Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb egy nőnek a férfi kinézete mint az, hogy 31 évesen sikeres vezetőbeosztású férfi valaki és mellette kedves,humoros,stb. is?

Figyelt kérdés

Miért érdem az, hogy egy férfi jóképűnek születik és mellette lehet, hogy a kukás autó hátulján áll , illetve nem is viselkedik úgy a nőkkel ahogy kellene még is minden nap másik nőt kap meg csak azért mert jól néz ki?


Ellenben van valaki aki nem születik jó képűnek csak átlagosnak, de emelet átlag feletti sikere van a munka terén, tehát egy sikeres férfi. A nőket ez még se érdekli maximum a pénz része amelyik olyan.


Mikor fordult ki ennyire magából a világ? Tényleg ennyire kimosta az agyát a nőknek a social media?


2023. jan. 31. 16:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/379 anonim ***** válasza:
92%

# 30


Hála az égnek... Csak a prostikat sajnálom.

2023. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/379 anonim ***** válasza:
86%
Nők nélkül te nem léteznél. Férfiak nélkül ellennénk úgy kb örökre. :) Ha csak egy adag sperma lenne lefagyasztva akkor se halna ki az emberiség kb soha.
2023. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/379 anonim ***** válasza:
94%

"Lehet téged se venne emberszámba egy férfi viszont ha jól nézne ki és jól hazudna neked, hogy megkapjon akkor odavetnéd magad. Nos?"


Engem nem érdekel olyan férfi, aki nem vesz emberszámba.

Nekem van normális párom már egy évtizede.

2023. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/379 A kérdező kommentje:

#32


Mit sajnálsz bennük? Ráadásul amikor még jártam régen akkor kisportolt külsőm volt, 70-80 kg között mozogtam , jó frizura, jó ruhák, stb.


Legtöbbnek éppen felüdülés voltam a sok idősebb és/vagy kövér férfi után.


Mostanában pedig már nem járok, de most sem mondanám, hogy az alja mezőnyben lennék a vendégek között. Régen a top mezőnyben voltam, hiszen prostihoz általában nem a jóképű emberek járnak. Most meg közép mezőnyben.


Több lány csodálkozva is kérdezte, főleg még 10 éve 20-as éveim legelején, hogy miért jövök hozzá, miért nem a barátnőmmel vagyok? Aztán csodálkoztak mikor mondtam, hogy nincs és nem is volt.

2023. jan. 31. 17:54
 35/379 anonim ***** válasza:
92%

Ja, hogy az renedben van, ha a ronda, dagadt pasi jó nőt akar, de ki van akadva, ha a jó nők nem egy elhízott pasast akarnak.


Jóvan. Napi hiszti megvót.

2023. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/379 anonim ***** válasza:
95%

Téged a nő külseje és a punája érdekel

Slussz

Ezért nem erdekled a nőket

Gondolom nem mondok újat

2023. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/379 anonim ***** válasza:
4%

A női válaszolók azt nem értik, hogy a nők mondjuk a férfiak 10-20%-át látják jóképűnek, másik 30-40-et elfogadhatónak és a többit csúnyának.


Ezzel szemben a férfiak simán szépnek látják mondjuk a nők 30-40%-át, újabb ugyanennyit rendben levőnek és csak a maradékot 10-20-at csúnyának. Tehát mások az arányok abban, hogy hány férfi az, aki beleesik a nők szemében a vonzó kategóriába, mint fordítva hogy hány nő az, aki beleesik a férfiak szemében a vonzó kategóriába.

2023. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/379 anonim ***** válasza:
94%

Engem sose érdekelt egy férfi sikere, hiszen teljesen érdektelen, ha mellette csúnya, ostoba, unalmas, vagy csak semmilyen közös hobbink, érdeklődésünk nincs.

Kit érdekel, ha van pénze? Azt én is keresek magamnak. Kit érdekel, ha van farka? Minden férfinak van, az önmagában kevés. Az a helyzet, incelkém, hogy semmit se tudsz adni a nőknek a szexizmusodon és önteltségeden túl.

2023. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/379 anonim ***** válasza:
95%
#39: az, hogy a pasi rendben lévőnek tart egy nőt, egyenlő az "egy patront megér" című jelmondattal. Ettől hadd ne kelljen már elalélnunk.
2023. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/379 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te vagy az, aki semmibe veszed a nőket.
2023. jan. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!