Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/379 anonim ***** válasza:
90%

69

Sziaa🙋‍♀️

2023. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/379 anonim ***** válasza:
89%
#69! Na, egy hülyével kevesebb. Shreket nem vinnéd magaddal?😉
2023. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/379 anonim ***** válasza:
89%
Amugy a Shrek tényleg találó név a kérdezőre. Ideje lenne belátnia hogy nem hercegnő jut neki hanem annak egy ogre mása. 😂
2023. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/379 anonim ***** válasza:
93%

Ne sértegessétek Shrek-et, látszik, hogy nem emlékeztek a filmre. Shrek nagyon szerető párja volt Fionának, valamint dolgozott magán, hogy jobb jellem legyen. Shrek a saját világán belül egy tök jó személyiség volt, köröket verne a kérdezőre.

A kérdezőfélék inkább a kis törpére hajaznak:

https://www.youtube.com/watch?v=FJ0DsdpCgrM

2023. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/379 A kérdező kommentje:

#70


Más énem mutatom az adott szituációnak megfelelően, és?


Te engem legyáváztál, ennek semmi köze nincs a gyávasághoz.

2023. jan. 31. 19:18
 76/379 anonim ***** válasza:
91%

74

Meggyőztél😅.

2023. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/379 anonim ***** válasza:
90%

"Más énem mutatom az adott szituációnak megfelelően, és?"


Kis napraforgó.

2023. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/379 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki találta ki ezt a Shrek nevet rám, de egyáltalán nincs összhangban velem, sem kinézetben, sem másban.


De használjátok nyugodtan, nem különösebben zavar, mivel tudom, hogy 0 a valóságértéke. Én viszont nem hívlak egyikőtökét se buta, sikertelen, tehén, ronda nőnek pedig biztos akad jó pár közületek akikre legalább az egyik, de leginkább több jelző is rá illik. De én már csak ilyen úriember vagyok.

2023. jan. 31. 19:22
 79/379 A kérdező kommentje:
Most viszont mindjárt megérkezik a vacsorám a jelzések alapján, tehát további kellemeset kívánok minden női rajongómnak!
2023. jan. 31. 19:23
 80/379 anonim ***** válasza:
93%
Állandó szerepjáték, mondhatni színpadi előadás nap mint nap. Ehhez társul egy hatalmas adag önimádat, a saját grandiózitásának csodálata, a mások általi elismerés vágya. Csak ő és ő, a leglegleg. Ő jobbat érdemel, ő neki ez jár. Igencsak hajaz egy súlyos személyiségzavarra. Tudom divatos manapság mindenkire rásütni, de a kérdező nem hétköznapi eset.
2023. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!