvényű igazságnak kiáltja ki, majd ha rácáfolnak, akkor benyögi hogy ez kamu és akkor is neki van igaza.

Te csak egy öntelt, beképzelt hólyag vagy, aki azt HISZI, hogy okos, valójában pedig rajta kívül mindenki látja, hogy mennyire éjsötét.

2023. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/379 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan annyi eszed nincs, hogy megértsd, hogy a kedvesség, humor, jó beszélegetőpartnerség...stb. (még ha igaz is lenne rád, de most tételezzük fel) megvan nálad sokkal jobb kinézetű férfiakban is?
2023. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/379 anonim ***** válasza:
100%

145 Aha persze, akkor tessék mutass rá példákat. Nem 1-2-t, hanem sokat, mivel szerinted több millió nő együttesen hazudik. Eleve egy rakat nő meg sem állna vadidegennek kamerával a kezében nyilatkozni bármilyen témáról. Én pl elhajtanám. Az pedig, ha valaki mégis hajlandó nyilatkozni és lányos zavarában az elvártat füllenti, miszerint a belső a fontosabb, még nem lesz automatikusan általános érvényű, mindenkire kiterjedő igazság. Vagy te mindent zokszó nélkül elhiszel, amit a kamerába mondanak….? Oké.

Nyugodtan elhiheted, hogy ilyenkor a pasik is ugyanúgy ferdítenek és próbálják szépíteni a véleményüket. Nem tudom mi ez a kamera mánia nálad, a való életben ha feljön egy baráti beszélgetés keretében a téma, lazán vállalja minden barátnőm, hogy egyértelműen fontos a külső, hogy vonzónak találja a férfit. Eddig egyetlen női ismerősöm, barátnőm sem tagadta, akivel ez szóba került, de nyilván mindenki hazudik, csak te nem.

2023. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/379 A kérdező kommentje:

#146


Érdekes, a valóságban mindenki az ellenkezőjét látja, csak itt erősködtök azzal, hogy "éjsötét" lennék.


Már elmondtam, hogy ha kapnék egy olyan nőt aki nekem megfelelő akkor visszább vennék a sörözésből egyértelműen.


Nyilván van egy kis pocakom ezt én magam vallottam be, szóval nem értem a csodálkozást..


Én csak az objektív igazságot írom le a nőkről és nem az összesről ahogy ti itt mondogatjátok, csak a nők egy nagy rétegéről.

2023. febr. 2. 16:52
 150/379 A kérdező kommentje:

#147


De nem bújik minden bokorban jóképű férfi, főleg nem olyan aki kedves és nem csal meg. Ritka mint a fehér holló.


Csak éppen az a helyzet, hogy minden nap meghúz egy ilyen nőt aki okoskodik a belsőről aztán szétteszi a lábát egy ilyen jóképű bunkónak aki még rosszabbul kezeli és jobban lenézi mint én, egy cafat húsnak tartja aki 1 menetre jó.

2023. febr. 2. 16:53
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!