Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/379 anonim ***** válasza:
94%

39


Még ha így is van, az sem érdekel.

Egyetlen egy életem van, és nem fogom arra pazarolni, hogy olyannal fekszem le/olyannal vagyok párkapcsolatban, aki nem vonz, akire semlegesen reagál a testem. Vonzódnom kell a partneremhez annak érdekében, hogy élvezni tudjam a szexet. Én még a vonzalom sem garancia, hanem csak a belépő.

Nem kellene elvárni ilyet senkitől.


Amúgy meg a férfiak nem azért tartanak több nőt vonzónak ("dughatóak"), mert szerényebbek, jobb lelkűek, hanem azért, mert nem kb. évente egyetlen utódot tudnak legjobb esetben is legyártani, hanem elméletben akár napi többet is. Tehát a férfiak ösztönösen mennyiségi utódprodukcióra hajtanak, éppen ezért máshol van a határ, hogy milyen nő felel meg. Mert ha megdugott egyet, aztán jön egy jobb, akkor annak is jut a szent nedűből.

De a modern civilizáció és az emberi mivolt felülírja valamennyire az ösztönöket, csak nem 100%-osan.

2023. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/379 A kérdező kommentje:

#41


Persze, nálad az számít, hogy jóképűnek szülessen aztán az, hogy mellette egy semmit el nem érő lumpen proli az nem számít. Köszönöm, igazoltál újfent.

2023. jan. 31. 18:14
 43/379 anonim ***** válasza:
94%

Mivel emberileg 0 vagy, te aztán az abszolút semmit tudod nyújtani a nőknek. Feldughatod a sikeres munkád meg mellé a pénzed és ha befér akkor a luxus kategóriás autódat is, mert attól ugyanaz a féreg maradsz, aki vagy.

Nem hogy csinos, semmilyen nő nem fog veled leállni soha a büdös életben. Halistennek.

A nőknek is pont annyi joguk van számukra külsőre vonzó férfival lenni, mint fordítva. És az erős tévhiteddel ellentétben bizony a nőknek is számít, hogy ne taszítja a párja s külsőleg, se belsőleg.

Te elhízott rusnya alkeszkent is a szinted fölött levő csinos, vékony not akarsz, akkor mi a fszst vagy megsértődve, ha a csinos, vékony nő is jóképű férfira vágyik?! Istenbarma.

2023. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/379 anonim ***** válasza:
92%

#45

Tökéletesen jellemezted magadat, hiszen süt minden hozzászólásodból, hogy mennyire gyűlölöd és lenézed a nőket (valamint a sikeres férfiakat), és most is próbáltad kiforgatni a szavaimat, ahelyett, hogy érdemben értelmezted volna őket.

Te nem vagy egy kedves, jólelkű ember, aki jó partner lenne, hiszen köpsz a teljes női nemre. Mintha azt mondanánk, hogy egy pedofil jó gyerekcsősz lenne. Elvárásokat támasztasz, de hisztizel, amikor más is így tesz; nem érzed az iróniát? :D

2023. jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/379 anonim ***** válasza:
2%

Ez a kérdés rávilágított arra, hogyan születnek a 90%+-os válaszolók! Kell egy ostoba kérdés, majd azt a végtelenségig elhúzva, a halál fszára felpontozzák egymást a nők! :D Egy kérdés: +2% vagy -2%


5 oldal ovis szintű személyeskedés, és az agyon sztárolt gyk-s nők szimpla taktikából nem tudják abbahagyni. Mééééég több felpontozást! Mééééég több felpontozást! :D


Fúúúú, micsoda egy retek fórum ez, meg azok a kérdések meg válaszok! Esküszöm mint az 5 éves gyerekek: nekem van igazam! Neeeem, nekem! Az én apukám erősebb a tiédnél! Neeeem, az enyém az erősebb!


Itt az ember egy dologra lehet büszke, ha elfelejti ezt az állatkertet, és inkább csinál egy szendvicset. Betegség ez a fórum mindkét szemben álló félnek, mert itt két oldal feszül egymásnak minden kérdésnél. Ajánlom a nőknek a férfihang(?), vagy valami ilyesmi oldal vagy fórum meglátogatását, csak ott meg ők lesznek elküldve a francba. Gondolom én. Vagy esetleg a kuruc.info-n hirdetni a bevándorlás politikát, a 444.hu-n dicsérni orbánt, vagy a mandineren magasztalni gyurcsányt. Mert kb. ez a szint megvan itt is.


Itt mindenki kiadhatja a zsigeri gyűlöletet, de a kommentjében mindenki szent és megértő. :D Szerintem meg itt mindenki lelki sérült.

2023. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/379 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, de uncsi vagy már Shrek!

"Nekem a nő kinézete számít, a többi csak extra juttatás." Nekünk is csak a pasi kinézete számít ezek szerint. Mi a gond?🤔

Tehát, fénykorodban, amikor még nem voltál hájtömeg, akkor is csak prostik álltak veled szóba. Ezen gondolkodtál már, miért lehet? Nyilván nem csak a külsőd undorító, ahogy ezt nap, mint nap bizonyítod is itt.

Amúgy te tényleg azt hiszed, valaha még lesz bármilyen nőd ebben az életedben ilyen hányadék külsővel és belsővel? Vagy ezek csak ilyen költői kérdések, amiket minden nap kiírsz?

2023. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/379 A kérdező kommentje:

#43


Ezzel csak annyi a baj, hogy ti azt írjátok, hogy "így meg úgy undoritó vagyok, hímsoviniszta , stb stb. " , na de drágám, ezt még is hogyan állapítaná meg egy nő ha találkozunk? Elárulom, sehogy. Pláne úgy, hogy teljesen az ellentétjét mutatom ha kell.


És ha odamegy ezen nő egy jóképű férfihez ott kérdés sem merül fel, egyből szerelmes akkor is ha a férfi lekezeli, mivel jóképű és a nő már felajzott.

2023. jan. 31. 18:32
 48/379 A kérdező kommentje:

#44


Amennyiben egy olyan nőt kapnék akit megfelelőnek tartok és megérdemelné, mivel ő is úgy állna hozzám nem csak testileg hanem intellektuálisan is akkor csak a kedves énemet tapasztalná. Semmi olyasmit nem hallana tőlem ami itt szerepel vagy amit rám róttok.

2023. jan. 31. 18:33
 49/379 anonim ***** válasza:
92%
Csak akkor tudod teljesen levetkőzni önmagadat és mást mutatni, ha pszichopata vagy, de erre meg nem lennék büszke
2023. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/379 anonim ***** válasza:
84%
Már megint te!🥲🥲
2023. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!