Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/379 anonim ***** válasza:
100%
118 Nem, te a SAJÁT igaznak vélt kis álomvilágodat írod ide, a saját véleményed, ami erősen szubjektív!! Az, hogy 1+1=2 az egy objektív tény, nem vita kérdése. Amiket te állítasz azok pedig erősen kétségesek, főleg hogy számtalanszor rád lett már cáfolva, de hát ugye intelligens ember ismérve, hogy fújja ugyanazt a baromságot sokadjára, meg mindenkire ujjal mutogat, mindenki hibás, mindenki hulye, mindenki hazug, csak ő a krva okos. A világ összes kincséért se ismerné be a saját hibáit. Folyamatosan túlzol és ezt rajtad kívül mindenki látja. Ha neked jó, hogy hazugságba ringatod magad, akkor egészségedre, kutyát se.
2023. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/379 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, te igazoltad ezzel a válasszal (ismét), hogy erős gondjaid vannak a szövegértelmezési képességeiddel és az IQ-t nem haladja meg egy sült krumpliét. Nincs azzal baj, ha az ember buta, csak legalább ne reklámozná.
2023. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/379 A kérdező kommentje:

#121


Nem gondoltál még arra, hogy a ti érveitek és amivel támadtok azok a hamisak? És míg én leírom , hogy 1+1 az 2 , addig ti beirkáljátok ide a rossz eredményeket és még is fennhangon vagytok ezekután?


Másnak hazudhatsz, de legalább magadnak ne hazudj.

2023. febr. 1. 18:58
 124/379 A kérdező kommentje:

#122


Ha kávéhordó titkárnőt keresek vagy üresedés lesz a takarítóknál akkor kereslek, köszönöm!

2023. febr. 1. 18:59
 125/379 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben inkább magadba néznék és erősen elgondolkodnék. Milyem meglepő, hogy akkor se volt nőd, amikor állításod szerint jobban adtál a külsődre. Saját magadnak rúgod az öngólt, teljesen egyértelmű hogy nagy részben benned keresendő a hiba, hiába adod elő, hogy milyen értékes a belsőd, nyilvánvalóan nem az és ezt mi sem igazolja jobban, mint hogy sosem volt még barátnőd. De persze mindenki hulye, csak te vagy a helikopter. Érdekes átlagos es átlag alatti férfiak millióinak sikerül kapcsolatot kialakítaniuk, neked meg a csúcs szuper (kamu) munkáddal és a csúcs szuper (kamu) fizuddal sem sikerült. Milyen szánalmas, hogy mégis másokat hibáztatsz ahelyett, hogy magadba néznél.
2023. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/379 anonim ***** válasza:
100%
124 Pszichológust keress, ne engem. Amúgy inkább halnék éhen, semmint egy ilyen végtelenül undorító, hányadék ember közelében dolgozzak, szóval nyugodtan told fel magadnak a munkádat, nekem van sajátom, ahol megbecsülnek mindenkit és ahol értelmes emberek dolgoznak, nem ilyen szexista prolik, mint te.
2023. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/379 anonim ***** válasza:
100%

#123 Nem, itt ugyanis te vagy az, aki a korlátolt álomvilágából nem tud kiszakadni. Egyetlen igaznak kikiáltott állításodat sem tudod semmivel sem alátámasztani, így aztán nagyon hiteles vagy. 0 db párkapcsolattal a hátad mögött akarsz észt osztani a témában, hatalmas.:D

Hányszor kell még felhívni a figyelmed arra, hogy saját magaddal vagy ellentmondásban és hogy a való élet mindenben rád cáfol? Szerinted a nők hazudnak, mert mindegyik (hisz nyilván ismered mindet) azt mondja a belső számít, miközben ezen az oldalon is milliószor lett leírva, hogy igen is számít a külső is. Ezt mi sem igazolja annál jobban, mint hogy te sem kellesz atlagon aluli, elhízott alkeszként a kutyának se. Vicces, hogy egyik oldalról sírsz, hogy a nők azt állítják a belső a fontos csak, majd sírsz, hogy senkinek nem kellesz, mert nem jó a külsőd.🤦🏻‍♀️ Saját magad igazolod, hogy igen is fontos a nőknek a külső, aztán meg tagadod. Ennyire ostoba senki nem lehet. És ez csak egy példa a sok fszság közül, amit hallucinálsz.

2023. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/379 anonim ***** válasza:
100%
Arról szót se ejtsünk milyen egóval kell rendelkezni ahhoz, hogy egyedül akarjak eldönteni, hogy egy komplett másik nemnek mi KELLENE, hogy számítson a párválasztás terén és mi nem. Nem tudom feltűnt-e, de a külső bizony kőkeményen számít mindkét nemnél (ezt is tökéletesen igazolja a való élet, de te nyilván más dimenzióban élsz) és senki le sem szarja, hogy szerinted a nőknek minden hozzád hasonló csőcselékkel le kéne állnia.
2023. febr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/379 A kérdező kommentje:

#125


Átlagos barátnőm lehetett volna akkoriban, viszont akkor sem elégedtem már meg az átlagossal. Prostikban is csak a kifejezetten szép és jó testűeket kerestem.

2023. febr. 1. 19:11
 130/379 A kérdező kommentje:

#127


A csinos és szép nők nem mutatnak felém érdeklődést. Mivel én csak őket tudom elfogadni barátnőnek így a többi megkeresés átlagos vagy csúnya nőktől irreleváns.

2023. febr. 1. 19:13
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!