Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/379 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy abból, amit te írtál, nem történik SOK. Nem létezik jelenség szintjén, míg a másik igen.


Rólad azt sem tudom elképzelni, hogy felfogod egyáltalán, hogy mi zaklatás és mi nem.


Ezzel a nőzéssel meg egy szánalmas sz.ar vagy. De szerintem te trollkodsz, ez az utolsó reményed.

2023. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/379 A kérdező kommentje:

#111


Nem létezik jelenség szinten? Hát erről beszélt az egész világ és felbátorította az ilyen simlis nőket, hogy megvádoljanak férfiakat.


Metoo mozgalom nem rémlik?

2023. febr. 1. 17:56
 113/379 anonim ***** válasza:
100%

"kedves és humoros"


Hímsoviniszta, nőket lenéző és sértegető alak.

2023. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/379 A kérdező kommentje:

#113


Itt leírom az igazságot.


A valóságban viszont más énem veszem elő ahogy mindenki más.

2023. febr. 1. 18:10
 115/379 anonim ***** válasza:
100%

Te nem más énedet veszed elő, te 100%-osan megjátszod magad és olyannak próbálod láttatni magad, ami NEM VAGY. Olyan tulajdonságokat próbálsz a magadénak betudni és azok szerint színészkedni, amivel nem rendelkezel. EZ az igazi éned, amit itt adsz elő és ezt soha nem fogod tudni leplezni, egy teljesen átlagos témánál is már simán kibukna mennyire lenézed és megveted a nőket.

Az, hogy bizonyos helyzetekben alkalmazkodunk az általános illemszabályokhoz, miszerint pl munkahelyen nyilván nem ugyanúgy viselkedik az ember, mint egy buliban, az rohadtul nem ugyanaz, mint amit te csinálsz, hogy egy totálisan másik személyiséget veszel fel és el akarod hitetni, hogy nem vagy egy szexista, szaralak.

2023. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/379 anonim ***** válasza:
100%
A saját szubjektív kis véleményedet pedig ne nevezd általános érvényű igazságnak, mert még csak véletlenül sem az. Minden szánalmas, hímsoviniszta vergődésedre kis milliószor rá lett már cáfolva, de te annyira IQ szegény és korlátolt vagy, hogy azon a pár db megrögzött klisén kívül semmi mást nem tudsz visszaböfögni, mint akinél beakadt a lemez. Papagájként fújod újra és újra és újra, ami pedig nem téged igazol arra odaböffented, hogy tuti kamu, nem is úgy van blabla. Na intelligens ember pont, hogy nem viselkedik így.
2023. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/379 A kérdező kommentje:

#115


Miért ne tudnám "leplezni"? Egyszerűen máshogy állok a dolgokhoz ha másik közegben vagyok és akkor aszerint gondolkozok. Kvázi nem kell hazudnom, ugyanúgy természetesnek érzem, hogy pl. egy szép és csinos nőnek alkalomadtán bókoljak és dicsérjem ha erre van szükség a cél érdekében.


Te esetleg ha az ágyban a keményebb dolgokat szereted akkor azt nem tudod egy családi beszélgetésben "leplezni" ha véletlen szóba kerül valami hasonló téma bármi kapcsán?


Ugyanmár.. ti tényleg ennyire gyenge képességűek vagytok? Egyre jobban értem miért vannak a nők ennyire alacsony pozíciókban és miért van szükségük mesterséges kiemelésre.

2023. febr. 1. 18:22
 118/379 A kérdező kommentje:

#116


Ha én leírom, hogy 1+1 az 2 , ti meg vergődtök, hogy az 3 , 6 ,18 , 117 akkor sajnos kénytelen vagyok leírni újra és újra, hogy az bizony 2.

2023. febr. 1. 18:23
 119/379 anonim ***** válasza:
100%

Itt egyedül te vagy a gyenge képességű, hisz nem tudsz különbséget tenni fent említett dolgok között. Te szó szerint megjátszod magad a nap minden percében, amikor csak emberek között vagy, ez baromi nem ugyanaz, mint amikor egy adott helyzetben van egy “elvárt” viselkedési norma illetve betartandó illemszabályok. Az, hogy nem káromkodok a melóhelyen vagy épp nem iszok alkoholt, az nem saját magam megjátszása, pusztán annak bizonyítéka, hogy felnőtt ember vagyok, aki tudja mit illik és mit nem és azt hol illik és hol nem.

Nálunk mondjuk nem szokott a családi beszélgetésekben téma lenni a szex, se az hogy ki, mit és hogyan szeret, éppen ezért ha számomra kellemetlen téma jön fel, akkor inkább elterelem róla a szót, mert nem akarom pl az apám előtt részlétezni a szexuális életem es vágyaim. Ez továbbra sem az a szint, amit te csinálsz, hogy tudatosan és szándékosan megjátszod magad és próbálsz úgy tenni, mintha nem vetnéd meg a komplett másik nemet. Csak egy agyhalott emlegetné ezeket a dolgokat egy lapon, de köszönjük, hogy erre újra és újra szolgálsz példákkal.

2023. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/379 A kérdező kommentje:

#119


Ezzel a válaszoddal csak engem igazoltál, köszönöm.

2023. febr. 1. 18:55
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!