Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/379 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező! Én sem csípem az itteni nőket. De könyörgöm, ne tedd már alájuk a lovat! Legyél már okosabb náluk! Legyél irigy, és ne csinálj már belőlük 98%-osakat. Sem ők, sem te nem fogjátok egymást meggyőzni, viszont extra módon építed az egójukat. Nekik az a legrosszabb, ha egy szóval letudod őket: "igazad van". Ez a legrosszabb amit egy ember adhat az ellenfelének. Sakk-matt! :)
2023. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/379 A kérdező kommentje:

#46


Csak, hogy egy nő a kinézetén kívül nem sokat tud nyújtani. Főleg amikor eltartatja magát na meg elvárja a férjétől, hogy teremtse meg az utódnak a feltételeket.


Sose mutattam, sose mutatom a külvilág felé ezen véleményemet ilyen téren, tehát akkor se és most se tudhatja egy idegen ha találkozik velem, mivel mást mutatok. Egyszerűen akkor se Brad Pitt kinézettel rendelkeztem ami a csinos, szép lányoknak kellett hanem szimplán átlagos fiúként de azok közül is jobban néztem ki.


Ezért is nem foglalkozok már ezzel évek óta, minek sanyargassam magam edzéssel, meg diétával ha ugyanaz az eredmény? Brad Pitt arcot nem tud növeszteni az ember , arra születni kell.


A belsőm amit előadok tökéletes ha kell, ha ugyanígy lehetne előadni egy külsőt akkor elárulom neked, hogy naponta váltogatnám a legszebb nőket.

2023. jan. 31. 18:39
 53/379 anonim ***** válasza:
93%

"Pláne úgy, hogy teljesen az ellentétjét mutatom ha kell."


Tehát még gyáva is vagy. Azon mondjuk elgondolkodhatsz ha teljesen ellentétes attitűddel sem kellesz senkinek annyira mérgező vagy.

2023. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/379 anonim ***** válasza:
92%
Te semmit se tudsz nyújtani, akkor meg mit pattogsz? :D
2023. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/379 anonim ***** válasza:
91%
Ne sanyargasd magad, zabáld a koleszterinbomba ízletes rendelt ételeidet a 6-7-8-x söröcske mellett, csak maradj végre csendben.
2023. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/379 anonim ***** válasza:
92%

#48! Hát, ez sose fog kiderülni, mivel nincs olyan nő, aki veled szóba állna.

Amúgy hogyne venné már észre? Nézzük csak a pizzafutár esetét. Olyan sötét vagy, hogy még egy általad lenézett, ostobának tartott nőt se tudtál megvezetni, akkor mit kezdenél egy olyannal, aki okosabb nála?🤣 Már rögtön a közeledésedből levágta, hogy elmeroggyant vagy. Ahhoz, hogy el tudd játszani egy nőnek, hogy normális vagy, ennél a 20-as IQ-nál egy kicsit nagyobb kéne.

2023. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/379 A kérdező kommentje:

#51


Ezek a nők rajonganak értem legbelül még ha nem is férfiként, mindenhol több száz választ írnak nekem, ismerik a legapróbb itteni megmozdulásaimat is, mindenhol engem látnak még akkor is ha nem én írok ki egy kérdést csak átfedés van.


Ezeknek a nőknek legbelül olyan vagyok mint egy ámított filmsztár akivel fotózkodni akarnak.


Illetve sokukat azért megkarcolja a valóság amit leírok, hogy a nők valódi szerepe mi is vagy minek kéne lennie és ha 2 másodpercre bele is gondolnak, hiába zavarják el a gondolatot ott marad, tudják onnantól, hogy mi is az igazság.


Az meg kifejezetten zavarja őket, hogy mennyivel sikeresebb vagyok náluk, hogy egy havi étel,ital,cigi adagom többe kerül mint amit ők megkeresnek.


Az, hogy ki mit pontoz itt az ezek közül a legutolsó érdem.

2023. jan. 31. 18:42
 58/379 anonim ***** válasza:
87%
Tudod atlagos/ronda kinezetu kerdezu, inkabb egy jokepu csoro pasi mint te a loveddal meg a beosztasoddal.
2023. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/379 anonim ***** válasza:
90%
Ellentétjét mutatod mint ami vagy? Miért is? Tán csak nem szégyelled a rothadó belsődet és tudod mennyire vállalhatatlan vagy? Mekkora sakk-matt.
2023. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/379 A kérdező kommentje:

#56


És szerinted az a lány megtudott ismerni pár találkozás után? Nem hinném. Esélyt meg nem adott, persze a pénzt megtartotta, az jó volt ugyebár..

2023. jan. 31. 18:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!