Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/379 anonim ***** válasza:
100%

Te valogathatsz nyilván külső alapján

Is

A nő nem válogathat, neki ne l3gyen igénye max ne.legyen diszno, akkor számára már megfelelő, sőt kívánatos a hapsi

Miért is?

Mert nemhogy egyenrangunak, még embernek se nagyon tekintesz minket

Ahogy írtad már korábban

Jó külső

Punci

2023. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/379 A kérdező kommentje:

Én biztosítok a nő számára egy átlagos kinézetet, mellette átlagon felülin sikeres férfit, átlagon felüli bevételt, és jó belső tulajdonságokat.


Egy csinos és szép nő mint biztosít számomra? A testét a legtöbb esetben.


Nos ez így balanszban van úgy gondolom.


Nyilván ha egy nő csinos,szép, emellett sikeres és intelligens mint én akkor neki nem vagyok jó parti, ebben egyet kell értenem. De ilyen kevés van és nem is célzok rájuk emiatt.

2023. febr. 1. 16:21
 103/379 anonim ***** válasza:
100%

🤣Jól van, a humorod a régi. Azzal dicsekszel, hogy hány különböző prostival voltál. Íme, a sikeres férfi 🤣🤣🤣

Á, tényleg nem vagy beteg. Csak Istenképzeted van, pszichopata vagy+mint a 93.kommentedből kiderül, paranoid skizofrén is. Hogy csak a legnyilvánvalóbbakat említsük.

#99! Milyen alapon döntenéd el pont te, hogy egy nő mi alapján válogathat? Ugyanolyan senki vagy, mint minden más ember. Kinek képzeled te magad?

#90

2023. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/379 A kérdező kommentje:

#103


A sikeres létemet nem abban határozom meg, hogy mennyi prostinál voltam. Ez másra volt válasz.


Talán nem hallottál még a rengeteg férfiről akit meghurcoltak nők hazugságai miatt? Ez nem paranoia hanem elővigyázatosság. Te sem vagy paranoiás attól, hogy zárod a bejárati ajtód ugyebár?!


Ezt nem én döntöm el, én objektív tényeket, igazságokat fogalmazok meg.. azt se én döntöttem el, hogy 1+1 az 2 még is le tudom írni ide tényszerűen, hogy 1+1 az 2.

2023. febr. 1. 16:33
 105/379 anonim ***** válasza:
100%

#104! Te nem tudsz objektív tényeket írni, mivel a saját véleményedet írod, ami igencsak szubjektív. Pl., hogy intelligens vagy. Ki szerint? Szerinted. Attól ez még nem lesz tény. Vagy átlagos külsejű. Megint csak szerinted. Vagy ez itt:

"Egy nőnek nem a férfi kinézetén kellene fennakadnia.. nyilván ne legyen 300 kg , zsíros hajú igénytelen." A te véleményed. Az objektív tény pedig az, hogy a nőknek fontos, hogy milyen a férfi külseje, hogy vonzódjanak hozzá és pont lesz@rják, hogy szerinted min kéne, vagy nem kéne fennakadniuk🤷🏼‍♀️ Ami szerinted a nagy igazságod, valójában üres blabla. Senki nem foglalkozik vele.

#103

2023. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/379 A kérdező kommentje:

#105


Tudom, hogy intelligens vagyok, illetve ezt többször is bizonyítottam már életem során ahol visszaigazolást is kaptam rá. De a karrierem is jó példa erre.


Ezt is tudom, hogy átlagos külsejű vagyok kinézetileg, még így is alá lőttem. Nyilván most, hogy van már egy kis pocak és csak rövid lenyírt hajat hordok nem adok a frizurámra annyira, stb. így másabb a helyzet egy nő szemében. De pár éve még amikor sportos alkatom volt, 2 hetente jártam fodrászhoz "hosszabb" hajjal mint most akkor más volt a helyzet.


De most már tudom ezen dolgokat kompenzálni a sikeremmel, és a siker mellé jár, hogy jól érezzem magam. Amik jelenleg finom ételek és finom italok formájában manifesztálódnak.


Ha majd kapok egy csinos és szép nőt, aki betölti ezt az űrt akkor lehetséges, hogy ő lesz az érdekesebb és visszább veszek ezekből ami miatt újra jobban nézek ki majd.

2023. febr. 1. 16:53
 107/379 anonim ***** válasza:
100%

#106! A "karriered" egyedül arra jó példa, hogy pszichopata vagy, ezert rád lehet bízni egészséges emberek számára megterhelő feladatot, pl.a felmondások közlését. Ismerek én vezető pozícióban lévő nőt is, az IQ-ja alulról súrolja a 70-et. Azért vették fel, mert eleg hülye ahhoz, hogy a cégnél működő pénzmosás és egyéb simliskedésekkel való lebukás esetén legyen, aki elviszi a balhét. Ő is azt hiszi, hogy zseni, mert hát "vezető beosztásban van". Soha nem láttam meg nála butább embert, csoda, hogy életben van, annyira alkalmatlan mindenre. Szóval a karrier és az intelligencia között semmi összefüggés nincs, mint ahogy azt a te esetedben is látjuk.

Az utolsó bekezdéseden nem kell gondolkodnod. Sose lesz neked nőd.

#105

2023. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/379 A kérdező kommentje:

#107


Nos az én feladatköröm és munkám nem éppen az általad említett női példához hasonló.


De azért köszönöm, te is jól leírtad mire jó egy nő egy ilyen pozícióban.


És nem vagyok pszihopata, korábban utána olvastam már ennek a témakörnek, és egy pszihopata nem tud sírni pláne nem őszintén vagy mondjuk szeretni a szüleit/családi kutyát. Én pedig tudok sírni is ha olyan történik, illetve szeretni pl. szüleimet és több házikedvencet is szerettem életem során korábban.

2023. febr. 1. 17:28
 109/379 anonim ***** válasza:
100%

"Talán nem hallottál még a rengeteg férfiről akit meghurcoltak nők hazugságai miatt? Ez nem paranoia hanem elővigyázatosság. "


Én valahogy több olyat hallottam, hogy tényleg bántottak, zaklattak nőket.

2023. febr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/379 A kérdező kommentje:

#109


Na itt mutatkozik meg az intelligencia. Nem tudod értelmezni se amit írtam, akkor hogyan is várhatnánk el, hogy érdemben felfogjátok és reagáljatok rá.


Ez olyan mintha azt írtam volna, hogy "nem hallottál róla, hogy sokat esik az eső a Maldív szigeteken bizonyos hónapokban?" erre te ide nyögted volna, hogy de hát sokat süt a nap most is süt blablabla


Tipikus nő.


Attól még, hogy sok olyan történik mi köze van ahhoz, hogy sok olyan is amit én írtam?


Attól mert téged nem ver a férjed én leírom, hogy sok nőt ver a férje akkor téged is verni fog?


NŐ , NŐ , NŐ

2023. febr. 1. 17:37
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!