Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/379 A kérdező kommentje:

#89


Semmi köze nincs a családomnak a munkahelyhez, illetve semelyik szülőm nem volt ilyen magas szinten mint én sosem. Tehát nem találtad el.


Ezt kizárólag magamnak, a tudásomnak ,tehetségemnek, kitartásomnak és munkamorálomnak köszönhetem.


Szerencsére az az egykori vezetőm is akinek a helyére léptem 2021-ben is hasonlóan gondolkodott bizonyos témákban, illetve látta, hogy jól tudom kezelni az alattam lévőket, akkoriban még csak 7 embert, mivel nem érzelmi hanem objektív , tárgyilagos alapon döntök viszont emellett azokkal akik jól teljesítenek gyakran támogatást is megfogalmazok és segítem az előrelépésüket. Illetve önként vállalkoztam akkor egy a covid alatti leépítés során, hogy én közöljem az elbocsátott munkavállalókkal a rossz hírt ezzel nagy terhet levéve a válláról mivel ő rosszul érezte volna magát emiatt. Így miután ő egy másik osztályra ment át, engem ajánlott a saját helyére, ami a statisztikáimat nézve nem is volt meglepő, egyedül a fiatalabb korom miatt volt aggálya az egyik döntéshozónak de szerencsére sikerült több munkabeli példával statuálni, hogy ilyen idősen is jobb vagyok a szükséges területeken vezetőként mint pár idősebb munkatárs akik még szóba kerültek.


Egy kapcsolatban nyilván máshogy viselkednék, hiszen ott más a viszony a két fél között. De ott sem tűrném el, hogy a nő akarja diktálni a feltételeket ha nem egyenlő mértékben járul hozzá a kapcsolathoz. Erre is mondtam már, hogy ha egy nő csak a testét hozza a kapcsolatban és a szép pofiját akkor azzal ő egyensúlyozza a többi hiányosságát. Viszont ha mondjuk mellette ugyanúgy sikeres lenne és/vagy okos akkor más lenne a helyzet.

2023. febr. 1. 15:55
 92/379 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező de a sikertelenségedet ki vetíted a nálad kevésbé sikeresebb anyagi helyzetű férfi tarsaidra. Ne mamásban keresd a hibát , ha nem probálj változni és válj empatikusabbá .. ez nem egy rövid folyamat de ha szeretnéd érteni az embereket akkor el kell hagynod ezt a másokat degradáló szövegeket mert a nők sem szeretik.
2023. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/379 A kérdező kommentje:

#90


Szüzen? Több mint 50 különböző prostinál jártam. Több nővel voltam együtt mint egy átlag férfi.


Mivel én nem állok le akárkivel , és kapcsolatra kizárólag a megfelelő szép és csinos nőt keresem. Illetve munkában nem adok teret arra, hogy esetlegesen alattam lévő nő próbálkozzon, mivel nem kivánok utána a női aljassággal találkozni amikor később kitalálja, hogy én zaklattam vagy még rosszabb. Elég sok ilyen történet volt a világban az elmúlt években. Így a munkahelyen nővel jellemzően nem is vagyok egyedül az irodámban ennek elkerülésére, illetve ha női alkalmazottal vagy partnerrel beszélek akkor is mindig rögzítem a hangot a biztonság érdekében.

2023. febr. 1. 15:59
 94/379 anonim ***** válasza:
88%

"Ezt kizárólag magamnak, a tudásomnak ,tehetségemnek, kitartásomnak és munkamorálomnak köszönhetem."


Nő vagyok és pont ezen tulajdonságaimnak köszönhetem a sikereimet karrier terén.

2023. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/379 A kérdező kommentje:

#92


A nők imádják ha semmibe veszik őket, persze csak akkor amikor rajonganak egy jóképű férfiért.


Egyébként meg nem mutatok lenézést feléjük ha beszélgetünk, főleg nem akkor ha arról lenne szó, hogy legyen valami köztünk. Természetesen ha ő is kimutatja a foga fehérjét amiatt, hogy nem egy jóképű férfivel áll szemben akkor én is, így vagy úgy.

2023. febr. 1. 16:01
 96/379 A kérdező kommentje:

#94


És ez hogy jön ide? Vannak nők közül is ilyenek, csak kevesebb és az a kevés se veszi fel a versenyt a kevés nagyon sikeres férfivel.


Attól még van jó pár nő akik sikeresebbek sok férfinél akik csak robotolnak a gyárban, raktárban, stb.

2023. febr. 1. 16:03
 97/379 anonim ***** válasza:
100%
De most mit csináljon ha egyszer nem jössz be neki? Hogy csókoljon meg, hogy feküdjön le veled ha nem vonzod? Ez nem döntés kérdése.
2023. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/379 anonim ***** válasza:
80%
De igen, felveszik a versenyt.
2023. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/379 A kérdező kommentje:

#97


Egy nőnek nem a férfi kinézetén kellene fennakadnia.. nyilván ne legyen 300 kg , zsíros hajú igénytelen.


De egy nőnél már az az elvárás, hogy legyen 185 centi magas, izmos, jóképű, stb stb.


Főleg ha egy férfi sikeres mint én azt a nőnek meg kellene becsülnie, főleg ha saját maga csak egy átlag vagy az alatti pozicióban helyezkedik el.

2023. febr. 1. 16:08
 100/379 anonim ***** válasza:
92%

"De egy nőnél már az az elvárás, hogy legyen 185 centi magas, izmos, jóképű, stb stb."


Még szép. :)

2023. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!